Skocz do zawartości

Sprzedam MCSHOP za 99.98 zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam intuicyjny sklep od bojawiem55.pl. Sprzedaję całe konto bojawiem55.pl.

Konto zawiera 1 licencję sklepu MCSHOP z możliwością podpięcia 3 różnych serwerów, konto może zmienić przypisaną domenę jeszcze 13 razy (oryginalnie było 15 szans). Sklepik jest ważny dożywotnio. Zawiera wszystkie 4 moduły: bans, stats, page, zgłoszenia. Jedynym mankamentem skryptu jest to, że jest on zakodowany i jeżeli chce ktoś wprowadzić jakaś zmianę musi prosić właściciela Bojawiem / zapłacić mu za jakąś konkretną zmianę np. usunięcie stopki. 

Sklepik jest warty 177,98 brutto (po dwóch doładowaniach 10 zł + 160 zł, mając możliwość podpięcia dwóch serwerów.)

Sprzedaję za 99.98 zł! Jedyna taka szansa by nabyć najpopularniejszy w Polsce skrypt, chociażby dla samych testów.

Preferuję przelew bankowy, lub jeżeli ktoś naprawdę nie może to PSC.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, krytyYT napisał:

ten mcshop to nie porozumienie. Już lepszy jest ten od cuddihosting

MCSHOP to niezależny skrypt sklepu, który instalujesz na swoim hostingu WWW, nie miałem nigdy do czynienia ze sklepikiem Cuddihostingu, ale wydaje mi się, że mówisz o sklepiku hostingowym, z którego środki idą na konto hostingu, a nie jak w przypadku MCSHOP na twoje własne konto.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Mocariusz napisał:

MCSHOP to niezależny skrypt sklepu, który instalujesz na swoim hostingu WWW, nie miałem nigdy do czynienia ze sklepikiem Cuddihostingu, ale wydaje mi się, że mówisz o sklepiku hostingowym, z którego środki idą na konto hostingu, a nie jak w przypadku MCSHOP na twoje własne konto.

ta, tylko ten mcshop jest tragiczny (miałem wiem co mówie) a cuddihosting pomimo faktu że jest hostingowym mchshopem to zezwalają na wypłatę i dodanie serwera na inne niż z hostingu.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, krytyYT napisał:

ta, tylko ten mcshop jest tragiczny (miałem wiem co mówie) a cuddihosting pomimo faktu że jest hostingowym mchshopem to zezwalają na wypłatę i dodanie serwera na inne niż z hostingu.

Czyli tak jak podejrzewałem, twoja wypowiedz była jedną z tych "nie znam się, ale się wypowiem". :kappalul:

Cóż nie można porównywać MCSHOPu, który jest niezależnym oprogramowaniem do sklepów hostingowych, których cele są całkiem inne, podejrzewam też, że twój cuddihosting nalicza sobie wysokie prowizje od wypłat.

Powątpiewam, że miałeś kiedykolwiek MCSHOP, bo może tragiczne były jego początki, ale teraz jest już wersja 2.4, która ma wszystkie aspekty dopracowane. Wygląd MCSHOPu można dostosowywać w panelu do swoich upodobań. Tak czy siak, o gustach się nie dyskutuje. Dodatkowo kupując raz MCSHOP mamy dostęp do darmowych aktualizacji, jeśli tylko takowa wyjdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Mocariusz napisał:

Czyli tak jak podejrzewałem, twoja wypowiedz była jedną z tych "nie znam się, ale się wypowiem". :kappalul:

Cóż nie można porównywać MCSHOPu, który jest niezależnym oprogramowaniem do sklepów hostingowych, których cele są całkiem inne, podejrzewam też, że twój cuddihosting nalicza sobie wysokie prowizje od wypłat.

Powątpiewam, że miałeś kiedykolwiek MCSHOP, bo może tragiczne były jego początki, ale teraz jest już wersja 2.4, która ma wszystkie aspekty dopracowane. Wygląd MCSHOPu można dostosowywać w panelu do swoich upodobań. Tak czy siak, o gustach się nie dyskutuje. Dodatkowo kupując raz MCSHOP mamy dostęp do darmowych aktualizacji, jeśli tylko takowa wyjdzie.

ObLTqbl.png

:thinkcom:

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, krytyYT napisał:

ObLTqbl.png

:thinkcom:

Proszę nie ośmieszaj się... zdjęcie z Internetu, przestarzałe, teraz tak lista licencji nie wygląda. Napisałeś, że miałeś kiedyś, konto, data wystawienia konta tam to 2018 rok, skoro okres to "Roczna", to dawno status "Opłacone" zmieniłby się na "Wygasło".

PS. Teraz nie ma już cen, poza tym z tego co pamiętam ten sklepik kosztował kiedyś 120 zł dla dożywotniej 80 zł dla rocznej, jak ja byłem jeszcze gówniarzem w 2016 r., ale nigdy nie kosztowało na pewno 60 złotych.

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Mocariusz napisał:

Proszę nie ośmieszaj się... zdjęcie z Internetu, przestarzałe, teraz tak lista licencji nie wygląda. Napisałeś, że miałeś kiedyś, konto, data wystawienia konta tam to 2018 rok, skoro okres to "Roczna", to dawno status "Opłacone" zmieniłby się na "Wygasło".

PS. Teraz nie ma już cen, poza tym z tego co pamiętam ten sklepik kosztował kiedyś 120 zł dla dożywotniej 80 zł dla rocznej, jak ja byłem jeszcze gówniarzem w 2016 r., ale nigdy nie kosztowało na pewno 60 złotych.

Była promocja w 2018 roku na święta. To raz 2 to było w zakładce Płatności czy coś takiego bo w licencjach już tego nie mam bo wygasło

EDIT: w licencjach jest ale nie piszę na co to licencja

Edytowane przez krytyYT
Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, dudekm napisał:

@Mocariusz co tak bronisz tego shopa? To jakaś "szeptanka"? ;)

Po prostu uważam, że MCSHOP jest niedoceniony przez dużą część naszej minecraftowej społeczności, wiele osób po prostu zazdrości dla Daniela Darula, że zarobił już na nim ponad 472 320 złotych (2952 aktywnych licencji (ze strony bojawiem55.pl) * 160 zł) i dlatego niepotrzebnie go często hejtują pisząc nieprzychylne jemu komentarze. Chłopak jest naprawdę dobry w tym co robi, ma tylko lekkie problemy z ortografią, ale wiadomo, nie można być we wszystkim najlepszym. Jak prowadziłem kiedyś swój serwer za darmo pomógł mi skonfigurować wiele plików .htaccess, co urzekło mnie, nie chciał za to pieniędzy, a przekierowań musiał napisać na około 4-5 domen.

Odnośnik do odpowiedzi
Nieaktywny
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...