Skocz do zawartości
  • 0
UltraCiastko

Problem z VPS i Variables.csv

Pytanie

Użytkownik

Witam kupilem VPS na OVH moje pluginy smigaja ekstra skrypty rownież ale, no wlasnie ale bez variables.scv gdy wgrywam var z starego serwera i proboje uruchomic serwer zawiesza sie przy informacji ze mam aktyalnego skrypta i kicha.. co najlepsze ze na jakims gownianym hostingu to smiga i serwer jest gotowy do gry po 2 minutach. a na vps gdzie parametry sa o wiele wieksze nie chce nic dzialac. o co chodzi? w czym moze byc blad? moje proby:

- zainstalowanie wszystkiego na raz (server has been Spierdoled)

- zainstalowanie pluginow i skrypta bez scripts i innych rzeczy. (dzialalo lecz bez skryptow i zmiennych)

- wgranie samych skriptow bez Variables.csv (zaczelo dzialac z skryptami lecz bez zmiennych)

- wgranie skryptow i pluginow bez varków i odpalenei serwera, po czym dolozenie variables.csv i reload, ktory wyslal fale errorow do konsoli i has been Spierdoled.

- wgranie starszego backupa z variables.scv i odpalanie serwera . rowniez (Server has been Spierdoled)

nie mam pojecia o chu tu chodzi. palnowane proby to zmiana silnika z Spierdota 1.7.10 pathowanego na Bukkit 1.7.9 i ogarniecie co sie bedzie dzialo. Pomocy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.