Skocz do zawartości
_Of3k

[Skarga] Permanetne wydalenie użyszkodnika - maxcom1.

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Ja coś dodam od siebie, ewentualnie nawet w imieniu zarządu mcblog.eu, mianowicie to: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

I zastanawiam się po co maxcom ma tego bloga, skoro wszystko, dosłownie WSZYSTKO kopiuje od mcblog.eu lub innych portali, których nie znam. Jako moderator bym usunęła jego temat, ale tego nie zrobię ponieważ wolę czekać na rozstrzygnięcie tej skargi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

To już druga taka akcja z maxcomem. Co on tu jeszcze robi, to ja nie mam pojęcia. Jako zarząd ogólny MCBloga mam prawo wnosić o ukaranie maxcoma o plagiat oraz zakaz wstawiania jakiejkolwiek reklamy bloga, na którym przeprowadza swoje "dzieła" w postaci plagiatów. Ja serdecznie mam dość tego, że cały czas ten użytkownik bez zastrzeżeń kopiuje grafiki, teraz nawet wpis, przy czym NIE ZATWIERDZA artykułów swoich redaktorów. Prosiłbym o zamknięcie tego: 

To jest lekką żenadą, ale dobra, nie jest już takie, by mógł ktoś tam odpowiadać.

To głównie dlatego, że maxcom pokazał znów, że ukradł nam tym razem CAŁY artykuł z naszego bloga. Poprzednia sytuacja tym samym się zakończyła - zamknięciem tematu i wysłaniem bodajże do kosza (oraz 5pkt warna). O to samo prosiłbym też teraz (wyżej link od @Szifter

maxcom już pokazał na discordzie skripta swoją hipokryzję (zaprzeczał sam sobie, gubił się w postach - standard xd). Tutaj moim zdaniem nie zadziała żadna kara czasowa, tutaj trzeba zrobić albo porządnego bana (miesiąc na uspokojenie się), albo wlepić permamentnego bana i tyle. Nad skargą podpisuję się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Tyle skarg, tyle wiadomości.
Moim skromnym zdaniem maxcom jest hipokrytą, który nie umie się przyznać do błędów. Dodatkowo wielokrotnie kopiował (może nadal kopiuje) własność kogoś innego. Jestem za egzekucją tego użyszkodnika z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

To nie ja.

To chyba rodzina gościa który prosił o unbana na moje konto, bo się włamał, dostał bana i groziłem mu ddos.

Do wcześniejszych czynów się przyznaje, ale dziś to był mój nowy redaktor. Będziesz mnie osądzać o to że to ja? Nie mam kontroli nad tym, że ktoś od razu wstawia artykuł skopiowany 1:1.

Nie wiedziałem że to plagiat, a nie będę łaził po całym necie aby to sprawdzić. Usunąłem tego redaktora i ten artykuł.

Nie kopiuje wszystkiego.

2 godziny temu, Wayneern napisał:

maxcom pokazał znów, że ukradł

Na miesiąc już miałem, i co? Znowu, za to że była nie kontrolowana sytuacja?

Ludzie..

Do tego @ivall ciągle zaprzecza, że konto które znalazł, bo było napisane tam "maxcom1" jest moje.

Przysięgam na boga, że to nie jest moje konto. Niech mnie piorun trzaśnie.

Cała ta sytuacja to prześladowanie mnie. Wszyscy czepiają się wszystkiego co robię.

Wczoraj napisałem do tego gościa że udostępniacie jego zdjęcia, on powiedział że idzie na policję. Ja mogę to potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
5 godzin temu, _Of3k napisał:

Napisałem w postaci pdf > Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Nie podoba mi się ta skarga, dużo pustosłowia, a mało konkretnych zarzutów. Następnym razem proszę opisywać lepiej to co trafia na salę sądową, a broszurki dla użytkowników dystrybuować osobno. Dodam jeszcze, że @_Of3k nie jest właściwie nawet stroną w tej skardze - napisać ją powinni autorzy bloga z którego pochodził plagiat.

Stan faktyczny:

• Nowym przewinieniem jest skopiowanie jednego z wpisów z innego bloga.
  • Oskarżony po poinformowaniu usunął artykuł.
  • Oskarżony obarcza winą innego redaktora, którego podobno usunął z ekipy.
  • Oskarżony jest autorem wszystkich obecnych wpisów na blogu co podważa możliwość ich robienia przez inne osoby.
  • Oskarżony znany jest z tworzenia plagiatów oraz notorycznych kłamstw w podobnych sprawach.

Na tej podstawie uznaję @maxcom1Games za winnego plagiatu (nawet jeśli nie zrobił tego osobiście powinien dokładnie weryfikować cudze wpisy, zwłaszcza w świetle poprzednich oskarżeń). Nadaję miesiąc bana i zakazuję reklamowania jego bloga na terenach skript.pl na okres 6 miesięcy, a istniejące reklamy mają zostać przeniesione przez moderację do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.