Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc z lvlup.pro

Acdel
 Udostępnij

Pytanie

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jak kupię serwer vps na lvlup ale serwer będzie w Francji, to czy na takim vps z Francji będzie bardziej lagowal np serwer Minecraft? Czy będzie tylko wyższy ping. Bo nie wiem jak się zdecydować, chce zakupić serwer vps na postawienie serwera Minecraft dla około 50 osób + witrynę internetową jakąś małą. Interesuje mnie pakiet z 16GB ram. Czy na takim vps z Francji będzie bardziej gra lagowala niż na vps z Polski? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Lvlup nie jest tak dobry jak kiedyś, na np. minehoście za 60zł dostaniesz to samo co w FR 16gb na lvlupie, za niższą cenę. Na spokojnie wystarczy to dla tych 50 graczy jeśli wiesz co robisz. Jeśli będziesz potrzebował coś więcej, zainteresuj się bloomem.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
2 godziny temu, Helios1993 napisał:

Lvlup nie jest tak dobry jak kiedyś, na np. minehoście za 60zł dostaniesz to samo co w FR 16gb na lvlupie, za niższą cenę. Na spokojnie wystarczy to dla tych 50 graczy jeśli wiesz co robisz. Jeśli będziesz potrzebował coś więcej, zainteresuj się bloomem.

Na lvlup można zakupić WPLN'y od innych użytkowników. Więc cenowo wychodzi taniej na lvlup. Pakiet 16 GB 3 vCPU = 69.95 zł. przy kursie 0.50 za 1 WPLN, a z tego co widziałem teraz spadł kurs do 0.35/0.40, więc nawet jest szansa dorwać takiego VPS'a za 50/55 zł. więc za 120 zł, które trzeba zapłacić na minehost za pakiet 16 GB jestem w stanie kupić pakiet 32 GB FR 4 vCPU...

Według Ciebie lvlup nie jest dobry już, bo zmniejszyli vCPU tylko o 1 ? Tylko to się zmieniło. :/

Edytowane przez MajsQ
Odnośnik do odpowiedzi

• 0
30 minut temu, MajsQ napisał:

Na lvlup można zakupić WPLN'y od innych użytkowników. Więc cenowo wychodzi taniej na lvlup. Pakiet 16 GB 3 vCPU = 69.95 zł. przy kursie 0.50 za 1 WPLN, a z tego co widziałem teraz spadł kurs do 0.35/0.40, więc nawet jest szansa dorwać takiego VPS'a za 50/55 zł. więc za 120 zł, które trzeba zapłacić na minehost za pakiet 16 GB jestem w stanie kupić pakiet 32 GB FR 4 vCPU...

Jeśli się znajdzie tak tanie wplny to nawet by się opłacało, ale po zwykłych cenach jest to bardzo nieopłacalne.

30 minut temu, MajsQ napisał:

Według Ciebie lvlup nie jest dobry już, bo zmniejszyli vCPU tylko o 1 ?

Jest to duża zmiana, przez którą lvlup stał się mniej opłacalny niż konkurencja.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Sama ilość vCPU też niewiele mówi, tutaj przydałyby się rzetelne benchmarki jak to jest teraz z wydajnością na lvlup. Jeśli wątki w nowej ofercie są mocniejsze (bo przecież 1 vCPU to nie jest po prostu 1 wątek procesora) to moim zdaniem spoko. Obecnie siedzę na 8GB UpRyze w starej ofercie z 3 vCPU :D A co do minehosta to cennik VPS podobny do lvlupa.

Edytowane przez krzmaciek
Odnośnik do odpowiedzi