Skocz do zawartości
ivall

Toksyczność naszego moderatora, lequli.

Czy jesteś za zdegradowaniem lekuli?  

21 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za zdegradowaniem lekuli?

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
3 minuty temu, MaksymilianOr napisał:

Wypraszam sobie bardzo, nie jestem żadnym znajomym, kolegą czy bratem Lekuli. 

Przecież widać nawet na zdjęciach jak omawiasz z nim co robić xD

3 minuty temu, MaksymilianOr napisał:

No jak twoim zdaniem tak widać kontekst to powodzenia w przyszłości. 

No, widać cały kontekst, lekula napisał żeby jego armia z craftable mnie wyśmiała, a Ty odpisałeś, że okej.

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
16 minut temu, NieMaProblemu napisał:

Jak dla mnie argumenty dobrane bardzo dobrze. Osoba pełniąca jakieś wyższe stanowisko nie może pozwolić sobie na zachowanie hańbiące jakże ważną funkcję moderatora

Wg. mnie osoby, które dopiero co zarejestrowały się nie powinny mieć prawa głosu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
12 minut temu, CountingDogs napisał:

Wg. mnie osoby, które dopiero co zarejestrowały się nie powinny mieć prawa głosu.

W takim razie posty @Javsona są bezwartościowe, jego głos w ankiecie powinien być usunięty, ponieważ to jego pierwsza zawartość.

Głos @vYori w ankiecie również powinien być unieważniony.

Wszystkie te osoby, które dały głos na "nie" (vyori, javson, maks, skw) to są znajomi lekuli, a nie wartościowi użytkownicy jak xaxee, który dał głos na "tak" i pomaga innym.

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, ivall napisał:

W takim razie posty @Javsona są bezwartościowe, jego głos w ankiecie powinien być usunięty, ponieważ to jego pierwsza zawartość.

Oczywiście, że tak - posty, które są od osób, które dopiero co się zarejestrowały nie powinny się liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
17 minut temu, CountingDogs napisał:

Dlatego nie głosowałem... wyraziłem tylko swoja opinię

Edytowane przez NieMaProblemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

A moim zdaniem ta klotnia jest bezsensu bo wy nie wybieracie kto ma być modem a kto nie. A takie ankiety by kogoś zdegradować są dziecinne (nie dziwię się, to ivall). Nie ma to jak robić skargę na kogoś, kogo sam prowokujesz, 3000iq zagranie. 

Ja tylko przypomnę, że to co po za skriptem to po za skriptem, a moderator na prywatnych serwerach dc nie związanych ze skriptem może robić co chce. ITG to nie jest skript, więc twoja próba rozreklamowania tego jest bezsensu, tak jak prośby o wejście tam by wyjaśnić sytuację XDDD

"Koledzy lekuli" ale tu hipokrytom zajechało, serio. Przypomnę, że jak ty miałeś ciężka sytuacje to tak samo było. Nie odwracaj kota ogonem. XD

Moim zdaniem powinno zostać coś z tym zrobione, bo te posty ivalla są zwykła dziecinada. Doczepianie się o byle co... A idź pan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
34 minuty temu, Wayneern napisał:

Nie ma to jak robić skargę na kogoś, kogo sam prowokujesz

Rejszpat nie prowokował, a oberwał ;)

Zresztą ja też nie prowokowałem, lekula jest po prostu bardzo toksyczny.

34 minuty temu, Wayneern napisał:

Ja tylko przypomnę, że to co po za skriptem to po za skriptem, a moderator na prywatnych serwerach dc nie związanych ze skriptem może robić co chce.

Już o tym kilka razy pisałem, ale tak to jest jak się nie czyta całości, screeny pochodzą z serwera itgroup, ale jednak moderator reprezentuje forum, co mogą sobie pomyśleć inni?.

35 minut temu, Wayneern napisał:

tak jak prośby o wejście tam by wyjaśnić sytuację XDDD

Gdzie ja poprosiłem kogoś o wejście na itg?

35 minut temu, Wayneern napisał:

"Koledzy lekuli" ale tu hipokrytom zajechało, serio. Przypomnę, że jak ty miałeś ciężka sytuacje to tak samo było. Nie odwracaj kota ogonem. XD

Ja miałem ciężką sytuację? cooooo xD

36 minut temu, Wayneern napisał:

Moim zdaniem powinno zostać coś z tym zrobione, bo te posty ivalla są zwykła dziecinada. Doczepianie się o byle co... A idź pan

Ale to są tylko pogaduszki ;)

Pragnę wspomnieć, że Wayneern to kolejny kolega lekuli, lekula jest redaktorem na jego stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Kuro z piekieł powraca gdy dźwięk kolejnej antyivallowskiej batalii usłyszał
Zacznę od czegoś co mnie rozbawiło najbardziej:

3 godziny temu, ivall napisał:

taki, że pokazuje, że jedyne osoby broniące lekule to jego znajomi z craftable, a nie wartościowi użytkownicy forum

Co oznacza WARTOŚCIOWY UŻYTKOWNIK FORUM? Bo raczej ty się do nich nie zaliczasz drogi @ivallskoro większość twoich ostatnich postów to kolejne skargi na lequle i zero pożytecznych wiadomości/nowej produktywnej zawartości - nic nie wnosisz do społeczności forum poza kolejnymi podziałami, pluciem jadem i pogłębianiem kolejnych rozłamów.

To teraz od początku kolejne komenatrze:
Primo - napisałeś całą skargę opierając się jedynie na screenach z jakiegoś prywatnego serwera, co to ma do jego obowiązków na forum? Dosłownie, nie jest to nic związanego z forum, a próbujesz go uwalić, bo go zwyczajnie nie lubisz i chwytasz się wszystkiego - nic Ci do tego co robi on prywatnie, bo to jego życie i odważnie stwierdzę, że nie znajdziesz osoby świętej nigdzie.

15 godzin temu, neQYT napisał:

Szanowny Pan Ivall ma pełną rację. Moderator jest toksyczny, zachowuje się nie odpowiednio czy na forum czy gdzie indziej. Nie wykonuje swojej pracy odpowiednio. Tyle z mojej strony. Dziękuję i pozdrawiam. 

Czy Szanowany Pan neQYT byłby w stanie wskazać dowody na jego toksyczność w obrębie forum?

15 godzin temu, ManuScripteX napisał:

Zgadzam się. Typol to typowy toxic dzieciak. Nie wykonuje swojej roboty poprawnie, żal mi go. Pozdrawiam. 

Taki dobór słownictwa nie świadczy zbyt dobrze o Twojej dojrzałości, poza tym jakieś dowody, sytuacje, poza rzucaniem ad personum i niepopartymi oskarżeniami? Ps. Pozdrawia gospodarz/ktoś wyżej, tak na przyszłość.

4 godziny temu, Javson napisał:

Zostawcie LeKuLę w spokoju on nic nie "z"robi"ł"

Masz 0 (słownie: ZERO) postów, zamilcz.

3 godziny temu, CountingDogs napisał:

Ja rozumiem, że jesteście oburzeni zachowaniem naszego Moderatora @LeQuLa, jednak to nie od nas zależy, czy zostanie zdegradowany, czy zostanie w Moderacji. Owszem, Moderator nie zachowuje się najlepiej, a czasem można stwierdzić, że tragicznie. 

Poza tym - nie rozumiem po co ta zbędna dyskusja. Próbujecie się nawzajem prowokować, czy co chcecie tym osiągnąć? Naskakiwanie przez jedną osobę na drugą skończy się niekorzystnie dla obu stron; co za tym idzie wasze starania pójdą na nic, bo robicie za przeproszeniem gówno burze na forum... Nie wystarczy poczekać, aż @Libter rozwiąże sprawę? 

Częściowo zależy, ale przede wszystkim to kwestia co rzeczywiście można mu zarzucić; tak generalnie miło, że są jeszcze osoby sensownie myślące tutaj.

W takim razie pokaż, co takiego pisałem, że go to sprowokowało. 

Słyniesz z manipulowania treścią lepiej niż ja wyciągania informacji.

on również mnie prowokuje, gdyby nie kłamał m.in co do swojego wieku, tego, że ma własną pralnię byłoby dobrze

Nie znam człowieka, ale tak generalnie jesteśmy w internecie - tu każdy może być kim chce, a to jaką postać kreuje to nie jest cholera prowokacja, to tak jakbyś atakował osoby na ulicy, bo chodzą ubrane na czerwone... no cholera jasna, człowieku.

3 godziny temu, NieMaProblemu napisał:

Jak dla mnie argumenty dobrane bardzo dobrze. Osoba pełniąca jakieś wyższe stanowisko nie może pozwolić sobie na zachowanie hańbiące jakże ważną funkcję moderatora

Kolejna osoba z zerową liczbą postów, tym razem strona ivalla! 

27 minut temu, ivall napisał:

1. Rejszpat nie prowokował, a oberwał ;)

2. Zresztą ja też nie prowokowałem, lekula jest po prostu bardzo toksyczny.

3. Już o tym kilka razy pisałem, ale tak to jest jak się nie czyta całości, screeny pochodzą z serwera itgroup, ale jednak moderator reprezentuje forum, co mogą sobie pomyśleć inni?.

4. Gdzie ja poprosiłem kogoś o wejście na itg?

5. Ja miałem ciężką sytuację? cooooo xD

6. Ale to są tylko pogaduszki ;)

7. Pragnę wspomnieć, że Wayneern to kolejny kolega lekuli, lekula jest redaktorem na jego stronie.

1. Krakuś ma specyficzny charakter, który bywa irytujący dla osób bez dystansu, zasadniczo gdy prowadziłem prywatny serwer minecraft 3/4 osób było na niego cięte zanim zrozumieli jego sposób bycia, a on sam się tym nie przejmuje, a wręcz wciąga dalej w swój trolling...
2. . I co z tego co robi prywatnie? To tak jakbyś chciał usunięcia policjanta, bo prywatnie w domu lubi sobie wypić alkohol, nosz...
3. PRYWATNEGO SERWERA REJSZPATA, NOSZ KUR, CO SOBIE MOGĄ POMYŚLEĆ LUDZIE!
5. Moja wojna z tobą.
6. Oh no rzeczywiście, wywoływanie shitstorma na miarę skargi w pogaduszka, wielka różnica - taki sam efekt poza tym, że możesz powtarzać "ALE TO POGADUSZKI!", nie jesteś durny i doskonale wiesz jaki ma to efekt.
7. Chwila, w moich skargach przeciw tobie twoją stronę też brali twoi znajomi, więc w czym problem?

Poza tym, @Libter czy mógłbyś wydać jakąś oficjalną naganę dla ivalla za regularne manipulowanie treścią? Bo to naprawdę psuje opinię o osobie, a on to ma cudownie opanowane.

Edytowane przez Kurotsuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
10 godzin temu, LeQuLa napisał:

Co ma związany inny Discord ze skriptem? Już zostałem ukarany za moje błędy moderacyjne, co do tego oszustwa - dalej nie zostało to wyjaśnione, więc nie masz prawa mówić, że oszukałem kogoś, gdy byłeś takim toxicem to też robili posty na forach i płakali, że toxicem jesteś? :kappapeek: @neQYT kto to mówi? Osoba, która mi zniszczyła serwer Discord bo zazdrościła niby użytkownik-botów? XD @ManuScripteX a Ty sam święty to nie byłeś :bezkappy: Kiedy Ty @ivall mi dasz święty spokój, bo to już żałosne się robi :v 

XD? Nie wiem chłopie, kto ci zniszczył twój serwer, zacznijmy od tego nawet, że nie używam discorda, a po drugie nie znam twojego serwera, nie wiem z kim mnie chłopie pomyliłeś. ManuScriptex jest rakiem ale nie takim jak ty, przyznaj się po prostu że jesteś toxiciem, i masz jakiś konkretny cel, będąc na tym stanowisku, i nie chodzi mi tutaj o pełnienie swojej funkcji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
16 godzin temu, neQYT napisał:

XD? Nie wiem chłopie, kto ci zniszczył twój serwer, zacznijmy od tego nawet, że nie używam discorda, a po drugie nie znam twojego serwera, nie wiem z kim mnie chłopie pomyliłeś. ManuScriptex jest rakiem ale nie takim jak ty, przyznaj się po prostu że jesteś toxiciem, i masz jakiś konkretny cel, będąc na tym stanowisku, i nie chodzi mi tutaj o pełnienie swojej funkcji. 

To powiedz mi czemu usunąłeś z informacji o sobie ,,neziw'' a Twój nick na Discordzie to TechnoNeziw XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Cytat

Co oznacza WARTOŚCIOWY UŻYTKOWNIK FORUM?

Fakt, zostało użyte tu niewłaściwe słowo, ale chodziło o użytkowników, którzy wchodzą na forum nie tylko po to, aby poprzeć konkretnego użytkownika po kolesiowsku - tak użyłem tego słowa.

23 godziny temu, Kurotsuwa napisał:

napisałeś całą skargę opierając się jedynie na screenach z jakiegoś prywatnego serwera

Serwer nie jest prywatny, a LeKuLa jako jedna z osób reprezentujących forum wystawia mu [forum] opinię.

co robi on prywatnie

Jak wyżej, ITGroup nie jest serwerem prywatnym, jego prezentacja dostępna jest w dziale serwerów Discord tegoż forum i właściwie to co robi(ł) - bo już dostał degrada z moderatora do użytkownika przez moderatora próbnego, co było równoznaczne z banem do odwołania i brakiem możliwości uzyskania straconych i wyższych rang przez równo rok - świadczyło o tym, czego można się spodziewać po ITGroupie i naszym pięknym forum [Skript.pl].

Czy Szanowany Pan neQYT byłby w stanie wskazać dowody na jego toksyczność w obrębie forum

Okradł użytkownika na, o ile dobrze pamiętam, 30 zł. Co prawda kokosy to to nie są, co nie zmienia faktu, że są to - mam nadzieję, że - uczciwe, ciężko zarobione (przez autora jednej ze skarg na tym forum) pieniądze.

poza tym jakieś dowody, sytuacje, poza rzucaniem ad personum i niepopartymi oskarżeniami

Całokształt zachowania. Ja dostałem za takie coś ostrzeżenie i nie otrzymałem uzasadnienia z konkretnymi zachowaniami.

ale tak generalnie jesteśmy w internecie - tu każdy może być kim chce,

Jak nie chce mówić swojego prawdziwego wieku, to niech chociaż nie kłamie i powie, że nie chce nam powiedzieć.

Kolejna osoba z zerową liczbą postów, tym razem strona ivalla! 

Bo kula miał nadzieję, że go poprze, a ten zobaczył argumenty i stwierdził, że jednak nie, bo są słuszne :kappaban:. Zresztą też jestem jego znajomym, ba! Jestem w administracji craftable. 

PRYWATNEGO SERWERA REJSZPAT

Co wy macie do powoli rosnącego serwera, jest mało użytkowników, bo powoli rośnie. Wręcz bym się cieszył, gdyby było ich więcej.

Z wyrazami szacunku, lider administracji serwera ITGroup - Rejszpat.

PS. ten serwer nie jest prywatny, klikając w logo na dole możecie dołączyć, do czego zachęcam.

Edytowane przez Rejszpat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, Rejszpat napisał:

Okradł użytkownika na, o ile dobrze pamiętam, 30 zł. Co prawda kokosy to to nie są, co nie zmienia faktu, że są to - mam nadzieję, że - uczciwe, ciężko zarobione (przez autora jednej ze skarg na tym forum) pieniądze

To super osoba, nie dosyć że toxic to jeszcze scammer. 

Edytowane przez neQYT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
9 minut temu, neQYT napisał:

Nie okradłem. Nie miałem nawet z tym człowiekiem nic wspólnego, jeśli coś takiego wystąpiło to proszę o dowody, a nie, jakieś niesłuszne oskarżanie mnie, o coś co nie zrobiłem. 

to chodziło o mnie xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

W dniu 7.03.2020 o 23:16, ivall napisał:

Witam, dzisiaj chciałbym wam przedstawić piękną galerię pokazującą toksyczność naszego kochanego moderatora, lequli.

Warto też wspomnieć, że moderator oszukał innego użytkownika forum na 30zł oraz popełnił kilka błędów moderacyjnych, takich jak np. niesłuszne połączenie postów.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - link do galerii (screeny pochodzą z serwera itgroup, ale jednak moderator reprezentuje forum, co mogą sobie pomyśleć inni?)

Co sądzicie o zachowaniu lequli? Może macie jakieś spostrzeżenia? 

Ale ty dzbanem ivaluś jesteś (z ivallem jesteśmy na Ty więc panie moderatorku, który to czytasz zamknij oczy i scrolluj dalej). Udostępniasz screeny zachowania czegoś internetowego, które wgl nie ma związku ze skriptem :thonk:

Spoiler
W dniu 8.03.2020 o 00:07, xdzikuu napisał:

Moim zdaniem przesadzil na discordzie, a tak ogólnie to bardzo wszystkiego się czepia. Przykład: pod postem pewnego użytkownika który chciał zapłacić za dostępny za darmo plugin, jeden z użytkowników napisał i podlinkował darmowe pluginy których własnie szukał. Lequla (przepraszam jeżeli źle napisałem) usunął ten komentarz przez co autor mógł zapłacić komuś za coś co jest ogólnie dostępne. Jestem za ostrzeżeniem lub czymś podobnym.

Sam nie przesiaduję na forum bardzo często, ale takie zdanie mam :D

W dniu 8.03.2020 o 01:09, ManuScripteX napisał:

Zgadzam się. Typol to typowy toxic dzieciak. Nie wykonuje swojej roboty poprawnie, żal mi go. Pozdrawiam. 

W dniu 8.03.2020 o 00:56, neQYT napisał:

Szanowny Pan Ivall ma pełną rację. Moderator jest toksyczny, zachowuje się nie odpowiednio czy na forum czy gdzie indziej. Nie wykonuje swojej pracy odpowiednio. Tyle z mojej strony. Dziękuję i pozdrawiam. 

Jak już się wypowiadacie to dołączcie chociaż odpowiednie treści w postaci dowodów. 🤷‍♂️

W dniu 8.03.2020 o 12:48, Javson napisał:

Tak Bronie bo nic nie zrobił a ty szukasz atencji i to woła się o pomstę do nieba 

Czym ty jesteś by się wypowiadać :thinking:. Zerowa aktywność na forum, jedynie wbić i "hej on nic nie zrobił". Śmieszne jest to gdy w przypadku dzieci jest to na pożądku dziennym - przytakiwać sobie nawzajem - zacznij może samemu myśleć, a nie idziesz za słowem *kogoś* (chyba można jasno stwierdzić kto to jest).

W dniu 8.03.2020 o 12:53, Fenkju_ napisał:

Szkoda tylko ze ivall dawal tylko screenshoty co pisal lekula a co pisal ivall to już nie dal co prawda to prawda nawet jeśli ivall prowokowal lekule to nie powinien się dac sprowokować ale nie mi tam oceniac MEKSYK

edit: może teraz nie dostane ostrzeżenia za to ze pisze posty nie na temat :thinking:

A ja mam w domu aligatory i to nawet dwa, chcesz zobaczyć? Odwracanie kota ogonem, wchodzisz na serwer, robisz ssy i je WRZUCASZ. POKAŻ KIM JEST IVALL I KIM JEST LKA. Oczywiście nie ucinaj konwersacji i nie wycinaj fragmentów, wstaw je całe z początkiem i z końcem tematu/wypowiedzi whatever. JUST DO IT...

W dniu 8.03.2020 o 12:57, MaksymilianOr napisał:

Dzień dobry, "dowody" mogą zawsze zostać podrobione, discord ma możliwość weryfikowania autentyczności wiadomości przez wysłanie linku wiadomości, na zdjęciach nie została podana data.

Bardzo dobre dowody, szczególnie ten ostatni, ciekawe czy to jest FHD czy UHD. 

Jak już napisałem wyżej na "dowodach" nie ma informacji o dacie, zdjęcia są wyjęte z kontekstu i takie fragmenty nie mają sensu.

Pozdrawiam. 

Spoiler

9f3c2d7998af1.png

Strona Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - znajdziesz tam link do dc, zapraszam do samooceny "dowodów".

W dniu 8.03.2020 o 13:35, NieMaProblemu napisał:

Jakie dumb kidsy widzę.

Nie wiem jak tam Libteruś, ale ja bym się w końcu zainteresował osobowością pana młodego moderatora. Wyjaśnił o co chodzi i zakończył temat, bo na jego niekorzyść jeszcze więcej zaskórników się zbiera :thinkcom:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

unknown.png

niestety moderator nadal jest toksyczny na innych serwerach (tutaj zdj z serwera discord invite.ovh, który był reklamowany na forum), smutne, że taka osoba została wybrana do moderacji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten temat jest nieaktywny od dłuższego czasu. Nie odkopuj go bez potrzeby.