Skocz do zawartości

Lista-minecraft.pl - dedykowana lista serwerów Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
W ostatnim czasie pracowałem nad dedykowaną listą serwerów Minecraft Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Możliwości?

• logowanie, rejestracja
  • weryfikacja serwera - jeśli serwer należy do Was, a został dodany przez innego użytkownika, możecie z łatwością przypisać go do swojego konta
  • głosowanie
  • zarządzanie informacjami o serwerze (obsługiwane wersje, typy, opis)
  • komentarze

Chcecie czegoś więcej? Śmiało piszcie, z chęcią dodam nowe ficzery.
Mam nadzieję, że już niedługo będę miał większe zasięgi, a wy będziecie mieli okazję zyskać kolejnych graczy! :)

Zapraszam Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 miesiące później...
4 godziny temu, CubeStorm napisał:

Można wiedzieć w czym strona została napisana?

Od Autora wątpię, bo jego ostatnia wizyta była w dzień zamieszczania postu, ale z tego co widzę jest to czysty PHP + vanilla JS/CSS/HTML

Edytowane przez wiktorm12
Odnośnik do odpowiedzi

Strona po pierwsze działa na adresie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Nie jest to przekierowanie po htaccess ponieważ wchodząc na każdy inny link strona wysyła informacje o braku pliku.
Kod strony jest graficznie wytabowany. > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Styl CSS strony doklejony jest do bootstrapa > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
A sam autor na swojej stronie używa gotowego szablonu do wordpressa > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! [stopka]

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.12.2020 o 13:05, CubeStorm napisał:

Można wiedzieć w czym strona została napisana?

Symfony + Bootstrap.

W dniu 6.12.2020 o 17:54, wiktorm12 napisał:

z tego co widzę jest to czysty PHP + vanilla JS/CSS/HTML

To źle widzisz.

W dniu 6.12.2020 o 23:53, wiktorm12 napisał:

Strona po pierwsze działa na adresie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. Nie jest to przekierowanie po htaccess ponieważ wchodząc na każdy inny link strona wysyła informacje o braku pliku.
Kod strony jest graficznie wytabowany. > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Styl CSS strony doklejony jest do bootstrapa > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
A sam autor na swojej stronie używa gotowego szablonu do wordpressa > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! [stopka]

1. Fakt, redirect powinien być zrobiony.

2. I?

3. O czym ty w ogóle mówisz? Doklejony do boostrapa? Z pewnością nie. Hint: czytaj ścieżkę.

4. I co w związku z tym, że jest to gotowy szablon?

P.S.

Konto lista-minecraft należy do mnie ale postanowiłem odpowiedzieć z aktualnego.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.12.2020 o 18:30, dudekm napisał:

To źle widzisz.

Hmm no dobrze, mój błąd jest to plik wykonywalny na serwerze więc nie widziałem jego kodu, po tym co ustaliłem tak stwierdziłem

I?

To że według mnie frameworki zawsze poprawnie tabowały albo minifikowały kod strony, a ten jest ani w te ani w te, dlatego pomyślałem że jest to po prostu tab który ma ustawioną inną ilośc spacji: 

image.png

O czym ty w ogóle mówisz? Doklejony do boostrapa? Z pewnością nie. Hint: czytaj ścieżkę.

Css strony (a co najmniej elementy które spradzałem) są w tym pliku: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! który zawiera licencje boosttrapa, nie wiem czemu nie zwróciłem wcześniej uwagi na ścieżke i nazwę pliku

I co w związku z tym, że jest to gotowy szablon?

I nic złego, po prostu stwierdziłem że jeżeli sam korzystasz z PHPowego CMSa to nie będziesz raczej pisał aplikacji w nodeJS czy C# czy jeszcze innym backendzie 

W dniu 18.12.2020 o 19:16, boleknowak napisał:

musisz też tak powiedzieć o ips i o większości stron w internecie xD

Chodziło mi o takie nierówne wytabowanie, tak jak tłumaczyłem wyżej

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, wiktorm12 napisał:

Chodziło mi o takie nierówne wytabowanie, tak jak tłumaczyłem wyżej

ale po co? to nie ma nic do rzeczy, ba! większość jest w kilku linijkach, żeby zaoszczędzić miejsce (np. zobacz kod źródłowy youtube)

Edytowane przez boleknowak
Odnośnik do odpowiedzi
  • 5 miesięcy później...