Skocz do zawartości
 • Easter Eggi w Minecraft - skrzynka niespodzianka

     (0 opinii)

  JanekJaran
  Witajcie, w tym artykule chciałbym wam powiedzieć czym była ukryta skrzynia, opowiedzieć historię tego bloku oraz zaproponować wam serię "Minecraft - easter eggi", która będzie opisywać na mojej pamięci jak i na Minecraftowej wiki.

  Zablokowana skrzynia była prima-aprilisowym żartem Mojangu. Po otwarciu jej wyświetlało się menu gdzie można było podjąć próbę zakupu, na przykład przedmiotów ,które będą dodane w przyszłych wersjach gry. Można było tam "kupić" klucz do tej skrzyni, zestaw 5 kluczy, hełm górnika, zmianę nazwy, siodło na creepera, Tajemną toższamość griefera, pigułkę powiększenia, odpowiedź od supportu,  3 "Nadchodzące" przedmioty, oraz zwykłą kłódkę.

  Oczywiście był to żart i po kliknięciu  "Proceed to checkout" wyświetlał  screamera z ryczącym welociraptorem pochodzącego z filmu "Park Jurajski".  Próba zrobienia zakupów o wartości ponad 10 000$ powodowała pokazanie komunikatu "If you are prone to seizures, press cancel" ("Jeśli masz skłonność do napadów padaczkowych, naciśnij anuluj"). Po kliknięciu "OK" ekran zaczynał migać. Ostrzeżenie dodał Notch w celu uniknięcia problemów prawnych.

  800px-LockedChest.png

  Menu zablokowanej skrzyni

  maxresdefault.jpg

  Screen ze "sklepu" z przedmiotami

  Podziękowania dla Derpiego za wykonanie grafiki artykułu.
  Opinie użytkowników

  Dołącz do dyskusji

  Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

  Nieaktywny

×
×
 • Dodaj nową pozycję...