Skocz do zawartości

Lewonier

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Lewonier

 • Tytuł
  Początkujący III

Ostatnie wizyty

197 wyświetleń profilu
 1. Zapisy na forumowego Discorda

  Lewonier#9274
 2. Czy to jest źle wytabowane?!

  O ludzie... xDDD. Dzięki!
 3. Czeeść, czy to jest źle wytabowane? Według mnie jest dobrze lecz skript wywala mi błędy przy tym, że jest źle wytabowane. every 45 second in world "world": loop all players if loop-player has permission "koparkakopanie": chance of 12%: add 2 to {koparka.%loop-player%} chance of 11%: add 3 to {koparka.%loop-player%} chance of 7%: add 48 to {koparka.%loop-player%} chance of 18%: add 7 to {koparka.%loop-player%}
 4. Co jest źle?

  @Jaqobb, dzięki, nie zauważyłem że HotAngel2K17 "%player%" zamienił na "%loop-players%". Dzięki za pomoc, temat można zamknąć.
 5. Informacje na górze ekranu

  @jaku49 testuję to na 1.12
 6. Co jest źle?

  ok działa to drugie, dzięki Hmmm... Mam błąd przy tym: every 4 minutes in world "world": loop all players: remove 1 from {woda.%loop-player%} if {woda.%player%} is smaller than or equal to 0: set {woda.%player%} to 0 send "&cJestes spragniony! Napij sie!" to player wait 4 second execute console command "kill %player%" send "&bGracz &f%player% &bzginal z spragnienia!" to all players if {woda.%player%} is equal to 2: send "&cJestes spragniony! Napij sie!" execute console command "smite %player%" if {woda.%player%} is equal to 11: set {woda.%player%} to 10
 7. Co jest źle?

  Cześć, co tu jest źle? every 4 minutes in world "world": remove 1 from {woda.%player%}
 8. Informacje na górze ekranu

  Do tego potrzeba jakiegoś dodatku? Coś nie za bardzo działa, mam błędy. Na serwerze jest wgrane SkQuery
 9. Czeeść! Jak zrobić w skrypcie aby były informacje na górze ekranu? Chodzi mi o to by na samej górze ekranu na środku było takie coś: {woda.%player%}/10 Chcę też żeby napisy nie były jakieś mega duże. Mam nadzieję że udało mi się to wytłumaczyć.
 10. Cześć! Ostatnio ze znajomymi zrobiliśmy serwer survival z dodatkami jak home itp. Budujemy się blisko siebie tworzymy taką wioskę. Jest nas 4 jeśli chcesz się dołączyć to zapraszam na Discord, tam się odezwij. Discord- https://discord.gg/kABCH7W Wersja serwera to 1.12 (wiem ze lepiej 1,12,2 ale...)
 11. Zabranie 10 ze zmiennej

  Teraz ciągle mam 40 dusz, a jak chcę wypłacić to wyskakuje że mam za mało.
 12. Zabranie 10 ze zmiennej

  Hmmmm... Teraz mogę cały czas wypłacać i ciągle mam 40 dusz tak jak wcześniej
 13. Zabranie 10 ze zmiennej

  Czeeść! Jak zabrać 10 ze zmiennej? Chodzi mi o to że mam zmienne dusze i chcę zrobić że je można wypłacać ale nie wiem jak. Skrypt- https://pastebin.com/hDWThNNQ
 14. Czeeeść! Mam skrypt na to by to co gracz wysyłał, wysyłał tylko do świata na którym się znajduje, a da się zrobić komendę na to bym widział wszystko co gracze wysyłają na każdym świecie?
 15. Szukam skryptu

  Czeeść! Szukam skryptu na KnockWars, KnockIt, Knock minigame, różne są nazwy dla tej gry. Gra polega na tym że dostajemy patyk enchantowany na jakiś knockback i musimy wyrzucać wszystkich graczy z areny żeby zostać ostatni.
×