Skocz do zawartości

DRAgonWriter

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DRAgonWriter

  1. Witam! Mógłby ktoś z was przerobić ten skrypt link poniżej , żeby ten skrypt działał na danym świecie "SURVIVIAL" LINK: Bardzo dziękuję za pomoc!
  2. Mam pytanie, ponieważ ostatnio tworzę serwer i chciałbym taki skrypt, żeby kiedy gracz wszedł na serwer to automatycznie czat mu się czyścił i pojawiła się wiadomość w zależności czy był czy nie był o logowanie lub o rejstrację. Chciałbym żeby to było w takiej kolejności: 1. USUWANIE CZATU dla jednego gracza 2. Wiadomość o logowanie lub o rejstracje w zależności od tego czy gracz był czy nie. 3. Odstęp. 4. Np taka wiadomość: &7&l[&e&lSERWER&7&l] &e&lGRACZ &b[Nazwa gracza] &e&lWSZEDL NA SERWER! Bardzo dziękuję za wszelką pomoc!
  3. Mam pytanie, ponieważ ostatnio tworzę serwer i chciałbym taki skrypt, żeby kiedy gracz wszedł na serwer to automatycznie czat mu się czyścił i pojawiła się wiadomość w zależności czy był czy nie był o logowanie lub o rejstrację. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc!
  4. Mam pytanie czy mógłby mi ktoś pomóc napisać skrypt na serwer w minecraft. (bojestem całkiem blady w tym temacie) Chciałbym taki skrypt na wersje 1.8.9. Żeby po wpisaniu komendy np. daj dostaliśmy przedmiot np. refila i wyświetliła się na czaczie wiadomość otrzymano daj. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...