Skocz do zawartości
paweU

Zostanę programistą na zlecenie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

A Ty myślisz, że jak jakiś senior szuka pracy to w CV pisze coś takiego "jeżeli chcesz zobaczyć moje prace: pisz priv"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
44 minuty temu, Queito napisał:

A Ty myślisz, że jak jakiś senior szuka pracy to w CV pisze coś takiego "jeżeli chcesz zobaczyć moje prace: pisz 

Błagam, porównujesz prace ktora mozna zdobyc przez dobre CV do Minecrafta? XD

Edytowane przez paweU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, paweU napisał:

A jaka jest różnica?

On szuka klienta, i jak się nie mylę, Ty również

Edytowane przez Queito

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
38 minut temu, Queito napisał:

A jaka jest różnica?

On szuka klienta, i jak się nie mylę, Ty również

Dobra, dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu. Mamy inne zdanie na ten temat i skończmy dyskusję, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 3.01.2020 o 08:54, paweU napisał:

Dlaczego ja?:

* Pełen profesjonalizm

+

5 godzin temu, paweU napisał:

W jaki sposób sprawdzisz na podstawie kodu, czy osoba jest kompetentna samemu nie wiedząc jak owy kod pisać? Moge mu pokazać swój plugin na moim serwerze co najwyżej 🤷‍♂️

+

22 minuty temu, paweU napisał:

Dobra, dalsza dyskusja z Toba nie ma sensu. Mamy inne zdanie na ten temat i skończmy dyskusję, pozdrawiam.

2 godziny temu, paweU napisał:

A Ty piszesz, że jesteś profesjonalistą i nie chcesz się porównać do dobrego CV.

18 godzin temu, paweU napisał:

To w tym momencie pisz do mnie w wiadomości prywatnej, z reguły szybko odpowiadam. Jednakże wg. mnie portfolio jest tylko dla osób, które chcą się przyczepić do czegokolwiek lub dla pracodawcy. Wychodzę z założenia, że jeżeli ktoś w Minecrafcie prosi mnie abym napisal dla niego plugin to niezbyt ogarnia temat, wiec po co mu moje portfolio, skoro i tak nic z niego nie zrozumie? Co innego z pracodawcą, taka osoba ma doświadczenie z reguły.

A ja wychodzę z założenia, że nie tylko zatrudniłaby Cię jakakolwiek osoba, która by potrzebowała "programisty" nie zawsze będzie to osoba, która jak mówisz "i tak nie zrozumie" może to być programistą i przekaże Twój kod komuś kto się zna, jak dla mnie pisanie "pełen profesjonalizm" jest... zresztą, niech ludzie to ocenią ale wg. mnie to powinieneś to usunąć bo jest to kłamstwo.

Po tym wszystkim co przeczytałem jako potencjalny klient nie chciałbym nic od Ciebie kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, Virtuosso napisał:

+

+

A Ty piszesz, że jesteś profesjonalistą i nie chcesz się porównać do dobrego CV.

A ja wychodzę z założenia, że nie tylko zatrudniłaby Cię jakakolwiek osoba, która by potrzebowała "programisty" nie zawsze będzie to osoba, która jak mówisz "i tak nie zrozumie" może to być programistą i przekaże Twój kod komuś kto się zna, jak dla mnie pisanie "pełen profesjonalizm" jest... zresztą, niech ludzie to ocenią ale wg. mnie to powinieneś to usunąć bo jest to kłamstwo.

Po tym wszystkim co przeczytałem jako potencjalny klient nie chciałbym nic od Ciebie kupić.

to papa:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

w sumie przez tematy takiego typu wniosłem o zamykanie ich. Nie chcesz pokazać portfolio? To raczej klientów tutaj nie znajdziesz. Boisz się czegoś? Bo innego wytłumaczenia na tą sytuacje nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
3 minuty temu, MrJuliusz napisał:

w sumie przez tematy takiego typu wniosłem o zamykanie ich. Nie chcesz pokazać portfolio? To raczej klientów tutaj nie znajdziesz. Boisz się czegoś? Bo innego wytłumaczenia na tą sytuacje nie widzę.

jak tak bardzo chcesz te prace to zgłoś się do niego na PW, taki to jest duży problem? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, LeQuLa napisał:

jak tak bardzo chcesz te prace to zgłoś się do niego na PW, taki to jest duży problem? xD

Sens w tym, że w prezentacji przedstawia się jako bardzo dobry programista, a tutaj nie jest w stanie publicznie pokazać swoich projektów. Więc lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 minuty temu, MrJuliusz napisał:

Dobrze, na potrzebę Twoją i osób, które udzielały sie wcześniej wrzucę na github'a parę projektów i dam do niego link w poście. Gdy to uczynię napiszę odpowiedź do tego tematu z informacją. Jednakże nadal nie zgadzam się z Waszym zdaniem na temat portfolia i uważam, że w Minecrafcie portfolia oczekują potężni programiści, którzy chcą przyczepić się do czegokolwiek np. do robienia public staticów 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Informuję, iż do treści tematu został dodany link do mojego GitHub'a, który będzie służył jako moje portfolio ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Nie polecam zamawiać cokolwiek u tego użytkownika. Po opisaniu pluginu, Paweu (inaczej Pikuuu) mówił, że wszystko będzie w stanie wykonać. Jednak doszło co do czego, to jakimś cudem zabrakło mu nagle czasu i nie może skończyć pluginu? Prawda jest taka, że po prostu nie umie. Lepiej jest zamówiać u @yooniks

Screenshot-20200110-141801-com-discord.j

Edytowane przez Talarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 10.01.2020 o 22:21, Talarek napisał:

Nie polecam zamawiać cokolwiek u tego użytkownika. Po opisaniu pluginu, Paweu (inaczej Pikuuu) mówił, że wszystko będzie w stanie wykonać. Jednak doszło co do czego, to jakimś cudem zabrakło mu nagle czasu i nie może skończyć pluginu? Prawda jest taka, że po prostu nie umie. Lepiej jest zamówiać u @yooniks

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ile razy mam tłumaczyć, że nie jestem Pikuuu? Błagam litości 😜 To, że ktoś udostępnia np. na fb post, że dany przedmiot jest na sprzedaż to nie znaczy ze osoba udostepniajaca jest sprzedawcą ;)

"Prawda jest taka, że po prostu nie umie. " - nie, prawda jest taka, że po prostu mi coś wypadło, zwrot pieniążków otrzymałeś od razu, nie musiałeś się o niego prosić, a pluginu oczekiwałeś na 10.01.2020, czyli na dzień w którym akurat musiałem załatwić coś pilnego. Stwierdziłem, że zwrot pieniążków będzie jak najbardziej okej i na tym się skończy.

Edytowane przez BrixNW
formatowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
10 godzin temu, paweU napisał:

"Pluginu oczekiwałeś na 10.01.2020, czyli na dzień w którym akurat musiałem załatwić coś pilnego. Stwierdziłem, że zwrot pieniążków będzie jak najbardziej okej i na tym się skończy."

A nie mogłeś tego powiedzieć wcześniej, skoro miałeś to zaplanowane? I jeszcze coś fajnego od yoonika:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

sory, że na zapodaj, ale na innych hostingach mi się obrazek nie mieścił

W pluginie usunął 3 komendy i chciał za to 45 zł 😉

Edytowane przez Talarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, Talarek napisał:

A nie mogłeś tego powiedzieć wcześniej, skoro miałeś to zaplanowane? I jeszcze coś fajnego od yooniksa

Screenshot-20200111-092513.jpg

"po prostu mi coś wypadło", nie mialem zaplanowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 minuty temu, paweU napisał:

"po prostu mi coś wypadło", nie mialem zaplanowane

To w takim razie wyjaśnij mi, to co napisałeś yooniksowi. Nie chciało ci się robić i jeszcze chciałeś dodatkowe pieniądze 😂? Próbowałeś w każdy możliwy sposób wywinąć się od wykonania pluginu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, Talarek napisał:

To w takim razie wyjaśnij mi, to co napisałeś yooniksowi. Nie chciało ci się robić i jeszcze chciałeś dodatkowe pieniądze 😂? Próbowałeś w każdy możliwy sposób wywinąć się od wykonania pluginu.

To w końcu mi się nie chciało czy nie umiałem? Gubisz się troszkę :v Mówię jak było, dostałem telefon i musiałem pilnie gdzieś jechać. Zwrot pieniędzy dostałeś bez własnej inicjatywy. Nie będę z Toba dalej dyskutował więc możesz sobie odpuścić pisanie już czegokolwiek w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
7 minut temu, paweU napisał:

To w końcu mi się nie chciało czy nie umiałem? Gubisz się troszkę :v Mówię jak było, dostałem telefon i musiałem pilnie gdzieś jechać. Zwrot pieniędzy dostałeś bez własnej inicjatywy. Nie będę z Toba dalej dyskutował więc możesz sobie odpuścić pisanie już czegokolwiek w tym temacie ;)

Yooniksowi napisałeś, że ci się nie chce, a do mnie że coś ci niby wypadało, więc doszedłem do wniosku, iż nie umiesz wykonać zlecenia i dlatego zwróciłeś pieniądze. Ja mógłbym poczekać kilka dni, bo ten twój "wyjazd" pewnie by nie trwał niewiadomo ile i wtedy po powrocie mógłbyś dalej dokończyć plugin. Dlaczego w takim razie tak się nie stało? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, Talarek napisał:

Yooniksowi napisałeś, że ci się nie chce, a do mnie że coś ci niby wypadało, więc doszedłem do wniosku, iż nie umiesz wykonać zlecenia i dlatego zwróciłeś pieniądze. Ja mógłbym poczekać kilka dni, bo ten twój "wyjazd" pewnie by nie trwał niewiadomo ile i wtedy po powrocie mógłbyś dalej dokończyć plugin. Dlaczego w takim razie tak się nie stało? 

Nie chciało mi się i nie umiałem, na tym zostańmy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten temat jest nieaktywny od dłuższego czasu. Nie odkopuj go bez potrzeby.