Skocz do zawartości
ivall

Ramball - moja pierwsza gra zrobiona w unity [SKLEP PLAY]

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Cześć, od ok. 3 tygodni piszę pierwszą własną gierkę w unity, jak na razie całość idzie w dobrą stronę, codziennie staram się coś dodać. Liczę na wasze opinie i sugestie, dziękuję :)
Wydaje mi się, że nie muszę opisywać o co chodzi w grze, wszystko widać na zdjęciach, po prostu trzeba dotknąć zielonej platformy. Każdy poziom jest zróżnicowany (np. 3 lvl zglitchowany, na 5 jest trampolina itd.). Aktualnie jest tylko 6 poziomów, ponieważ skupiałem się na innych rzeczach, dzięki czemu teraz mogę łatwo dodawać poziomy.
Aktualnie jest to open beta i cały czas pracuję nad grą, na pewno do poprawy jest optymalizacja.
Link do gry: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Discord: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
PS. ustawcie grafikę na low/medium, domyślnie jest high

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nie to żebym coś sugerował bądź hejtował, ponieważ są różne osoby, które mogą moją wiadomość teraz źle odebrać, ale chyba albo mi sie wydaje albo coś podobnego widziałem coś co przypomina twój projekt... na jakimś filmie na yt był poradnik jak tworzyć takie gry, ale nie pamiętam dokładnie.
Ale nawet jeżeli to i tak w nią zagram dla testów, może też jakieś promo bedzie jak sie mi spodoba :) życzę twojej grze powodzenia, w dalszych sukcesach.

Edit 1: Ten link do twojej gry już nie działa

Edytowane przez ReSlay
ortografia oraz dodatkowa informacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
7 godzin temu, ReSlay napisał:

ale chyba albo mi sie wydaje albo coś podobnego widziałem coś co przypomina twój projekt... na jakimś filmie na yt był poradnik jak tworzyć takie gry, ale nie pamiętam dokładnie.

Gra nie była robiona z poradnika, a jeżeli sądzisz, że była to proszę o przesłanie linku do takiego poradnika.

Edit 1: Ten link do twojej gry już nie działa

Mi link normalnie działa.

Ale nawet jeżeli to i tak w nią zagram dla testów, może też jakieś promo bedzie jak sie mi spodoba :) życzę twojej grze powodzenia, w dalszych sukcesach.

Dzięki.

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi