Skocz do zawartości
ivall

SKARGA ZOOG, KSENIK - ZABICIE WIESNIAKA I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Składam skargę na @ZoogZoog, który mi dzisiaj na serwerze przeszkadzał razem z @Ksenik, czego świadkiem był @Libter.

Teraz czyny jakie popełnili:

- Ksenik strzelał w moją osobę piorunami

- ZoogZoog zbugował moją klatkę z wieśniakiem, po czym pisał, że go uwięziłem, a póżniej zamienił mojego villagera KTÓRY BYŁ NA MAKSYMALNYM POZIOMIE w wiedźmę, a teraz villagera nawet nie ma, nie wiem co z nim zrobił, ponieważ po tym incydencie wyszedłem

- Ksenik ładował piorunami creepery na mojej działce, które poźniej nie tylko niszczyły mój teren, ale też teren bez cuboida, czyli np. schody, które są obok

- Ksenik postawił kryształ zaraz obok mojej działki (kryształ oczywiście po kliknięciu wybucha)

- Bugowali dżwi w moim domku i wchodzili bez pozwolenia, mówili, że ich zamknąłem

- ZoogZoog postawił piasek dusz i groził witherem

- Ksenik zabił zombie villagera, który był w moim domku

- w efekcie ich zabawy zabili mi wszystkie kury, które były na lądzie

- wybili mi prawie wszystkie krowy, zostało może 5 krów, a było dobre 30 jak nie więcej

- straciłem również kawałek dachu...

- ORAZ GRIEF, ZROBILI NAŁADOWANEGO CREEPERA I WYSADZILI GO NA MOSCIE I SCHODACH, SCREEN Lvj6.png

Spoiler

A tutaj jeden z screenów jak mi zmienił wieśniaka w wiedźmę MuGG.png

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

To nie mógł byc Ksenik, kiedyś razem kradlismy pieniądze bogatym  żeby oddać biednym, aż w końcu złapała nas policja, ksenik się wysypał na komendzie że to ja całym prowoderem byłem, mnie zamknęli Ksenik wyszedł wolno. Po moim zamknięciu naslalem na niego chłopaków z blokowiska, pobili go a ksenik wyjechał z kraju i straciliśmy z nim wszelki kontakt. Nie wykluczone że nie żyje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Ksenik jest na pewno niewinny. Gdyby griefował, to nie próbowałby nawet pomagać przy budowie drogi nr 11. Jestem pewien, że to ivall napsuł i teraz udaje niewiniątko, a o wszystko obwinia Bogu ducha winnych Ksenika i ZoogZooga. Nieładnie! :kappadeal:

Edytowane przez VaporeonPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Jako że @ivall nie mieszka już na rzeczonym terenie, brak zniszczeń nie wpłynąłby pozytywnie na wartość jego sprzedaży, a odszkodowania zostały już zasądzone w innych skargach - zamykam sprawę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.