Siema!
Jestem bardzo doświadczonym skrypterem, umiem zrobić w sk wszystko, ale [ciach ~Ixidi] mnie GUI, z którego można wyciągać itemy nawet bez gm'a czy jakichkolwiek permisji...
(chodzi mi o PPM + SHIFT + ESC) Likwidowanie wyciągniętych itemów przez inne eventy stało się dla mnie zbyt męczące...
Więc pytanie jest proste, czy mimo mojej wiedzy jest jakaś magiczna funkcja, dodatek, który pomoże mi się z tym uporać?