Skocz do zawartości
  • 0

Jaki silnik?

Karol123123123
 Udostępnij

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Spigot jest śmieciowy, a bukkit nie jest nawet silnikiem. Jeśli chodziło ci o craftbukkita, jest on jeszcze bardziej śmieciowy niż spigot. Craftbukkita używało się w 2012 roku, a spigota w 2014. Aktualnie najlepszym silnikiem jest Airplane, ale musisz jeszcze kilka dni na niego poczekać.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Moim zdaniem najlepszy silnik to PaperSpigot pod każdy tryb serwera. Z tego co wiem Paper na wersję 1.17 jeszcze nie wyszedł, więc musisz kilka dni poczekać, ale mogę się mylić. Posiada on zabezpieczeni, których nie posiada zwykły Spigot i trzeba zabezpieczać serwer zbędnymi pluginami, które obciążają procesor. Aby to wszystko dobrze ze sobą działało, trzeba DOBRZE skonfigurować pliki serwera (paperspigot.yml itd.)

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
3 godziny temu, MrFadooPL napisał:

Moim zdaniem najlepszy silnik to PaperSpigot pod każdy tryb serwera.

Paper był najlepszy bardzo długo, bo aż jakoś do 2019 roku. Wtedy popularny stał się jego fork, tuinity, z którego korzysta większość dużych serwerów. Airplane to mniej znany fork tuinity, który jest jakieś 30% wydajniejszy.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0

Według mnie najlepszy jest PaperSpigot, to taki paper + spigot. Dla mnie najlepszy ponieważ spigot czasami wywala serwer albo paper wywala serwer, a PaperSpigot nie wywala. Jeszcze na 1.17 nie wyszedł ale trzeba poczekać. Jeszcze dobry silnik taki na większe tryby to Purpur lub Tuinity.

Edytowane przez Wojtekqqq
Odnośnik do odpowiedzi