Skocz do zawartości
 • Podsumowanie nowości i zmian ogłoszonych w trakcie Minecon Earth

     (2 opinie)

  Nieaktywny

  Minecon Earth już za nami! Tym razem wydarzenie miało formę interaktywnego internetowego show, w którym każdy mógł wziąć udział. W tym wpisie podsumujemy najważniejsze ogłoszone w jego trakcie nowości i zmiany.

  Wodna aktualizacja

  Dotychczas oceany w Minecrafcie nie były zbyt rozbudowanie — występowały w nich tylko 3 moby (oraz ryby) i 1 struktura. Wodna aktualizacja (The Aquatic Update), czyli wersja 1.14, ma znacznie poszerzyć liczbę mobów i struktur w oceanach.

  Dodane mają zostać między innymi rafy koralowe, krasnorosty morskie, znacznie więcej rodzajów ryb, eksplorowalne wraki, nowa fizyka wody i wiele więcej! Dodatkowo zostanie dodana całkowicie nowa broń do walki pod wodą — trójząb. Będzie można nim rzucać we wrogów, a także walczyć nim w walce bezpośredniej.

  Oprócz tego zostanie także dodane kilka ulepszeń dla nowej broni:  Lojalność — ulepszenie sprawiające, że broń będzie wracała do gracza po rzucie, a także Nadziewanie i Lot aerodynamiczny, których działania twórcy gry nie zdradzili (ale można je wywnioskować po nazwach ;)).

  6fed5a9935e615f75391d7c7dd5eaf3f-header.

  Darmowa zawartość w Marketplace

  W ramach promocji aktualnie przez ograniczony czas w Marketplate dostępna jest darmowa zawartość: zestaw skinów Minecon Earth, mapa Abstraction: Minecon Earth, mapa Purple Party Parrot Palace, mapa Truffletop Town, zestaw skinów Mineplex Friends oraz mapa Enderman's Forest. Warto skorzystać z tej okazji.

  298a93fa2b9338529cddc7fd3935cb9e-pppp_he

  Nowy serwer partnerski

  Do grona serwerów partnerskich dołączył serwer The Hive. Na serwerze wkrótce dostępna będzie dość ciekawa minigra — Death Run, w której gracz ściga się z innymi graczami przez mapę z przeszkodami, pułapkami i wieloma innymi utrudnieniami.

  maxresdefault.jpg

  Super Duper Graphics i Nintendo Switch

  Super Duper Graphics — czyli płatna paczka, urozmaicająca grafikę w Minecrafcie o elementy znane z shaderów, ma zostać wydana nie w tym roku, a dopiero w następnym, ze względu na problemy związane z jej tworzeniem. Przesunięta została także premiera nowego Minecrafta ze wsparciem dla gry międzyplatformowej dla konsoli Nintendo Switch. Ma on zostać wydany dopiero w 2018 roku.

  H2x1_NSwitch_MinecraftNintendoSwitchEdit

  Nowy mob w Minecrafcie

  W trakcie Minecon Earth „uczestnicy” mieli możliwość zagłosowania, który z 4 czterech zaproponowanych przez twórców gry mobów powinien zostać dodany do Minecrafta. Większość z nich zagłosowała na moba B, który będzie dosyć przełomowy, albowiem będzie pierwszym latającym agresywnym mobem występującym w świecie zwykłym. Będzie się on pojawiał na dużych wysokościach i w dużych grupach atakował graczy, którzy od dłuższego czasu się nie przespali.

  5ec21082dc3e3965a133dcbbe19301ea-VideoHe
  Opinie użytkowników

  Dołącz do dyskusji

  Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

  Nieaktywny

  FLUDER

     4 z 6 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 4 / 6 użytkowników

  Zapowiada się ciekawie :D 

  Odnośnik do opinii
  Udostępnij na innych stronach

  PanNiedzwiadek

     0 z 3 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 0 / 3 użytkowników

  Ten latający mob wydaje się super. Lepiej, żeby dropił coś fajnego :v

  A nawet jeśli nie, to od czego są serwery :kappa:

  Odnośnik do opinii
  Udostępnij na innych stronach


×
×
 • Dodaj nową pozycję...