Skocz do zawartości

Wykonam prostą i ładną stronę internetową dla Twojego serwera lub sieci serwerów Minecraft

Nioo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonam prostą i ładną stronę internetową dla Twojego serwera lub sieci serwerów Minecraft.

Co na takiej stronie może się znaleźć?

• aktualności;
  • wyszczególnione cechy (np. dobry anti-cheat, przyjazna atmosfera...);
  • aktualny status serwera;
  • banery partnerów;
  • widget z serwera Discord;
  • zamieszczony trailer np. z serwisu YouTube;
  • członkowie administracji;
  • topka np. z pluginu FunnyGuilds;
  • lista ostatnich banów np. z pluginu AdvancedBan;
  • opis serwera/trybu;
  • zdjęcia z serwera (np. ładne ujęcia ze shaderami);
  • FAQ – często zadawane pytania;
  • regulamin.

Co jeszcze mogę zrobić?

• skonfiguruję strefę DNS domeny;
  • podepnę domenę pod hosting WWW;
  • pomogę postawić forum na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!;
  • pomogę w konfiguracji sklepu np. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Ile to kosztuje?

Cena ustalana jest indywidualne i na samym początku rozmowy, bez ustalenia czegokolwiek nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie „Ile to kosztuje?”.

Dlatego w zależności jak Ci wygodniej...

1. Określ swoje wymagania, żebym miał pewność, że jestem w stanie je spełnić. Zadam Ci pytania, dzięki którym dowiem się o wszystkich szczegółach i zaproponuję rozwiązanie z przybliżonym kosztem, które powinno odpowiadać na Twoje potrzeby.
  2. Podaj ilość środków, które chcesz przeznaczyć na stronę. Ja po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu zaproponuję Ci rozwiązanie, które mogę zaoferować adekwatnie do budżetu.

Jak wyglądają wykonane przeze mnie strony?

Spoiler

aEe8s0J.png

Spoiler

dY4U5rz.png

Spoiler

VszqYX9.png

Skontaktuj się ze mną na Discordzie.
Nioo#6904

PS Ja sam nie tworzę sklepów. Pomagam jedynie w konfiguracji tych znanych, sprawdzonych np. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i umieszczam odnośniki na stronie.

Edytowane przez Nioo
aktualizacja oferty
Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 5.11.2020 o 19:45, SaKePl napisał:

ile za taką strone ?

Cena jest zawsze ustalana indywidualnie, w zależności czego potrzebujesz i jakie masz wymagania. Możesz napisać do mnie na Discordzie / PW.

Edytowane przez Nioo
Odnośnik do odpowiedzi

• Nioo zmienił(a) tytuł na Wykonam prostą i ładną stronę internetową dla Twojego serwera lub sieci serwerów Minecraft
  • 1 miesiąc temu...