Skocz do zawartości

SurvixCuboid [1.16.x] - Jedyny taki plugin na działki!

Ziomeczekking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SurvixCuboid [1.16.x] - Mój pierwszy projekt zrobienia coś poważniejszego. Powstał plugin na działki, który jest zarządzany w 100% przez GUI.

system-dzia-ek.png

Link do prezentacji tutaj: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

KOMENDY: /dzialka

Plugin zarządany przez config.

Screeny z pluginu:

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Co o nim sądzicie?

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

1. W Inventory "lista aktywnych graczy", co w momencie gdy na serwerze będzie więcej graczy niż jest slotów w Inventory? Nie zrobiłeś możliwości przejścia do następnej strony na której byliby pozostali gracze. 

2. W Inventory "gracze dodani do działki" również nie ma takiej możliwości, a co jeśli projekt byłby publiczny i ktoś chciałby aby maksymalna ilość członków działki była większa od rozmiaru inventory? 

3. Nie zamieściłeś linku do kodu źródłowego pluginu, a nie ocenia się książki po okładce :)

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak paweU, strony to podstawa jeżeli robimy "gui z graczami". Nie trudno coś takiego zrobić, ja mam napisane swoje api inventory typowo pod strony, ale na internecie masz wiele przykładów stron.

Plugin może wydawać się dobry, ale to w głównej mierze zależy od kodu. Wizualnie jest git ale przydało by się pokazać kod, gdyż nie wiadomo jak to jest napisane i jaką wydajność uciągnie.

Odnośnik do odpowiedzi

• 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Zbucki zablokował(a) ten temat
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...