Skocz do zawartości

Nowe poddziały

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik @xNightPower_ dodał nowy wniosek:
Nowe poddziały

Wnioskuję, by dodać archiwum zleceń i archiwum problemów i pytań. Dlaczego? Niektóre nierozwiązane problemy są zakopane rozwiązanymi, więc dobrze by było rozwiązane przenosić do takowych archiwów. Poprawiłoby to wygląd działu, oraz umożliwiłoby to pomoc dla innych użytkowników. Pozdrawiam.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego, iż za niedługo zostanie wprowadzony system opiekunów działów, składam ten wniosek. Sam wybrałem kategorię Skript, i miejmy nadzieję, że zostanę do niej przyznany, chcę by takowe archiwa powstały, ponieważ jest tam zbyt wiele postów. Umożliwiłoby to też stworzenie w miarę sensownego regulaminu lokalnego. Przydatna byłaby w działach Pytania i problemy oraz Zlecenia w ,,Funkcjach Moderatora" opcja ,,Przenieś do Archiwum działu". Takie archiwa były by dwa - jedno w Zleceniach a drugie w wspomnianym dziale Pytania i problemy.

Edytowane przez xNightPower_
Odnośnik do odpowiedzi

Utrzymywanie takich lokalnych archiwów będzie dodatkową, w mojej opinii zbędną pracą moderacji, a nawet ich utworzenie może sprawiać spore problemy - mówimy przecież o o działach z tysiącami tematów. Poza tym gdyby nie wystarczyło ignorowanie tematów z ikonką kłódki lub wielkim zielonym zaznaczeniem to wystarczy wybrać filtrowanie:
image.png

Tak więc @xNightPower_:

• Dlaczego filtrowanie lub zwykłe zwracanie uwagi na ikonki tematu jest niewystarczające?
  • W jaki sposób obecny stan rzeczy uniemożliwia utworzenie "sensownego regulaminu lokalnego"?
Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Libter napisał:

a nawet ich utworzenie może sprawiać spore problemy - mówimy przecież o o działach z tysiącami tematów

Samo przeniesienie do archiwum byłoby ciężkie, przecież tam setki starych tematów nie jest rozwiązana albo po prostu nie ma pewności czy są rozwiązane.

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Libter napisał:

Dlaczego filtrowanie lub zwykłe zwracanie uwagi na ikonki tematu jest niewystarczające?

Mam w planach, by tematy nieaktywne od 3 miesięcy zamykać (nie miałyby one najlepszej odpowiedzi, więc wyświetlały by się jako nierozwiązane).

45 minut temu, Libter napisał:

W jaki sposób obecny stan rzeczy uniemożliwia utworzenie "sensownego regulaminu lokalnego"?

Tematy, które byłyby bez najlepszej odpowiedzi nieaktywne od 3 miesięcy, mogłyby być zamykane i przenoszone do archiwum.

Odnośnik do odpowiedzi
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...