Skocz do zawartości

MaNiAaAK

Użytkownik
  • Ilość zawartości

    27
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MaNiAaAK

  1. Siema! Jestem bardzo doświadczonym skrypterem, umiem zrobić w sk wszystko, ale [ciach ~Ixidi] mnie GUI, z którego można wyciągać itemy nawet bez gm'a czy jakichkolwiek permisji... (chodzi mi o PPM + SHIFT + ESC) Likwidowanie wyciągniętych itemów przez inne eventy stało się dla mnie zbyt męczące... Więc pytanie jest proste, czy mimo mojej wiedzy jest jakaś magiczna funkcja, dodatek, który pomoże mi się z tym uporać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...