Skocz do zawartości

[1.13.x-1.18.x] MCSlaVistaPL Network - sieć serwerów free-to-play

Rekomendowane odpowiedzi

Frame_4.png

Witaj, przybyszu!
Wkurza Cię fakt, iż większość polskich serwerów skupia się na pieniądzach, a nie na społeczności? Postanowiliśmy zmieszać 5 ml roztworu serwera Minecraft i 10 ml roztworu społeczności, żeby uzyskać... czekaj, to nie lekcja chemii! Ale teraz tak na poważnie: tak, jesteśmy siecią serwerów ukierunkowaną w 100% na przyjemność z gry.
Nasz serwer napędza nie tylko administracja, ale również społeczność.

•━◜Dostępne tryby◞━•
Obecnie posiadamy 4 tryby. Do tej listy należy: Survival, SkyBlock, BedWars oraz Paintball Battle. Pozwól, że przedstawię Tobie dokładniej te tryby.

•━◜Tryb Survival◞━•

image_4.png

Tryb Survival, jak sama nazwa wskazuje, polega na przetrwaniu.
Na tym trybie posiadamy również system działek i ekonomii. Każda z działek jest cuboidem o rozmiarze 32 na 32 kratki.

•━◜Tryb SkyBlock◞━•

image_4.png

Każdy gracz otrzymuje do dyspozycji podniebną wyspę. Każda z nich może zostać powiększona do aż 150 na 150 kratek drogą ulepszeń.
Wyspy mogą być prywatne, publiczne, dostępny jest nawet rozbudowany edytor permisji (poniżej) definiujący co gracze mogą robić, a czego nie.

Frame_5.png

•━◜Tryb BedWars◞━•

image_4.png

Właściwie każdy publiczny polski serwer bez tego trybu nie może się obyć i w naszym przypadku nie jest inaczej.
Oprócz standardowej mechaniki pochodzącej z pewnego popularnego serwera, posiadamy również system medali.

•━◜Tryb Paintball Battle◞━•

image_4.png

Poczuj się przez chwilę jak na prawdziwym polu walki w paintballu! Drużyny mogą mieć do 8 graczy każda.
Drużyna otrzymuje 30 żyć (chyba, że ktoś posiada zakupiony bonus dodający parę dodatkowych odrodzeń).
Grę urozmaicają tzw. killstreaki, które pozwalają na np. kupienie dodatkowych śnieżek.

•━◜Więc, na co czekasz?◞━•
Wskocz do gry jeszcze dzisiaj! Wspierane wersje to od 1.13 do 1.18.2.
IP serwera: mcslavistapl.network

•━◜Media społecznościowe◞━•
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!  Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez SlaVistaPL_

Opublikowano (edytowane)
10 minut temu, gnomq napisał:

już nie wbijam, bo to kłamstwo

Przykro mi, że nie jesteś zadowolony. Jednak wątpię żebyś chociaż obejrzał serwer od strony nawet lobby.

Jak pewne powiedzenie mówi - nie warto oceniać książki po okładce. Niby to ta tytułowa okładka generuje w Tobie pierwsze wrażenia, ale jednak warto zajrzeć w jej treść - może jednak Cię zainteresuje? To samo dzieje się w przypadku serwerów Minecraft.

Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje rozwoju serwera.

P.S.: jako serwer w ogóle zaczęliśmy przygodę jeszcze w 2020, z tym że on był prywatny - jednak od samego początku miał jeden cel: dostarczyć możliwość gry wszystkim niezależnie od stanu konta bankowego.

43 minuty temu, SlaVistaPL_ napisał:

Przykro mi, że nie jesteś zadowolony. Jednak wątpię żebyś chociaż obejrzał serwer od strony nawet lobby.

Jak pewne powiedzenie mówi - nie warto oceniać książki po okładce. Niby to ta tytułowa okładka generuje w Tobie pierwsze wrażenia, ale jednak warto zajrzeć w jej treść - może jednak Cię zainteresuje? To samo dzieje się w przypadku serwerów Minecraft.

Oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje rozwoju serwera.

P.S.: jako serwer w ogóle zaczęliśmy przygodę jeszcze w 2020, z tym że on był prywatny - jednak od samego początku miał jeden cel: dostarczyć możliwość gry wszystkim niezależnie od stanu konta bankowego.

no ale bzdury piszecie, to po co mam wbijać? napisz jak jest. po co smęcić "PIERWSZY SERWER W POLSCE" skoro tak nie jest. odrzuca to większość osób 

• SlaVistaPL_ zmienił(a) tytuł na [1.13.x-1.18.x] MCSlaVistaPL Network - sieć serwerów free-to-play
Opublikowano (edytowane)
3 minuty temu, gnomq napisał:

no ale bzdury piszecie, to po co mam wbijać? napisz jak jest. po co smęcić "PIERWSZY SERWER W POLSCE" skoro tak nie jest. odrzuca to większość osób 

Dokonałem edycji tematu. Może faktycznie przed nami był ktoś, kto prowadził taki serwer i takowego nie zauważyłem.

Korzystając z okazji: wiele tematów na tym forum promujących serwery używa podobnych nagłówków takich jak "pierwszy taki serwer w Polsce". Dzięki zwróceniu uwagi na to teraz już trochę więcej wiem, czego się wystrzegać przy promowaniu serwera.

2 minuty temu, SlaVistaPL_ napisał:

Dokonałem edycji tematu. Może faktycznie przed nami był ktoś, kto prowadził taki serwer i takowego nie zauważyłem.

bo po co słodzić, szczególnie kiedy jest taka konkurencja

ps. moderatorku usuń komy, żeby nie zaśmiecać chłopaczynie reklamy

• 2 tygodnie później...

Aktualizacji czas!

"Za każdym razem. Ten jeden gracz ciągle dołącza, mimo że chcemy grać sami!"
- typowy "stivek" z Minecrafta na publicznych grach

Więc, postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom - przedstawiamy prywatne gry na BedWarsach! Jedyna rzecz, jaka cię dzieli od prywatnych gier, to... uformowanie party. A teraz, pora na sekcję FAQ.

- ale jak takie party uformowac??!?!?
To proste. Wystarczy, ze wpiszesz "/p invite <gracz>" dla każdego gracza (party może mieć maksymalnie 6 osób, wliczając w to Ciebie). Oczywiście nie zapomnij o wpisaniu "/p private" po sformowaniu swojej drużyny!

- pomocy nie ma dostepnych map!!!!
Po prostu poczekaj na swoją kolej, albo wybierz mapę pod inny tryb gry. Zawsze możecie wybrać drużyny za pomocą selektora dostępnego w lobby.

- dasz gwarancje ze prywatne gry sa prywatne????
Tak, mogę dać nawet znak Gwarancji Jakości 2022.