Skocz do zawartości

Koxiqq

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Koxiqq

Początkujący II

Początkujący II (3/13)

0

Reputacja

 1. Dzięki, o to mi właśnie chodziło
 2. on chat: if {glos::%player%} is "szept": set recipients to players in radius 5 around player if size of players in radius 5 around player is 1: wait 1 second send "&7&o*Nikt cię nie usłyszał*" to player if {glos::%player%} is "zwykly": set recipients to players in radius 30 around player if size of players in radius 30 around player is 1: wait 1 second send "&7&o*Nikt cię nie usłyszał*" to player if {glos::%player%} is "krzyk": set recipients to players in radius 60 around player if size of players in radius 60 around player is 1: wait 1 second send "&7&o*Nikt cię nie usłyszał*" to player
 3. Potrzebuję skryptu na podgląd wiadomości, już wyjaśniam. Na serwerze mam skrypt, żeby można było widzieć wiadomości tylko do określonej odległości, ale chciałbym, żeby osoba z permisją miała podgląd na wszystkie wiadomości, niezależnie od dystansu. Wraz z wiadomością chciałbym koordynaty osoby, która to napisała. Byłby ktoś w stanie napisać taki skrypt?
 4. Koxiqq

  Custom crafting

  Wielkie dzięki, napisałem ten skrypt na podstawie mojego skryptu sprzed kilku lat, więc dobrze zgadłeś
 5. Koxiqq

  Custom crafting

  Mam problem z custom craftingiem; otóż jak robię w craftingu tę recepturę i włożę więcej składników, żeby otrzymać kilka sztuk tego itemu, to zabiera wszystkie składniki i otrzymuję tak czy inaczej jedną sztukę itemu. Ktoś wie dlaczego tak się dzieje? on load: new Recipe "ciupaga"; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{1, air}; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{2, iron ingot}; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{3, air}; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{4, air}; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{5, stick}; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{6, iron ingot}; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{7, air}; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{8, stick}; "ciupaga".Recipe.registerIngredient{9, air}; "ciupaga".Recipe.registerResult{1 iron axe named "&6&oCiupaga" with lore "&0a"}; "ciupaga".Recipe.register{};
 6. Kiedy robię w crafitngu mój custom item i dam więcej składników, żeby otrzymać kilka sztuk itemu, to tylko otrzymuję jedną sztuke. Jest ktoś w stanie zaradzić? on load: new Recipe "ciastojagodowe"; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{1, air}; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{2, sugar}; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{3, air}; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{4, egg}; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{5, sweet berries}; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{6, egg}; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{7, wheat}; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{8, wheat}; "ciastojagodowe".Recipe.registerIngredient{9, wheat}; "ciastojagodowe".Recipe.registerResult{pumpkin pie named "&6&oCiasto jagodowe" with lore "&013"}; "ciastojagodowe".Recipe.register{};
 7. Koxiqq

  Przelewanie expa

  trzeba było tylko kilka rzeczy pozmieniać i działa, dzięki
 8. Koxiqq

  Przelewanie expa

  Było źle wytabowane to poprawiłem i wyskakuje taki błąd: https://imgur.com/a/NpZen8S
 9. Koxiqq

  Przelewanie expa

  Witam, potrzebuję skrypt, który pozwoli na przelewanie expa jakiejś osobie korzystając z komendy essentialsa /xp
 10. Dzięki, jednak już sobie sam poradziłem, ale dam ci +1
 11. Witam, muszę jakoś zablokować rozmnażanie villagerów, czy byłby ktoś w stanie napisać taki skrypt i czy w ogóle to jest możliwe?
 12. Koxiqq

  Pojedynczy drop

  Dzięki, działa.
 13. Koxiqq

  Pojedynczy drop

  Witam. Zrobiłem skrypt na luckyblocki i działa dobrze, gdyby nie to, że czasami dropi dużo rzeczy, a wolałbym, aby był pojedynczy drop. Link do skryptu:
 14. Koxiqq

  Cloud Bootsy

  Buty żelazne, pióra no to po prostu pióra z jakąś kolorową nazwą 'Złote pióra' i jakimś enchantem Dodatkowo chciałbym, żeby po upadku z wysokości nie było damage.
 15. Koxiqq

  Cloud Bootsy

  Witam, potrzebuje skryptu na cloud bootsy. Cloud bootsy robiłoby się z 4 złotych piór. Crafting na złote pióra byłby z 8 bloków złota i jednego pióra. Buty mają dawać efekt jump boosta 3 oraz mają mieć enchant depth stridera.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...