Skocz do zawartości

Glicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Kormic napisał:

Poprzez odwracanie kota ogonem zapewniam cię, że nie ratujesz reputacji twojego programu.

No tak, dobra jest wersja która poprawia parę błędów, wsm to te najważniejsze, został już chyba jeden ostatni ale za nic w świecie nie wiem jak to naprawić. 

Ogólnie bardzo przepraszam, za moje zachowanie i wypuszczenie wersji skoro wiem, że ma błędy, mój błąd przepraszam 

Edytowane przez Michix
Odnośnik do odpowiedzi

19 minut temu, Michix napisał:

Jeżeli 1.16 posiada błędy to po co wydali tą wersję? Od tego są wersję poprawkowe 

Ale oni chociaż nie wiedzą że są błędy to wydają. A ty o nich wiesz od kilku wersji. Takiego zwykłego zjadacza chleba jak ja już to odradza używać całkowicie twego programu i pisać np. w Notepad++

Odnośnik do odpowiedzi

49 minut temu, maxcom1 napisał:

Ten ciemny styl nie jest ciemny tylko jasnoszary.

Proponuję zmienić link dokumentacji na skripthub a nie dokumentację samego skripta z epoki kamienia łupanego.

Tylko ten link prowadzi do nowej dokumentacji skripta (Chociaż mogę zmienić, racja), co do stylu ciemnego, puki co niestety ale wycofuje go, mam z nim małe problemy pojawi się on w jakiejś aktualizacji. Dziękuję za opinie, oraz jutro prawdopodobnie wyjdzie wersja 1.3.0, która zaczyna zmieniać SkEditora powoli w notepad++

Edytowane przez Michix
Odnośnik do odpowiedzi

Godzinę temu, Tymekd napisał:

Fajny ten program ale 1 funkcji nie ma która dla mnie dyskryminuje go na tle np++

Ten program nie ma automatycznego zapisu co wpisaną litere, gdy wyłączysz i właczysz np++ wraca ci do wcześniejszego stanu, ten nie :/

bardzo dobry pomysł, póki co nie mam pojęcia jak to zrobić, ale na pewno się to kiedyś (jak będę wiedział) pojawi!

Dziękuję za opinię

Edytowane przez xNightPower_
Nieaktywny

Usuwam błąd ortograficzny.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że szybko ale wcześniej tego nie widziałem xD

Ogólnie sam pomysł by był fajny tylko po co? skrypty do mc można pisać nawet w zwykły notatniku, a jak masz przeglądarke to wchodzisz na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i masz wszystko co potrzebne, dodatkowo mozesz łatwo rozsyłać kod bo wysyłasz tylko link do niego który się robi przy zapisaniu

Odnośnik do odpowiedzi

3 godziny temu, Studziak napisał:

Wiem że szybko ale wcześniej tego nie widziałem xD

Ogólnie sam pomysł by był fajny tylko po co? skrypty do mc można pisać nawet w zwykły notatniku, a jak masz przeglądarke to wchodzisz na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! i masz wszystko co potrzebne, dodatkowo mozesz łatwo rozsyłać kod bo wysyłasz tylko link do niego który się robi przy zapisaniu

Po co? Dla zabawy, żeby się czegoś nauczyć, a dodatkowo, dodaje podświetlanie składni, a nawet może kiedyś podświetlanie błędów, to jest po to żeby ułatwić pisanie skryptów. Może nawet dojdzie funkcja automatycznego generowania skryptu? Nie wiem tego, ale myślę, że projekt się rozwinie. 

Co do linku... To może kiedyś dojedzie opcja generowania linku do skryptu w SkEditorze 🙂

Edytowane przez Michix
Odnośnik do odpowiedzi

Może jakieś powiadomienia o aktualizacji? ew. automatyczna

Nie wiem po co ta instalka, jest tam tylko jedna dllka którą możesz pobrać do appdaty przy starcie aplikacji.

Edytowane przez nof
Poprawiam literówkę.
Odnośnik do odpowiedzi

1 minutę temu, nof napisał:

Może jakieś powiadomienia o aktualizacji? ew. automatyczna

Nie wiem po co ta instalka, jest tam tylko jedna dllka którą możesz pobrać i wrzucić do appdaty przy starcie aplikacji.

Przy uruchamianiu programu jest informacja o aktualizacji, jeżeli jest

Odnośnik do odpowiedzi

dobra, nie chciało mi się programu sprawdzać czy też tego wszystkiego czytać więc nie wiem czy kogoś nie powtórzę, ale...

jeżeli taki program na być do skryptów to moim zdaniem musi zawierać propozycje składni podczas pisania, tj. cała dokumentacja skripta i wszystkich dodatków powinna znaleźć się w programie - użytkownik powinien móc sobie wybrać które rzeczy z których dodatków chce mieć w tych propozycjach i wtedy podczas pisania nowej linijki program powinien sugerować gotową składnię (ewentualnie automatycznie dopełniać resztę)

powinien wykrywać braki w nawiasach, cudzysłowach, procentach oraz dwukropkach

powinien proponować użyte wcześniej zmienne i słowa

powinien uczyć pisanych i niepisanych reguł tworzenia skryptów (np. camelCase albo kropki w nazwach zmiennych)

Odnośnik do odpowiedzi

1 minutę temu, PanMaruda napisał:

dobra, nie chciało mi się programu sprawdzać czy też tego wszystkiego czytać więc nie wiem czy kogoś nie powtórzę, ale...

jeżeli taki program na być do skryptów to moim zdaniem musi zawierać propozycje składni podczas pisania, tj. cała dokumentacja skripta i wszystkich dodatków powinna znaleźć się w programie - użytkownik powinien móc sobie wybrać które rzeczy z których dodatków chce mieć w tych propozycjach i wtedy podczas pisania nowej linijki program powinien sugerować gotową składnię (ewentualnie automatycznie dopełniać resztę)

powinien wykrywać braki w nawiasach, cudzysłowach, procentach oraz dwukropkach

powinien proponować użyte wcześniej zmienne i słowa

powinien uczyć pisanych i niepisanych reguł tworzenia skryptów (np. camelCase albo kropki w nazwach zmiennych)

Dziękuję za opinie! Podpowiedzi pojawia się w programie oraz podświetlanie skladni. To drugie będzie 1.5.0, a pierwsze... Nie wiem muszę najpierw ogarnąć jak to zrobić i wtedy się doda 🙂. Co do wybierania dodatków itp. Bardzo dużo roboty z tym, jeżeli miałbym większą ekipę (czyli nie robiłbym tego tak właściwie  sam), to mogłoby się to pojawić. 

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 19.09.2020 o 19:57, Michix napisał:

Dzień dobry!

Stworzyłem edytor tekstowy do plików *.sk w C#

TO DO:

- Wasze pomysły 😉

DL: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

DISCORD: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

STRONA: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Skan: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Cześć,

Czy mógłbyś do mnie napisać na Discordzie ChlebekPlayer#7277.

Z góry dzięki!

Odnośnik do odpowiedzi

• 4 tygodnie później...
W dniu 19.09.2020 o 20:15, rusekh napisał:

Chodzilo mi o to co masz w sygnaturze napisane "https://www.polishhc.pl/discord.html" można było zrobić "dc.polishhc.pl"

i może emotki w nazwach kanałów do tego? co to za różnica czy jest */discord czy dc.*
PS: nazywanie Discorda "dc" to trochę rak (tak jak emotki w nazwach kanałów).

Co do programu, nie wiem, nie będę używał bo nie piszę skryptów, dodaję to zdanie, żeby moderacja nie przyczepiła się.

Odnośnik do odpowiedzi

Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...