Skocz do zawartości
mc.skript.pl

Przywrócenie dropu sztabek z golemów

Rekomendowane odpowiedzi

skript.pl

Użytkownik @Peridot dodał nowy wniosek:
Przywrócenie dropu sztabek z golemów

Proponuje przywrócić drop sztabek z golemów (po zamianie ich na nuggety w aktualizacji 1.3.0). Rozumiem zablokowanie złota z pigmenów czy topielców ma jakiś sens ale, żeby zmniejszyć drop żelaza z golemów? Jeśli to nawet psuje ekonomie to czy ktokolwiek komuś broni samemu zbudować taką farmę golemów? Jest to usuwanie standardowych mechanik minecrafta. Jeśli Libterze uważasz, że usuwanie automatyzacji z minecrafta ma sens (jak napisał Kurotsuwa na discordzie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! bo to nie factorio to się grubo mylisz... To jest 1 z celów minecrafta wykreowanych przez społeczność i nie po to mojang dodawał do swojej gry takie mechaniki, żeby je teraz usuwać :/

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Oraz informuje, że na wprowadzenie zmiany dropy z golemów na nuggety nie było żadnego wniosku więc nie rozumiem dlaczego została ta zmiana wprowadzona :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
10 minut temu, mc.skript.pl napisał:

Jeśli to nawet psuje ekonomie to czy ktokolwiek komuś broni samemu zbudować taką farmę golemów?

Nie wszyscy mogą taką mieć, ponieważ niektórym osobom inni zabijają villagery ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, ivall napisał:

Nie wszyscy mogą taką mieć, ponieważ niektórym osobom inni zabijają villagery ;) 

To miej problem do osób, które CI je zabijają, a nie do porządnego wniosku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
1 minutę temu, ivall napisał:

1. Libter ma już zdanie na temat waszych villagerów
2. Nikt ci nie broni pozyskać 2 villagerów, może to zrobić każdy bez żadnych przeszkód 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, ZoogZoog napisał:

To miej problem do osób, które CI je zabijają, a nie do porządnego wniosku

Ale Peridot napisał, że każdy może sobie zrobić taką farmę, a nie każdy 

@Peridot na moje villagery jeszcze nie ma zdania, a sam napisał, że to chamstwo.

A co do uzyskania 2 villagerów to bronią mi, już zabili mi 2 ;) 

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
Teraz, ivall napisał:

Ale Peridot napisał, że każdy może sobie zrobić taką farmę, a nie każdy 

Każdy ponieważ nikt tobie ani nikomu innemu nie broni pozyskać villagerów np. z zombie villagerów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, Peridot napisał:

Każdy ponieważ nikt tobie ani nikomu innemu nie broni pozyskać villagerów np. z zombie villagerów 

Właśnia napisałem, że bronią, pozyskałem zombie villagera i zoog mi go zabił, miałem własnego villagera odkupionego od brixa i zoog też mi go zabił, miałem jeszcze trzeciego zombie villagera i ksenik mi go zabił 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
1 minutę temu, ivall napisał:

Właśnia napisałem, że bronią, pozyskałem zombie villagera i zoog mi go zabił, miałem własnego villagera odkupionego od brixa i zoog też mi go zabił, miałem jeszcze trzeciego zombie villagera i ksenik mi go zabił 

Ale nie jest to kwestia regulowana w żaden sposób przez serwer. To gracze na serwerze to robią, prawdopodobnie przez twoje nastawienie do nich

Edytowane przez Peridot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
2 minuty temu, ivall napisał:

czepiasz się słów bo ktoś cię prywatnie męczy XD
nie masz zakazu posiadania villagerów i budowania takiej farmy, a to, że oni cię gnębią to nie ma nic do rzeczy w tym wniosku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
26 minut temu, mc.skript.pl napisał:

Jeśli Libterze uważasz, że usuwanie automatyzacji z minecrafta ma sens (jak napisał Kurotsuwa na discordzie Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! bo to nie factorio to się grubo mylisz...

Ale po co takie ad personam i w dodatku atakowanie chochoła? Nudne jest już to wasze podejście że albo automatyzować wszystko albo nic. Farmy mobów niech sobie będą, ale farmienie surowców kopalnych jak żelazo to już gruba przesada. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.