Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

0OOSP7V.png

Jesteśmy młodym serwerem MiniHardcore. Nasz serwer tworzą "ogarnięte" osoby z długim doświadczeniem. Na początek przytoczę historię naszego serwera. Zaczęliśmy ok. 25 września 2018 roku jako publiczny serwer (wcześniej szkoliliśmy się na tzw. "localhoscie" ok. 2-3 lata). W tym czasie nauczyliśmy się bardzo dużo. Jednak serwer cieszył się małą sławą, więc zdecydowaliśmy, że go zamkniemy. Na szczęście już 3 miesiące później zdecydowaliśmy, że otworzymy go ponownie, pod nazwą KPHC.

Yt08E5l.png

Tak, dobrze widzisz :). Różnice są zauważalne - po pierwsze, na zwykłym hardcore "z grubej rury" za wszystko trzeba płacić - nawet za           dostęp do /kit. Oczywiście można też tam kupić "ihną" walutę, ale to już P2W. U nas nie ma ani "płać to dostaniesz", ani P2W - serwer jest więc przystosowany do początkujących graczy. Po drugie - zwiększone limity. 4 refy i 2 koxy to za mało? U nas możesz przechowywać aż 15 refów i 8 koxów! Wspaniała innowacja, która stanowczo ułatwia rozgrywkę - proste, a przydatne. Po trzecie - zmniejszone wymagania gildii. Jako gracz potrzebujesz kilku "śmiesznych" itemów, a jako VIP lub SVIP (rangi NIE są płatne; czytaj poniżej) - tylko 1 sztabki złota!

USZyexB.png

Na wielu innych serwerach występuje popularne zjawisko - "płać-by-wygrać". Jako przykład przytoczę tutaj serwer MiniGames. Za pieniądze możesz kupić doładowanie do gry, które możesz wymienić na rakietkę ratującą cię przed śmiercią. Jest to głupie i uciążliwe. Ale to nie u nas! Zabijaj graczy, zdobywaj punkty, kupuj rangi przy zerowym koszcie!

 

0GbUSd4.png

Chcemy zaoferować Wam rozgrywkę na najwyższym poziomie. Już jest dosyć serwerów stacjonujących na 1.8.8 pod "Słynną Paczką BicepsPack". Dlatego przygotowaliśmy dla Was serwer na wersji 1.12.2. Chcemy pokazać innym, że można grać bez cheaterów i z nowościami. Przez to spokojnie możemy zagwarantować wam BRAK ZMIANY wersji!

6h6rf2v.png

Nasz serwer posiada nową, intuicyjną i użyteczną stronę internetową rozwijaną na bieżąco przez wyznaczoną do tego osobę. A tak prezentuje się ona w pełnej okazałości:

W0nlvFS.png

lvy0rAu.png

 

ZmNdhWP.png

 

Zapraszamy na naszą stronę internetowąZarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

 

Posiadamy też autorski TRAILER serwera:

 

Oczywiście mamy też grupę na Facebooku:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

6UDocIw.png

IP: mc.kphc.tk | 1.12.2 | NON - PREMIUM

Edytowane przez KuzynProcesor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użytkownik

Już niedługo dopracuję prezentację - myślę, że będzie lepsza :) 

 

W dniu 29.10.2019 o 21:35, Wayneern napisał:

Prezentacja jest ładna, serwer na pewno wyróżnia się domeną tk. Życzę powodzenia w prowadzeniu projektu..

 

W dniu 29.10.2019 o 20:33, jaku49 napisał:

O widzę znalazła się kolejna osoba której chciało się poświęcić 5 minut na domenę .tk, lepsze to niż hostingowa :) szacun. Prezentacja prosta ale ładna. 

Na razie nie mamy przychodów, więc robię co się da :) Oczywiście gdy będzie trochę ziko zysków na pewno przeniosę domenę pod .pl :P 

(admin złącz postybonieumiem)

Szifter

Łączę posty

Notatka dodana przez Szifter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×