Skocz do zawartości

[1.8-1.19][sieć] mc.ScreSkill.com

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prezentacjamc2.png

» IP serwera: mc.screskill.com
» Wersja serwera: 1.8-1.19
» Ilość slotów: 150 (może ulec zmianie)
» Whitelista: Nie
» Autoryzacja: Premium/Non-Premium

Serwer wystartował dnia: 02.07.2021 o godz 18:00 !

Obecnie dostępne tryby gry:

● ChestPVP
Survival+Działki

Planowane są też nowe tryby.
Lecz wszystko co dobre wymaga czasu.

Dlaczego My?

✔ Istniejemy od lat (stabilność),
✔ Doświadczona administracja,
✔ Dopracowane serwery,
✔ Ciekawe konkursy,
✔ Unikatowe forum,
✔ Wyjątkowa atmosfera.

Co Nas wyróżnia?

● Międzyserwerowe gadżety dziedziczne,
● Cykliczne optymalizacje serwerów,
● Rozbudowane wątki danych trybów,
● System komunikacji znajomych,
● Elastyczność komunikacyjna,
● Schludność i przejrzystość,
● Unikatowa architektura.

Informacje dodatkowe:

Nasze serwery nie są na zasadzie "szybkich edycji", więc nikt nie musi się martwić nagłą i bezpodstawną utratą swych przedmiotów.
Wprowadzanie wszelakich zmian bądź też poprawek jest odnotowywane na naszym forum w stosownym dziale, tak aby każdy mógł się rozeznać co się zmieniło.
O wszelkich większych zmianach informujemy graczy z nawet kilkutygodniowym wyprzedzeniem, tak aby każdy mógł się na nie przygotować.
W przypadkach utraty wszelakich przedmiotów z przyczyn leżących po naszej stronie, prosimy o zakładanie stosownych ticektów na naszym Discordzie bądź też forum.
Odpowiadamy na nie maksymalnie w przeciągu 24 godzin, zwykle jest to reakcja niemal natychmiastowa (wszystko zależy od dnia i naszej dostępności).

Jesteś młodszym bądź też starszym graczem?

Nie ma to znaczenia, gdyż nasze serwery charakteryzują się przejrzystością oraz estetyką.
Posiadają w sobie także elementy klasycystyki jak i nowoczesności przez co sprawiają efekt idealnej korelacji.
Tak aby każdy gracz niezależnie od płci, nacji, poglądu bądź też wieku czuł komfort podczas gry na Naszych serwerach.

Masz wątpliwości odnośnie naszego zaangażowania bądź kompetencji?

Serwer jest stale rozwijany, bo jak wiemy coś takiego jak "ideał" nie istnieje.
Więc my jako administracja projektu, możemy się jedynie starać aby nasze serwery były ku temu zbliżone.
Niejednokrotnie brakuje nam czasu na cokolwiek, wielu administratorów odbiega kierunkami od założeń.
Gdyż większość ludzi myśli tokiem cytując: "A założył serwer to pewnie informatyk z mnóstwem czasu do dyspozycji
i skoro go założył to teraz musi nam służyć jako niewolnik 24/7".
Niestety ale takie założenie jest całkowitą negacją naszej mentalności.
Wielu członków administracji związanych jest z branżami odbiegającymi znacząco od informatyki.
Więc oprócz pracy,rodziny,szkoły i innych wyzwań musimy dodatkowo cały czas poszerzać wiedzę i w tych zakresach.
To dla czego nie zrezygnujecie skoro wam tak ciężko i nie macie czasu?
Odpowiedź jest prosta siedzimy w tym od lat i to kochamy, co prawda nie zawsze jest różowo lecz efekt końcowy zawsze jest wart poświęceń.
To właśnie nasza historia i sukcesy z przeszłości, pozwalają nam patrzeć z nadzieją w przyszłość.'
To dzięki nim jesteśmy w stanie wstać z kolan i powiedzieć nie nie dzisiaj.
Niezależnie od tego jak było czy też jest źle, liczy się to co będzie.
Mamy w planach jeszcze wiele serwerów.
Ale to już z kolei inna historia...
A tymczasem dołącz do nas i stwórz własną historie. 

Masz dosyć bezsensownych serwerów, padających po miesiącu?
Więc nie czekaj, postaw na Nas a My czekamy właśnie na Ciebie!

Edytowane przez PATYrek

• 2 tygodnie później...

Autorze wątku, wyrównaj akapity z dłuższym tekstem do lewej. Dodatkowo każda linijka powinna być mniej więcej tej samej długości Wyśrodkowane źle się czyta, a gdy długość linijki z tekstem ciągle się zmienia to oczy jeszcze bardziej skaczą (co męczy czytającego) :) Oczywiście to tylko rada (a nie jakieś hejty szmery bajery 😉), zrobisz jak chcesz.

P.S. Tekst na prezentacji fajnie ogarnięty poza tym, że wszystkie napisy są zdecydowanie za małe, na moim monitorze musiałbym czytać z lupą (24 cale), albo zbliżyć się do ekranu :D Ten obrazek jest na mniej niż pół szerokości strony, co warto wziąć pod uwagę.

Edytowane przez krzmaciek

@krzmaciek
I to się nazywa uzasadniona i konstruktywna wypowiedź 😀.
Poprawiłem prezentacje no bo jednak przeciągając z mpcforum utraciła rozdzielczość.
Zaś co do tekstu to póki co taki pozostanie, najwyżej ktoś dostanie oczopląsów 😅.

Edytowane przez PATYrek

• 1 miesiąc temu...

Ładnie zaprezentowany serwer, leczy gdy popatrzyłem na IP, spodziewałem się rozwiniętego serweru PvP, przykładowe tryby: ChestPvP, Knockback, Gapple, Easy HC, itp.
Obejrzałem film z serwera, powiem tak... Ładny spawn, robiony zapewne na zamówienie, bo tworzony był przez więcej niż 3 osoby, (lub był robiony przez miesiąc XD).
Na samym filmie widać tylko tego spawna, jest to troszkę za mało...
Jesteście od 6 lat? ok nie będę się przyczepiał tutaj, pozostawiam to do własnych konkluzji.
Tryby jak już wspominałem są nie adekwatne do IP serwera.
150 slotów nawet ok, jak na start.
Wielki + za dobranie sheaderów, bo pasują idealnie do tego spawna.

Ocena: 4/10 [amatorka]

A więc tak:

@alexinox

Czy jak tam się bądź co bądź zwiesz, po 1 szkoda Mi mojego cennego czasu na taką "osobistość" jak Ty a po 2 i po primo, aby coś/kogoś ocenić trzeba też sobą jakąś wiedzę reprezentować ;).
Niestety Twoja odpowiedź jak i zapewne wiedza jest bliska 0, skąd też chęć napisania czegoś pokroju: "A napiszę posta żeby komuś dopiec, zaimponować kolegom może Mi przyklaszczą".
Cóż chciałeś zabłysnąć a zgasłeś jak gwiazdka w Betlejem bywa :). 

@hbrt

Tutaj pomimo odmiennych poglądów oraz zapewne dyspozycji czasowej posilę się na konstruktywną odpowiedź z szacunku do odbiorcy.

Cytat

Ładnie zaprezentowany serwer, leczy gdy popatrzyłem na IP, spodziewałem się rozwiniętego serweru PvP, przykładowe tryby: ChestPvP, Knockback, Gapple, Easy HC, itp.

Bardzo byśmy chcieli z czasem takie tryby otworzyć lecz większość z Nas pracuje i ma ponad 18 lat (nie mówiąc o mnie gdyż mam o wiele więcej).
A co za tym idzie?
Oczywiście mniejsza dyspozycyjność czasowa jak i w następstwie tego pierwszego i wykonawcza.
Przez co planowane przez Nas projekty odkładają się znacząco w czasie, wydawało by się osiągalnym tak jak też napisałeś w przeciągu 1-2 miesięcy.

Cytat

Obejrzałem film z serwera, powiem tak... Ładny spawn, robiony zapewne na zamówienie, bo tworzony był przez więcej niż 3 osoby, (lub był robiony przez miesiąc XD).

On akurat był tworzony przez jedną osobę (która jest znaczącą postacią w naszym projekcie) i przez więcej niż 1 miesiąc z przyczyn o których wspomniałem powyżej.

Cytat

Na samym filmie widać tylko tego spawna, jest to troszkę za mało...

Moim zdaniem jest to wystarczająco, prezentacja ma zachęcić przede wszystkim a nie ukazać każdy cal i element.
Nawet jeśli zrobili byśmy prezentację 1-2 serwerów to za jakiś czas mogła by nastąpić taka sytuacja że należało by nakręcić nową.
A dlaczego?
Ponieważ skoro tamte 2 serwery miały bądź też były by w prezentacji to są gorsze?
Chciałem tego uniknąć celowo, aby stworzyć prezentacje długotrwałą na zasadzie "Wejdź a się przekonasz" jedynie z wizualizacją Lobby bez zbędnych szczegółów.

Cytat

Jesteście od 6 lat? ok nie będę się przyczepiał tutaj, pozostawiam to do własnych konkluzji.

Istniejemy od 2015 roku, owszem obecna ilość graczy jak i użytkowników może nasuwać różne wnioski i konkluzje.
Lecz w tym wypadku pozwolę sobie przytoczyć pewne mądre powiedzenie "Raz na wozie raz pod wozem".
Ogólnie rzecz biorąc to sam projekt Lobby powstał na podwaliny serwera Survival+Działki, który przez równoczesne prace przy projekcie SkyBlock i Lobby podupadł o ile nie powiedzieć że umarł (obecnie pracujemy od ponad miesiąca przy nowej edycji aby "starzy gracze" wrócili przyciągając zarazem za sobą i nowe twarze).
Przez co obecnie nawet przy silnych reklamach jest ciężko rozwinąć ten projekt.
I szczerze powiedziawszy jako osoba zajmująca się od lat serwerami do gier multiplayer to jestem w 100% spełniony.
Gdyż posiadaliśmy serwery które tworzyłem do takich gier jak: CS:GO, CS 1.6, SAMP, MC, TF (lista być może się zwiększy o ile czas i zdrowie na to pozwolą).
CS:GO - przykładowo OnlyMirage 22/22 praktycznie 24/7, serwer Areny 1vs1 tak średnio 15/22.
CS 1.6 - ZM EXP 25/32, OnlyDD2/OnlyDD2 Classic 32/32 w dzień, JailBreak - unikat 21/21 praktycznie 24/7, CS:GO Mod - unikat 32/32, WesternMod - unikat 18/18
SAMP - PolskiPartyArmagedon - unikat 32/32
MC - Survival/FreeBuild/4Fun 80/200 (istniał ponad 5 lat towarzyszył nam jeszcze sporo przed rokiem 2015)
TF - Casual 32/32 - unikat

Skoro byliście aż tak dobrze rozwinięci i te serwery działały równocześnie to co się stało?
Te serwery nie działały równocześnie w tym samym czasie, tylko na przeciągu ostatnich lat (niektóre z nich owszem figurowały na liście w tym samym czasie i również dobrze się miewały).
Więc co się stało?
Już tłumaczę odpowiedź jest bardzo prosta:
1. Zdrada, zawiść i nastawianie jednej części administracji przeciwko drugiej.
2. Liczne odejścia oraz cięcia budżetów na reklamy i serwery.
3. Moja osobista tragedia rodzinna w 2017 roku o której nie będę pisać tutaj.

Wydaje Mi się iż są to najbardziej kluczowe elementy, które przyczyniły się do obecnego takiego a nie innego stanu rzeczy.
Lecz wiem jedno zawsze można odrodzić się jak fenix z popiołów tylko pomału i z rozmysłem.
Dlaczego więc nadal się tym zajmuję?
Ponieważ lubię się pogrzebać w tego typu rzeczach w wolnym zakresie czasu, zarówno dając jakieś doświadczenie dla samego siebie jak i też frajdę dla innych.

Na koniec zapodam parę fotek z ubiegłego roku, jako jeden z dowodów na to że historie te nie są "wyssane z palca".

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ktoś może tak uważać nie dbam o to, szczerze powiedziawszy wystarczy Mi dowód dla samego siebie w postaci wiedzy i materiałów zgromadzonych w tym zakresie.

Cytat

Tryby jak już wspominałem są nie adekwatne do IP serwera.

Adres mc.screskill.com jest odzwierciedleniem adresu screskill.com którego używamy od lat więc nie widzę związku.
Co innego jeżeli adres zawierał by coś pokroju: pvp.screskill.com to wtedy to w 100% bym się zgodził.
No ale to może pozostawiam do własnych przemyśleń i oceny.

Cytat

150 slotów nawet ok, jak na start.
Wielki + za dobranie sheaderów, bo pasują idealnie do tego spawna.

Jak to mówią nie od razu Rzym zbudowano, jeżeli czas i zdrowie nam pozwolą to na tym nie poprzestaniemy.

Cytat

Ocena: 4/10 [amatorka]

W ocenę indywidualną nie wnikam i nie będę że tak powiem dociekać co jak i dla czego.
Równie dobrze ktoś mógł by dać ocenę -100/10 a czy jest to odzwierciedleniem rzeczywistości to inna kwestia.
Aczkolwiek moim skromnym zdaniem jest ona deczko zaniżona.
Co prawda nie jesteśmy jakimś HyPixelem który istnieje w Minecrafcie od x-lat i gra na nim x-ludzi.
Lecz wszystko jest kwestią czasu i przy dobrych wiatrach wraz z pozytywnym nastawieniem liczba graczy powinna stopniowo rosnąć.

Także na koniec pragnę dodać jeszcze te parę słów a mianowicie.
@alexinox jeśli kogoś nie szanujesz, to nie oczekuj szacunku od tej 2 osoby w tym przypadku ode mnie.
I radził bym pakować już tornister powoli, bo szkoła się zbliża a defekty zdalnego nauczania są już jak widać nad wyraz widoczne :D .
Do tego te nowe konto hmm czyżby to jeden z naszych byłych i zwaśnionych graczy/użytkowników szukających atencji w internecie 🤔.
@hbrt dziękuje za konstruktywną opinie, szanuję i Pozdrawiam.

Edytowane przez PATYrek

30 minut temu, PATYrek napisał:

Bardzo byśmy chcieli z czasem takie tryby otworzyć lecz większość z Nas pracuje i ma ponad 18 lat (nie mówiąc o mnie gdyż mam o wiele więcej).
A co za tym idzie?
Oczywiście mniejsza dyspozycyjność czasowa jak i w następstwie tego pierwszego i wykonawcza.
Przez co planowane przez Nas projekty odkładają się znacząco w czasie, wydawało by się osiągalnym tak jak też napisałeś w przeciągu 1-2 miesięcy.

słuchaj dla mnie to nie jest uzasadnienie XD
Ja chodząc do szkoły w tydzień zrobiłem fajną paczkę na serwer, zregulowaną, fajny spawn, w szkole 8h i jeszcze musiałem robić zadania i się uczyć.
Pracujesz zapewne też 8h, a w domu albo cię nic nie czeka, albo jakieś drobne sprawy (np. nakarmić psa, wyrzucić śmieci).
Dobry serwer można zrobić tak na prawdę w 1 dzień jak ktoś się zna i umie regulować wszystkie pluginy, z których koszysta.

30 minut temu, PATYrek napisał:

@hbrt dziękuje za konstruktywną opinie, szanuję i Pozdrawiam.

Ja również pozdrawiam <3.

PS Pytanie: czy wy macie wykupioną domenę?

Edytowane przez hbrt

@hbrt

Cytat

słuchaj dla mnie to nie jest uzasadnienie XD
Ja chodząc do szkoły w tydzień zrobiłem fajną paczkę na serwer, zregulowaną, fajny spawn, w szkole 8h i jeszcze musiałem robić zadania i się uczyć.
Pracujesz zapewne też 8h, a w domu albo cię nic nie czeka, albo jakieś drobne sprawy (np. nakarmić psa, wyrzucić śmieci).
Dobry serwer można zrobić tak na prawdę w 1 dzień jak ktoś się zna i umie regulować wszystkie pluginy, z których koszysta.

No każdy że tak powiem ma własne zdanie w temacie, ale zrobienie dobrego serwera na pewno nie zajmuje tygodnia bądź też 1 dnia :D.
Nawet jak by się mocno chciało to jest to fizycznie niewykonalne...
Żebym był laikiem w tym temacie to bym się zgodził z Tobą na pewno. ale trochę już przy tym siedzę i wiem co się dzieje jak się przy plikach trochę nie posiedzi.
Odnośnie mojego czasu prywatnego to chciał bym, aby to tak wyglądało pięknie i lekko ale tak niestety nie jest.
Co prawda obecnie jestem w trakcie że tak powiem przebranżowienia i mam sporo wolnego czasu a co i jak i z racji iż jest to praca Państwowa obowiązuje mnie klauzula poufności.
Nie mam co prawda na co narzekać gdyż "parę groszy" i dach na głową mam a ludzie na świecie mają znacznie gorzej i nie narzekają a wręcz przeciwnie.
Więc narzekanie z mojej strony były by co najmniej nie na miejscu o ile nawet i nie brakiem szacunku w ich kierunku.
Nie usprawiedliwiam się w żadnym razie bo jestem leniem i potrafię się do tego przyznać, lecz jeżeli na prawdę coś trzeba zrobić to potrafię się zmobilizować.
Nikt nie jest ideałem, każdy ma jakieś wady bądź też zalety ale najważniejszą rzeczą jest wzajemny szacunek i ludzki dialog.
Zaś Pan (nie znamy się na tyle abym się zwracał na Ty) budzi mój respekt tym iż posiada własne niezależne zdanie do tego potrafi konstruktywnie się wypowiedzieć co jest oznaką oczytania i posiadanej wiedzy.

Cytat

PS Pytanie: czy wy macie wykupioną domenę?

Tak jest zwykle opłacam ją z góry na rok bo potrafię zapominać o opłatach nie tylko tych tyczących się serwerów itd.
Ale to już chyba kwestia mojej niefrasobliwości 😂.

Edytowane przez PATYrek

• 1 miesiąc temu...

Informacja!
Dnia 02.10.2021 startuje nowa edycja serwera Survival+Działki.
Do tego postanowiliśmy dodatkowo zakupić stosowne reklamy, które mamy nadzieję powoli pozwolą nam wybrnąć z obecnego "dołka statystycznego".
Meble, pojazdy, gadżety, artefakty, niestandardowe enchanty i wiele więcej...

Zapraszamy Serdecznie!

Glicz

Poprawiam formatowanie na ciemnym stylu.

Notatka dodana przez Glicz

• PATYrek zmienił(a) tytuł na [1.8-1.19][sieć] mc.ScreSkill.com

Informacja!
Dnia 11.08.2022 o godzinie 18:30 startuje nowy serwer ChestPVP.
Oczywiście wraz z jego startem zainkasujemy trochę $ na poczet reklam po dosyć długiej ciszy (spowodowanej wieloma czynnikami).
Gadżety, bazary, aukcje, magazyny, wyzwania, pojedynki i wiele więcej...

Zapraszamy Serdecznie!

Edytowane przez PATYrek

• 5 tygodni później...

Cześć, no więc serwer od razu po wejściu dał mi takie wrażenie, że jest on wręcz uosobieniem wyrażenia 'przerost formy nad treścią'.

Gdy jestem na spawnie widzę to: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Gigantyczny stos bezużytecznych informacji, do których muszę dosłownie zadzierać głowę, by je przeczytać.
'Witaj madpancake', aktualna godzina, Strona serwera, podstrona z banami, podstrona ze sklepem, teamspeak, discord, no i te ciekawostki xD
Oczywiście czerwone ostrzeżenie jakieś, oczywiste rzeczy są wypisane na sam start, dla kogoś kto dopiero wszedł na serwer...
Potem na szaro kolejne bezużyteczne informacje 'sprawach niskiego sortu', jest tam literówka ('skortu' zamiast 'sortu')

Z kolei gdy się odwrócę, to widzę to: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Również kupa wiedzy bezużytecznej. 'dopracowany serwer', 'unikatowe forum', 'wyjątkowa atmosfera'.
Atmosfera pustoty konkretniej. Na serwerze nikogo nie ma.
W ogóle to tekst jest trudny do przeczytania. Szarość na tle minecraftowego nieba. W dodatku na hologramie.

Hologramy służą do pokazywania krótkich treści, nie do ścian tekstu, szanowny autorze.

Zarówno tablista jak i scoreboard również są przeładowane informacjami, które są w sumie powieleniem tego z hologramów, albo znowu aktualną godziną, no kurde, po co to jest potrzebne? Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zalecana maksymalna liczba znaków na linijkę opisu przedmiotu w Minecraft to 35. W przeciwnym wypadku gracze grający na powiększonym interfejsie zobaczą to: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Co do samych serwerów, wszedłem na survival, nie ma informacji jak wejść na mapę surowcową. Są statystyki, są 'openingi' Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Są też zakupy i rangi Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! pech, bo zabrakło tylko możliwości grania na serwerze.

Wypróbowałem komendy /wild, /wilderness, /start, /graj. Prawidłową komendą jest tylko i wyłącznie /rtp, /randomtp lub /randomteleport z kolei nie działają.

TL;DR:

Autorze, odchudź swój serwer, przemyśl swoje priorytety, zainwestuj w reklamę. Ale nie pieniądze, tylko czas. Zmniejsz liczbę Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i skup się na ich mniejszej ilości, ale rób je lepiej.
Na przykład: zachowaj je dla serwera, nie dla Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i takie tam.
Zostaw Facebooka, Snapchata i Steama i załóż po prostu TikToka. Skup się na tej jednej platformie i pracuj. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! mojego znajomego z Włoch, który w ten sposób promuje swój serwer (stałe 40-60 graczy online)

Nie tłumacz się tym, że chodzisz do pracy. Wszyscy chodzimy...

@PanNiedzwiadek
Witaj, pozwolę sobie odpowiedzieć na każdy z członów wypowiedzi po kolei ponieważ nie do końca zgadzam się z tym co napisałeś.
Niemniej jednak wypowiedź jest merytoryczna, oraz treściwa przedstawiająca Twój punkt widzenia.

Cytat

Cześć, no więc serwer od razu po wejściu dał mi takie wrażenie, że jest on wręcz uosobieniem wyrażenia 'przerost formy nad treścią'.

Gdy jestem na spawnie widzę to: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Gigantyczny stos bezużytecznych informacji, do których muszę dosłownie zadzierać głowę, by je przeczytać.
'Witaj madpancake', aktualna godzina, Strona serwera, podstrona z banami, podstrona ze sklepem, teamspeak, discord, no i te ciekawostki xD
Oczywiście czerwone ostrzeżenie jakieś, oczywiste rzeczy są wypisane na sam start, dla kogoś kto dopiero wszedł na serwer...
Potem na szaro kolejne bezużyteczne informacje 'sprawach niskiego sortu', jest tam literówka ('skortu' zamiast 'sortu')

Według mojej opinii przerostem formy nad treścią są zdecydowanie serwery influencerów, bądź też innych znanych osobistości nastawione jedynie na zarobek.
Gdzie na serwerze fakt gra x-ludzi ale jego zawartość, merytoryka jak i doinwestowanie wydawało by się tak elementarnej rzeczy jak infrastruktura daleko ma się od stanu nawet poprawnego.
Nie chce gloryfikować jakoś za specjalnie naszego przypadku, ale My dbamy przynajmniej o komfort rozgrywki dokładając dużo więcej do tego niż ani jeżeli sami z tego mamy.
Owszem były takie lata że zarabialiśmy z nawiązką i mogliśmy w momencie, gdy statystyka zaczynała szybować w dół zamknąć wszystko i mówiąc delikatnie "olać graczy" ale tego nie zrobiliśmy.
Nie zrobiliśmy tego ponieważ robimy to według własnej wizji, szacunku do poświęconego czasu oraz ludzi którzy nam zaufali wiedząc z doświadczenia że krzywe statystyczne można odbudować.

Co do informacji zawartych na hologramach na Lobby nikt nie każde nikomu ich czytać, liczy się sam fakt iż one tam są.
Aby nikt nie mógł nam później zarzucić, że nie zamieszczamy żadnych informacji w miejscu "startu".
A to że komuś się nie chce czytać to już tego kogoś sprawa, niestety to zjawisko jest coraz bardziej powszechne w społeczeństwie.
Przez co mamy na świecie taki status rzeczy jaki mamy... Także odpowiedź w tej sprawie nasuwa się sama.

Cytat

Z kolei gdy się odwrócę, to widzę to: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Również kupa wiedzy bezużytecznej. 'dopracowany serwer', 'unikatowe forum', 'wyjątkowa atmosfera'.
Atmosfera pustoty konkretniej. Na serwerze nikogo nie ma.
W ogóle to tekst jest trudny do przeczytania. Szarość na tle minecraftowego nieba. W dodatku na hologramie.

Hologramy służą do pokazywania krótkich treści, nie do ścian tekstu, szanowny autorze.

Zarówno tablista jak i scoreboard również są przeładowane informacjami, które są w sumie powieleniem tego z hologramów, albo znowu aktualną godziną, no kurde, po co to jest potrzebne? Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zalecana maksymalna liczba znaków na linijkę opisu przedmiotu w Minecraft to 35. W przeciwnym wypadku gracze grający na powiększonym interfejsie zobaczą to: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Co do samych serwerów, wszedłem na survival, nie ma informacji jak wejść na mapę surowcową. Są statystyki, są 'openingi' Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Są też zakupy i rangi Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! pech, bo zabrakło tylko możliwości grania na serwerze.

Wypróbowałem komendy /wild, /wilderness, /start, /graj. Prawidłową komendą jest tylko i wyłącznie /rtp, /randomtp lub /randomteleport z kolei nie działają.

Oczywiście musiała być uszczypliwość w kwestii statystycznej bo jakże by inaczej jest ku temu okazja to czemu by nie.
Jestem skonsternowany dla czego nie było uszczypliwości kiedy liczby się zgadzały ciekawe 🤔.

Kilka przykładów/dowodów z przeszłości dalszej bądź też bliższej na to iż nie wciskam ciemnoty.
A to są tylko niektóre ze statusów a rozbieżność była w zależności od czasu na prawdę różna (oczywiście projekt screskill nie był moim pierwszym stąd też dziwne mogły by się wydawać rozbieżności w nazewnictwie).
Nie sposób też było zawsze robić screeny jak dany serwer był full czy było na nim jeszcze więcej graczy.

Co do zawartych informacji na hologramach to tak jak ww. dodatkowo mogę powiedzieć iż zastanawiamy się nad ich wymianą (po kliknięciu będzie pojawiać się nowa strona nieco skondensowana z mniejszą ilością informacji tak jak na serwerze ChestPVP).
Co do tablisty jedynym pkt. dyskusyjnym w moim mniemaniu mogła by być "godzina" bo defakto nie jest ona do końca potrzeba.
Odnośnie scoreboard to jest polecenie /staty, aby po prostu je wyłączyć ale to tylko na serwerach Survival+Działki, ChestPVP ale fakt faktem można by było dodać to również i na Lobby.
Opisy danych przedmiotów to fakt można to bardziej uszczuplić aby była lepsza przejrzystość i tak też zrobimy (na pewno w pierwszej kolejności przy wyborze trybów).
Kwestia rozgrywki na serwerze jest szczegółowo opisana, ale no trzeba trochę poczytać nie dla każdego na pierwszy rzut oka może być to zauważalne.
Aczkolwiek postaramy się w następnej edycji tego też trybu, czyli gdzieś najprawdopodobniej na początku 2023 roku dodać więcej istotnych informacji o których wspomniałeś.
Odnośnie komend to jest to coś co na każdym serwerze może być zgoła inne, ale na pewno pochylimy się nad propozycjami zawartymi nieco wyżej.

Cytat

Autorze, odchudź swój serwer, przemyśl swoje priorytety, zainwestuj w reklamę. Ale nie pieniądze, tylko czas. Zmniejsz liczbę Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i skup się na ich mniejszej ilości, ale rób je lepiej.
Na przykład: zachowaj je dla serwera, nie dla Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i takie tam.
Zostaw Facebooka, Snapchata i Steama i załóż po prostu TikToka. Skup się na tej jednej platformie i pracuj. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! mojego znajomego z Włoch, który w ten sposób promuje swój serwer (stałe 40-60 graczy online)

Nie tłumacz się tym, że chodzisz do pracy. Wszyscy chodzimy...

Szanowny odbiorco, cały czas staramy się coś zmieniać nie zawsze wychodzi to na lepiej, ale tak to w życiu bywa.
W kwestii social mediów ich redukcji, oraz zwiększenia aktywności to podpisuje się pod tym obiema dłońmi.
To co jest zaś zawarte w prezentacji graficznej pozostanie, aczkolwiek pójdziemy drogą o której wspomniałeś i o której dyskutowaliśmy też pewien czas temu z administracją.
Co do chodzenia do pracy to zależy gdyż w moim przypadku obecnie praca umysłowa w biurze pokrywa się z tą przy pracy w stolarni mojego Taty (szczególnie po śmierci Mamy na początku tego roku).
Przychodzę często o godz 18-21 do domu a czasami później i nie zawsze zostaje Mi sił na coś więcej, ale mimo to działam chociaż jak widać nie zawsze odnosi to oczekiwane rezultaty.
Szanuję za poświęcony czas na tą wypowiedź i na pewno sporo z błędów/pomysłów które wymieniłeś się poprawi w najbliższym czasie.
Także Pozdrawiam i Życzę spokojnego wieczoru ✌️.

Edytowane przez PATYrek

• 2 tygodnie później...

Serwer jest okej ale nie wyróżnia się niczym od pozostałych. Wchodzisz na serwer i nie masz co robić. Jedyną "atrakcją" i czymś ciekawym / odmiennym od innych serwerów jest plugin mcmmo, który jest w sumie wrzucony i tyle. Nie mam pojęcia co dają umiejętności, brak własnej roboty gui. W sumie o tym pluginie dowiedziałem się przypadkiem kiedy z nudów zacząłem trzymać prawy przycisk myszki i rozwaliłem trawę. Wtedy zobaczyłem, że odkrywam umiejętność. Bardzo zaciekawiony sytuacją zacząłem pocić się i ścinać trawę jak szalony. Wtedy o to wbiłem 1 poziom zielarstwa i w tym czasie zauważyłem, że kwiatki są op. Po 15 minutach gry wbiłem 100 level zielarstwa i miałem już ochotę włączyć Baritone aby rozwalić topkę w około godzinę podczas pykania w fifę ale wbijanie tego levela w zasadzie nic nie daje (oprócz jakiś losowych perków) a nawet jeśli daje nie zaciekawiło mnie to.

Serwer ma może potencjał ale przez brak czasu jest jednym z wielu. 

@sizeof
Dziękujemy za opinie i czas poświęcony na jej napisanie.
Postaramy się na pewno w następnej edycji serwera "Survival+Działki" gdzieś na początku 2023 zrobić osobne gui od McMMO z opisami co jak i za co się dostaje.
Zastanowimy się również nad dodaniem czegoś na zasadzie "atrakcji" bezpośrednio po wejściu na ten tryb, co może tak jak mówisz pokusić gracza o dłuższy pobyt.
Co do samej rozgrywki z edycji na edycję dość dużo się zmienia a biorąc pod uwagę opinie graczy jest lepiej niż było.

Edytowane przez PATYrek