Skocz do zawartości

Cszymon

Użytkownik
 • Ilość zawartości

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska
 • Hobby
  Piłka nożna, siatkówka!

Osiągnięcia Cszymon

 1. Też nie nwm czemu, ale znalazłem już odpowiedz sam :) Wszystkim dziękuje za odpowiedzi! on leftclick with dirt: remove 1 dirt from player send "Zaczekaj 5 sekund losuje..." wait 5 second chance of 1%: give stone to player send "Wylosowales 1 stone" chance of 1: # <-- Tutaj przy testowaniu kodu wszystko sie zgadza, nieumiem wytlumaczyc czemu :) send "Nic nie wylosowales"
 2. ale jak napisze tak: on leftclick with dirt: remove 1 dirt from player send "Zaczekaj 5 sekund losuje..." wait 5 second chance of 1%: give stone to player send "Wylosowales 1 stone" chance of 5%: send "Nic nie wygrales"to jak klikne dirta LPM to te pozostałe % niebędzie i nic niezrobi. także to nie to.
 3. Mam takie coś i chcem zrobić żeby np. było ten 1% że wylosuje stone ale żeby było też czego niewylosuje w % ktoś rozumie mnie? xD on leftclick with dirt: remove 1 dirt from player send "Zaczekaj 5 sekund losuje..." wait 5 second chance of 1%: give stone to player send "Wylosowales 1 stone"
 4. Kod jest dobry ale nie o to mi chodzi. W tym kodzie zmienił bym pierwsza linijkę na ta: command /ranga [<player&gt] [<text&gt] [<text&gt]: Ale chodzi mi o to ze nie chce mi się za każdym razem pisać /setrank Cszymon VIP 3600 tylko szybko napisac np. /ranga VIP Cszymon 1 Rozumiesz? 3600 to sekundy i zamiast sekund napisac 1 czyli jedną godzinę!
 5. Ale o to mi chodzi! Zamiast tego hours trzeba wpisywać u mnie na serwerze sekundy wiec te hours nie wchodzi w gre.
 6. Tak jak w temacie. Mam plugin azrank , jak pisze /setrank (player) (ranga) (czas) Niby te same komendy ale chcem żeby zamiast ,,setrank" bylo ,,ranga" i zamiast czasie sekundach... bylo w godzinach np. ,,/ranga VIP Cszymon 1" , czyli Daje mi vipa na 1 godzinę. Da się takie cos zrobić w skrypcie?
 7. Mam pytanie czy jest taki skrypt że np. Jestem sobie w np. Kopalni (RG kopalnia) i po wpisaniu komendy /wywal to wszystkich których są w kopalni wyzwala na spawn?
 8. Nie o to mi chodzi. Mi chodzi o to aby automatycznie o: 18:00 - NETHER SIĘ OTWIERA 20:00 - NETHER SIĘ ZAMYKA Coś takiego...
 9. Tak jak w temacie. Da się to zrobić aby np. od 18:00 włączał się nether a o 20:00 zamykał?
 10. Cszymon

  Lekarstwo

  No nie działa mi ten skrypt i czy da się go poprawić?
 11. Cszymon

  Lekarstwo

  Co tu jest nie tak? :
 12. Chciałbym zapytać czy jak jest jakiś skrypt jak np. staniesz na np. TNT (w określonym terenie) to czy to znika. Jak jest to czy byście mogli mi to napisać :/
 13. Sorki już poprawiłem na: I już działa! Dzięki! :3
×
×
 • Dodaj nową pozycję...