Skocz do zawartości
Vipper

Villager Defense

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam czy mógłby ktoś napisać skrypt na mini gre o nazwie Village Defense chodzi mi o taki skrypt który jest na serwerze Blowa nie musi być identyczny

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Nie ma to jak robić konto żeby napisać jeden post (i to jaki)...

Na czym miałby polegać taki skrypt? Nie znam blowa ani jego serwera, nie wiem też na czym polega ta mini gra.

Na przyszłość dodawaj bardziej precyzyjną nazwę tematu (np [Zlecenie] Villager Defense) a nie Skrypt... Takie coś nie mówi zbyt wiele.

//Nazwa już zmieniona. ~Sopher

Edytowane przez Sopher
.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Polega to na obronie wieśniaków przed zombie, które nadchodzą falami z każda fala zombiaki są mocniejsze dostaja drewniane miecze/kaminne/diamentowe/żelazne i z fala jest ich coraz więcej po dednieciu gracz moze obserwowac gre z góry ale w nastepnej fali gracz sie odradza z tym ekwipunkiem która daje dana klasa
Każdy z graczy może wybrać klase np Pyro dostaje drewniany miecz z podpalniem Tank dostaje żelazy napierśnik i drewniany miecz, Koks dostaje potke na siłe i drewniany miecz, Medyk dostaje złote jabułko i drewniany mieczyk, Siłacz dostaje kamienny mieczyk 50 użyć . Za każdą przetrwaną falę oraz za zabijanie zombie są pieniądze za jednego zombiaka dostaje się 17/18/20 kasy ktorą można wydac w sklepie na lepsze itemki takie jak set diaksowy prot 1 lepsze miecze np diaksowe sharpnes 1/2/3/4/5 potki na siłe/leczenie złote jabułka żelazne sety prot 2 jedzenie takie jak stejki upieczone, jabułka zwykłe  
drewniane miecze,i inne zeczy przydatne do tego trybu
A i jeszcze dodoam ze dolacza sie do areny 12/14 osobowej za pomoca klikniecia na tabliczke

Mam nadzieje ze opisałem dokładnie jak nie to proszę pytać powiem co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nikt ci tego nie zrobi za darmo. Ale ci moge w 50% pomóc z napisaniem skryptu. Gdybym miał czas, to ci napisałbym ci szkielet skryptu i to zrobie, ale najpierw muszę zdobyć czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nikt ci tego nie zrobi za darmo. Ale ci moge w 50% pomóc z napisaniem skryptu. Gdybym miał czas, to ci napisałbym ci szkielet skryptu i to zrobie, ale najpierw muszę zdobyć czas.

Spoko byłbym bardzo wdzięczny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Już wręcz prawie skończyłem... :D

Klasy są, sklep jeszcze pracuje, API fal gotowe, zakończenie gry też (co prawda są czasami bugi)

Na razie jest 400 linijek :D A ładuje się w 0.03 sekundy :D!

Na razie tak to wygląda (kilka SS):

Nad zombiakami jak się najedzie jeszcze pisze nazwa kita :)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

SKOŃCZYŁEM!!!!!!!!!!

JESZCZE TYLKO DODAM WIĘCEJ ITEMKÓW DO SKLEPU, WIĘCEJ FAL I GOTOWE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.