Skocz do zawartości
ivall

Atmosfera na discordzie w stosunku do mnie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
15 godzin temu, HotAngel2K17 napisał:

słodko i cudownie będzie jak te pajace uważająca się (...) 

Słodko i cudownie będzie, jak sam się uspokoisz w tym momencie i nie będziesz się mieszal w tą sprawę, bo cię nie dotyczy. 

13 godzin temu, ivall napisał:

Problem jest w tym, że to nie ja ich prowokuję, a przynajmniej nie jestem głównym prowokatorem, zaczęli mnie wyzywać jak wróciłem po roku przerwy :/ tutaj dowody, na to, że nawet dzisiaj po napisaniu skargi mnie prowkowali, a przynajmniej próbowali:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Przypomnę tylko, że każdy ma takie podejście, bo wiadomo co narobiles 3 czy tam 2 lata temu. Dziwisz się teraz? Że takie podejście do ciebie mamy? Jaka 2 lata temu pajacerke żeś odstawial? (czy tam 3). W tym momencie cię nie obrażam, ale grzecznie odpowiadam (ochlonac musiałem) 

13 godzin temu, ivall napisał:

Problem jest w tym, że to nie ja ich prowokuję, a przynajmniej nie jestem głównym prowokatorem, zaczęli mnie wyzywać jak wróciłem po roku przerwy :/ tutaj dowody, na to, że nawet dzisiaj po napisaniu skargi mnie prowkowali, a przynajmniej próbowali:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Dla mnie to nie jest prowokacja, tylko normalna rozmowa o androidach/ios'ach. Nie wiem w czym ci to przeszkadza ale ok xd. 

A teraz wszyscy razem czekajmy na werdykt szanownej administracji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

"To po kolei, samymi zarzutami, bo w rozstrzygnięcie kłótni pomiędzy wami nie będę się bawił - nikt nie jest tutaj krystaliczny, a nawet nikt nie ma jakiejś szczególnej racji."

Skarga przeciwko @Kurotsuwa:

1. Grożenie banami - osoby poza ekipą nie mają takiej mocy, prośba do wyższych instancji o bana to nie groźba.
  2. Obraza użytkowników - sprawdziłem kontekst i "nikim" nie jest obrazą w takim przypadku. To była riposta na twoją wiadomość, że jesteś sam.

Skarga przeciwko @Peridot:

1. Ośmieszanie - jedna wiadomość z ułamkami nie wygląda na nic złego.
  2. Kultura - tak samo jak w poprzednim rozstrzygnięciu (przeciwko tobie nawiasem mówiąc, więc zarzucasz innym to co sam robisz):
    7 minut temu, Libter napisał:

Używanie słowa "gówno" - no cóż, jest to wulgaryzm, ale regulamin zakazuje tylko "nadmiernego używania", a także na discordzie ze względu na ulotność wypowiedzi nie przeszkadza to tak bardzo, więc podsumowując małe 💩 od czasu do czasu może być. To samo tyczy się zagwiazdkowanych/przerobionych/skróconych przekleństw na discordzie - od czasu do czasu nic się nie stanie, jak ktoś zwróci uwagę to należy ograniczyć i w sumie tyle - używajmy zdrowego rozsądku!

Skarga przeciwko @Vylence:

1. Kultura - już rozpisane wyżej.
  2. Obrażanie użytkowników - nadaję 3 punkty ostrzeżeń, to nie jest jakiś duży kaliber.

Skarga przeciwko @Heku: taka pojedyncza wiadomość to nic złego.

Skarga przeciwko @Szifter:

1. Dodawanie do todo - może i żart, ale co przystoi użytkownikowi nie przystoi moderatorowi - @Szifter proszę tak więcej nie robić, to jest naprawdę niemile widziane.
  2. Post pod skargą - został już ukryty, a nagana za niego została nadana od razu po wystawieniu.

Sugestia regulaminu discorda - coś pomyślimy aczkolwiek oba rozstrzygnięcia skarg powinny wam dać wystarczająco dużo do myślenia.

Podsumowując: większość zarzutów oddalam, nadaję jedno ostrzeżenie (Vylence) i jedno upomnienie (Szifter).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

I jeszcze post od @HotAngel2K17:

W dniu 28.10.2019 o 18:47, HotAngel2K17 napisał:

słodko i cudownie będzie jak te pajace uważająca się za nie wiadomo kogo się ogarną i tyle. W grupie każdy kozak, a samemu nawet argumentu nie przytoczy. 

Jesteśmy na sali sądowej, więc proszę się zachowywać i nie pisać postów, które obrażają wszystkich nic nie wnosząc :> Nadaję 2 punkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Jeszcze @ivall przeciwko @Wayneern zgłoszone w poście:

Mimo wszystko nie widzę, żeby ivall w ten sposób obrażał więc @Wayneern proszę powstrzymać się od wyzywania - także nadaję 3 punkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.