Skocz do zawartości
ivall

Poszukuję redaktorów | pgmc.pl - offtop

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
15 godzin temu, maxcom1Games napisał:
  • Poradnik "Na start", czyli poradnik jak pisać artykuły

Przez kogo jest pisany ten poradnik, bo chyba nie przez Ciebie, skoro sam nie potrafisz ich pisać.

• Łatwe środowisko pracy

wow, wgrać wp, dać dostęp do zakładki wpisy i cyk napisać, że oferujecie łatwe środowisko pracy

• Dużo udogodnień

czyli?

Sam blog to jakiś żart, bardzo brzydkie nie jest, ale jakość artykułów jest bardzo słaba, napchane reklam,image.png.fb239f84c576991e6efa7661b40afc01.png

Preferujemy własne pomysły.

Z mcbloga rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 27.10.2019 o 10:38, ivall napisał:

Przez kogo jest pisany ten poradnik, bo chyba nie przez Ciebie, skoro sam nie potrafisz ich pisać.

wow, wgrać wp, dać dostęp do zakładki wpisy i cyk napisać, że oferujecie łatwe środowisko pracy

czyli?

Sam blog to jakiś żart, bardzo brzydkie nie jest, ale jakość artykułów jest bardzo słaba, napchane reklam,Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Z mcbloga rozumiem?

Zgodzę się z tą opinią + dodam od siebie, że nawet stronę zaczął powoli kopiować, ale wstrzymał się... 

Wracając z tego co patrzałem to wpisy są żenujące. Wpisy typu jak zmienić nick do Minecraft (tak, miał się taki pojawić), jakie nicki pasują do minecraft itp. to po prostu jakiś żart. 

Te reklamy są za duże. Co ty chcesz, skripta z 2017 odwzorowac teraz? Ale serio... Bez tych reklam da się żyć... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Bo co?

No i? Ale to jest zaleta?

Sam blog to jakiś żart, bardzo brzydkie nie jest, ale jakość artykułów jest bardzo słaba, napchane reklam,

Czemu jakość artykułów jest bardzo słaba?
Reklamy - Ostatnio mieliśmy problem, bo google wprowadził reklamy automatyczne.
Reklamy to mój współpracownik, a reklam nie jest napchane. od 1 do 2, a w artykułach starszych niż 7dni 3.

Z mcbloga rozumiem?

Wtf? Nie mamy nic z mcbloga.

W dniu 29.10.2019 o 21:28, Wayneern napisał:

Zgodzę się z tą opinią + dodam od siebie, że nawet stronę zaczął powoli kopiować, ale wstrzymał się... 

Zgodzę się, ale to zostało już rozwiązane.

Wracając z tego co patrzałem to wpisy są żenujące. Wpisy typu jak zmienić nick do Minecraft (tak, miał się taki pojawić), jakie nicki pasują do minecraft itp. to po prostu jakiś żart. 

Wiem, ale to stary redaktor którego wywaliłem.
Wpis jest dla osób które nie tego nie potrafią, bo wiem że taka społeczność jest.

Te reklamy są za duże. Co ty chcesz, skripta z 2017 odwzorowac teraz? Ale serio... Bez tych reklam da się żyć... 

To co napisałem na reklamy od ivalla.
Za duże i za dużo było gdy google wprowadził reklamy automatyczne. Teraz unormowało się to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
5 minut temu, Virtuosso napisał:

Fajna biografia 

img

Tak jak kolega wyżej, naprawdę nic nie ma o "reporterze" tylko że bycie redaktorem to jego pasja, trochę słabo co nie? Zero informacji o imieniu, wieku, zainteresowaniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

nie. zainteresowanie: bycie redaktorem to moja pasja.

a imie po nicku

jakiś problem?

to jest ogłoszenie, że poszukuje redaktorów, a nie "opisujcie wady i zalety mojego bloga"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.