Skocz do zawartości
  • 0

jak wgrać bungecord na craftserve

Hypereq_
 Udostępnij

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Craftserve blokuje połączenia z serwerów proxy, więc nawet jeśli postawisz proxy na innej maszynie, nie połączysz się z serwerem mc na craftservie. Zmień hosting na:

Do 20 graczy minehost (mc, 2-4gb),

Do 40 graczy pukawka (mc, 8gb),

Do 60 graczy minehost (vps, 8gb),

Do 150 graczy bloom (performance+ 12-16gb).

Nie zalecam też korzystać z bungeecorda, jest to najgorszy silnik proxy, którego używało się w 2015 roku gdy nie było nic lepszego. Teraz istnieje Velocity i jest aktualnie najlepszym silnikiem proxy.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
23 godziny temu, Helios1993 napisał:

Craftserve blokuje połączenia z serwerów proxy, więc nawet jeśli postawisz proxy na innej maszynie, nie połączysz się z serwerem mc na craftservie. Zmień hosting na:

Do 20 graczy minehost (mc, 2-4gb),

Do 40 graczy pukawka (mc, 8gb),

Do 60 graczy minehost (vps, 8gb),

Do 150 graczy bloom (performance+ 12-16gb).

Nie zalecam też korzystać z bungeecorda, jest to najgorszy silnik proxy, którego używało się w 2015 roku gdy nie było nic lepszego. Teraz istnieje Velocity i jest aktualnie najlepszym silnikiem proxy.

Czekaj jak 20 graczy na 2-4gb ja mam 500mb na bungeecord no i nie ma lagów XD.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
59 minut temu, Wojtekqqq napisał:

Aha na mc, ja na serwie mc mam 1GB Ramu pod proxy i nie wywala. Też ping ok, tps ok oraz fps ok więc XD.

Dużo ważniejszy od ramu jest procesor, którego w wyższym pakiecie jest więcej. Zapewne te 4gb ramu nie zostaną w całości wykorzystane przy 20 graczach, ale z procesorem może być już problem.

Odnośnik do odpowiedzi

• 0
W dniu 14.06.2021 o 14:40, Helios1993 napisał:

Dużo ważniejszy od ramu jest procesor, którego w wyższym pakiecie jest więcej. Zapewne te 4gb ramu nie zostaną w całości wykorzystane przy 20 graczach, ale z procesorem może być już problem.

Co też do procesora, miałem jeden wylew botów na serwer przez jakiegoś random "HACKERA" no i procesor i tak był na 40% użycia przy botach, było ich z 30/20 coś takiego. Więc u mnie wytrzymuje procesor oraz ram xd.

Odnośnik do odpowiedzi