Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

mpcforum.pngGITHUB(Poszukuje klientów, którzy zgodzą się na dodanie ich zamówienia do mojego portfolio - wtedy w "podziękowanie" mogę opuścić trochę z ceny)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Kontakt: PW

Discord: Zbucki#1332

GG 57498390

Skype elfusion200

BLIK  |  PAYPAL  |  PRZELEW

Edytowane przez HeezQ
Kontakt
HeezQ

Poprawiam czytelność tekstu na ciemnym stylu.

Notatka dodana przez HeezQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 14.02.2020 o 11:59, ivall napisał:

Masz tylko 1 projekt na githubie zrobiony w sierpniu 2019, ale życzę powodzenia w znalezieniu zleceń :)

Wkrótce będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
8 godzin temu, DiabloOficjalnie napisał:

Ubogie portfolio, raczej nikt nie będzie zdolny ci płacić za coś bez poznania twojego zakresu umiejętności.

Bardzo dużo serwerów/klientów indywidualnych poznało moje umiejętności. Zresztą na mpcforum posiadam temat już od 5 lat i z moich usług tylko dzięki tamtemu forum skorzystało już setki osób.

Edytowane przez Zbucki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 26.02.2020 o 21:12, Zbucki napisał:

Bardzo dużo serwerów/klientów indywidualnych poznało moje umiejętności. Zresztą na mpcforum posiadam temat już od 5 lat i z moich usług tylko dzięki tamtemu forum skorzystało już setki osób.

Serwery/klienci którzy nie są programistami i nie ocenia twojego kodu, więc fajnie byłoby trzymać coś więcej na githubie, 5 lat twoich usług tylko mc, czy coś więcej typu spring? 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 3.03.2020 o 14:07, yooniks napisał:

Serwery/klienci którzy nie są programistami i nie ocenia twojego kodu, więc fajnie byłoby trzymać coś więcej na githubie, 5 lat twoich usług tylko mc, czy coś więcej typu spring? 😉

Gdybyś się bardziej zagłębił w temat znalazłbyś mnie na takich stronach jak freelanceria, oferia, useme i zobaczył byś, że większość zleceń od klientów nie dotyczy minecrafta.

PS. Co do githuba: sam dobrze wiesz, że gdy klient coś od ciebie kupuje to raczej nie chciałby, żeby było to udostępnione komukolwiek. Chyba tylko jedna osoba przez całą moją karierę(na forach o mc) zgodziła się, aby udostępnić swój plugin. Publicznych projektów nie mam czasu pisać, chociaż bym chciał żeby na moim githubie pojawiło się więcej projektów, lecz z uwagi na mój brak czasu(Nawet jeśli są wystawiane mi negatywne opinie - to własnie krytykowany jestem za brak czasu) jest to niemożliwe. 

Edytowane przez Zbucki
PS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi