Skocz do zawartości
Kurotsuwa

ivall.

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Dzieńdobry wieczór Panie i Panowie,
chociaż być może do tych pierwszych należę tylko ja. Chciałbym złożyć skargę na ivalla, całokształt jego pracy, bo za drobne uczynki już go Libter regularnie wywalla.

Więc po pierwsze, o szanowni!, o jego rakach na discordzie każdy wie, 
bez liku wszędzie można ujrzeć je! Dodaje je wszędzie, quf0fY7.png
a wręcz spamuje nimi fdcYkw5.png
co przekłada się na niższą jakość dyskusji (bezargumentowa krytyka, sprowadzająca się poziomem do gry w szachy z gołębiem, lub chęci dyskusji na temat filozofii życia Słowackiego z dresem) i obniża estetykę oraz poziom serwera, gdy połowa wiadomości wisi z rakiem ivalla. 

O możliwości przyrównania go do Dewotki Krasickiego nie będę się rozwodził zanadto po ostatniej skardze na mnie, w której wytykał mi okazjonalną kurwę akcentującą charakter, gdy sam używa słów niecenzuralnych w sposób błahy... KeBpq9n.png
 mrhCol0.png asuNBAl.png kHqZwx6.png AZB99Y6.png NrVKBze.png
Nie stroni on również od tz. floodowania HSr82eV.png

Jego wiadomości często przybierają kształt wierszy - zamiast skomponować jedno zdanie i wysłać dostajemy poćwiartowane (a czasami i podziesięcione) na pojedyncze linijeczki wysłane osobno 9VJs8OZ.png YuX2llJ.png
co znów wpływa tak samo jak punkt pierwszy, argument drugi mojej skargi.

Sam ivall poglądy ma dość kontrowersyjne, m.in. przymusowe obozy pracy dla bezrobotnych, lincz na osoby pijące alkohol (definicja patologii wg. ivalla to osoba spożywająca dużo alkoholu), preferowanie polityki okradania obywateli od rozdawnictwa pieniędzy, jednak niedawny przypadek z jego avatarem "Strefa wolna od LGBT" (SSów nie mam, mam jedynie jego plan, lXy9Tw0.png) już podchodzi pod szerzenie nienawiści, które jest zakazane bezpośrednio przez regulamin forum. 

Regulamin forum również zabrania oszukiwania i wprowadzania w błąd, a ivalla bardzo często rozsiewa stwierdzenia mijające się szeroko z prawdą i mające na celu jedynie potwierdzenie jego błędnej tezy. Najświeższy przypadek - VKUVZXc.png - strona, którą nazywa tworzoną pod apple, jest stroną mającą całe 0 artykułów (na dzień wysłania mu) na stronie głównej nt. Apple i zajmująca się czysto tematyką technologii, w CHINACH, czyli mateczniku zdominowanym przez ich rodzime marki jak xiaomi. A to jedynie przypadek najświeższy i wkopując się w dalsze strony historii często padają z jego palców twierdzenia kłamliwe.

Ivallowa obecność również wprowadza na serwerze regularne konflikty, nowe linie bolesnych podziałów, które przebiegają przez dotychczas jednorodną strukturę społeczności skripta, co sam zresztą przyznał Y7JC0QW.png. Nie pasują mu również zmiany, będące efektami rozwiązań problemów, na które sam narzeka! Przykład? Changelog na #forum ze zmianami wiki, a gdy powstał na to osobny kanał, który może wyciszyć, skomentował to krytycznie i w typowy dla siebie sposób: rakiem 8gGNkfX.png.

Ostatnim przypadkiem, o którym chciałbym wspomnieć jest zadanie sobie zachodu by dotrzeć do screena z moim imieniem i nazwiskiem, który nieumyślnie wysłałem i natychmiast usunąłem, a następne przypominanie mi o posiadanie tego zdjęcia kilkukrotnie i szantażowanie wystalkowaniem mojej osoby wbrew mojej woli.

Warto zwrócić uwagę, że większość przykładów jest z ostatniego tygodnia, a jego zachowanie pozostaje niezmienne od sierpnia. W związku z powyższym apeluje o przyznanie mu banicji na okres 7 dni oraz bana 14 dniowego w zawieszeniu na okres 2 miesięcy, który zostanie nałożony, gdyby ponowie otrzymał kicka.
Dziękuje Wysoki Sądzie,
z wyrazami szacunku,
Kurotsuwa

Edytowane przez Kurotsuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
10 minut temu, Kurotsuwa napisał:

Libter regularnie wywalla

jak na razie tylko 2/3 razy w ciągu 2 miesięcy :)

a wręcz spamuje nimi

tak, 2/3 razy dałem max 3/4 reakcje raków w ciągu 1min :kappalul:

Więc po pierwsze, o szanowni!, o jego rakach na discordzie każdy wie, 

Jest to mój sposób na wyrażenie opinii.

gdy połowa wiadomości wisi z rakiem ivalla

połowa? zdecydowanie przesadzone xD

Co do słowa "gówno", pragnę wspomnieć, że ty używałeś o wiele gorszych przekleństw (o ile wgl słowo gówno można nazwać przekleństwem) + wyzywałeś mnie, dostałeś bana na 7 dni, a teraz wnioskujesz o bana dla mnie na 7-14 dni i jakieś zawieszenie. A jakieś bardziej "potężne" przekleństwa cenzuruję :)

12 minut temu, Kurotsuwa napisał:

Nie stroni on również od tz. floodowania

Rozśmieszyło mnie coś, więc mogłem napisać dużo "xd", dobrze też wiemy, że na serwerze są o wiele luźniejsze zasady.

13 minut temu, Kurotsuwa napisał:

Sam ivall poglądy ma dość kontrowersyjne, m.in. przymusowe obozy pracy dla bezrobotnych, lincz na osoby pijące alkohol (definicja patologii wg. ivalla to osoba spożywająca dużo alkoholu), preferowanie polityki okradania obywateli od rozdawnictwa pieniędzy

No i co z tego? Co to moje poglądy, o których jasno piszę i tyle, nikogo nie zmuszam do takich samych poglądów

14 minut temu, Kurotsuwa napisał:

ednak niedawny przypadek z jego avatarem "Strefa wolna od LGBT" (SSów nie mam, mam jedynie jego plan, lXy9Tw0.png) już podchodzi pod szerzenie nienawiści, które jest zakazane bezpośrednio przez regulamin forum. 

Naprawdę nadanie sobie avataru z takim tekstem na kilka godzin jest dla Ciebie szerzeniem nienawiści? xD zrobiłem takie coś, ponieważ miałem już dość słuchania o lgbt na tym serwerze.

17 minut temu, Kurotsuwa napisał:

Regulamin forum również zabrania oszukiwania i wprowadzania w błąd, a ivalla bardzo często rozsiewa stwierdzenia mijające się szeroko z prawdą i mające na celu jedynie potwierdzenie jego błędnej tezy. Najświeższy przypadek - VKUVZXc.png - strona, którą nazywa tworzoną pod apple, jest stroną mającą całe 0 artykułów (na dzień wysłania mu) na stronie

Cytat z wikipedii: "Wprowadzanie w błąd – przekazywanie fałszywych lub zatajanie istotnych informacji w celu uzyskania korzyści. Wprowadzaniem w błąd może być także podawanie prawdziwych informacji przy manipulowaniu odbiorcą w taki sposób, aby opacznie je zrozumiał." Dodatkowo była to moja osobista opinia, sam wcześniej wysłałeś strona, która rzeczywiście była robiona pod apple, w domenie nawet miała słowo apple, nie była spolszczona. 

20 minut temu, Kurotsuwa napisał:

vallowa obecność również wprowadza na serwerze regularne konflikty, nowe linie bolesnych podziałów, które przebiegają przez dotychczas jednorodną strukturę społeczności skripta, co sam zresztą przyznał Y7JC0QW.png

A ktoś później napisał, że wcześniej też tak było, ja wyrażam swoje opinie o lgbt, polityce, telefonach i tyle.

21 minut temu, Kurotsuwa napisał:

Nie pasują mu również zmiany, będące efektami rozwiązań problemów, na które sam narzeka! Przykład? Changelog na #forum ze zmianami wiki, a gdy powstał na to osobny kanał, który może wyciszyć, skomentował to krytycznie i w typowy dla siebie sposób: rakiem

co do raka - to moje wyrażanie opinii bez słów i tyle. Co z tego, że mi nie pasują, co to wgl ma do skargi?

22 minuty temu, Kurotsuwa napisał:

Ostatnim przypadkiem, o którym chciałbym wspomnieć jest zadanie sobie zachodu by dotrzeć do screena z moim imieniem i nazwiskiem, który nieumyślnie wysłałem i natychmiast usunąłem, a następne przypominanie mi o posiadanie tego zdjęcia kilkukrotnie i szantażowanie wystalkowaniem mojej osoby wbrew mojej woli.

cooooooooo????? szantażowanie xD, dowody.

26 minut temu, Kurotsuwa napisał:

Jego wiadomości często przybierają kształt wierszy - zamiast skomponować jedno zdanie i wysłać dostajemy poćwiartowane (a czasami i podziesięcione) na pojedyncze linijeczki wysłane osobno 

Co z tego? To mój sposób pisania, nie ma w tym nic złego, a użytkownik do którego piszę "jest na żywo" Podsumowanie skargi: połowa nie ma kompletnie związku z skargą, a druga połowa jest baardzo naciągana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Zacznijmy od tego, ze na skardze są wszystkie ss przeciw tobie i nie jest to naciągane typie XDDDDD. Bo ktoś zrobił skargę, to ty robisz z tego naciąganie i fałsz? Zabawne, serio (tak, przeczytałem całą skargę). Twoje zachowanie jest niestosowne, a skoro cię już kickują, to widocznie powinien być ban, skoro z tobą sobie nie radzą. Skarga napisana jest perfekcyjnie. Po prostu pogódź się z tym. xd

Dodatkowo: chciałbym upomnieć moderację/administrację, nie wiem kto to będzie sprawdzał, bo niedługo ivall może wstawić podrobione ss (wiem, bo już miałem taką sytuację).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

To po kolei, samymi zarzutami, bo w rozstrzygnięcie kłótni pomiędzy wami nie będę się bawił - nikt nie jest tutaj krystaliczny, a nawet nikt nie ma jakiejś szczególnej racji.

1. Stawianie raków - proszę nie spamować tym na discordzie pod wieloma wiadomościami naraz, następne przypadki będą karane.
  2. Używanie słowa "gówno" - no cóż, jest to wulgaryzm, ale regulamin zakazuje tylko "nadmiernego używania", a także na discordzie ze względu na ulotność wypowiedzi nie przeszkadza to tak bardzo, więc podsumowując małe 💩 od czasu do czasu może być. To samo tyczy się zagwiazdkowanych/przerobionych/skróconych przekleństw na discordzie - od czasu do czasu nic się nie stanie, jak ktoś zwróci uwagę to należy ograniczyć i w sumie tyle - używajmy zdrowego rozsądku!
  3. Flood - jw. na discordzie szkodliwość nie jest jakaś znacząca, ale proszę się powstrzymać od tego.
  4. Wiadomości rozbite na kilka linijek (odrębnych wiadomości) - to nie jest wykroczenie, sporo ludzi tak robi i nie ma w tym nic bardzo złego. Symuluje to trochę rozmowę na bieżąco gdzie słowa/frazy wypowiadane są po kolei.
  5. Kontrowersyjne poglądy - no cóż, to nie jest wykroczenie póki nie szkodzą forum.
  6. Strefa wolna LGBT - raczej za mały kaliber, żeby coś robić. Nie jest to stan permanentny i nikt nie poczuł się bezpośrednio urażony z tego co mi wiadomo.
  7. Stwierdzenia mijające się z prawdą - takie prawo dyskusji .Trzeba samodzielnie obalać bzdury albo to co wydaje się nam bzdurami.
  8. Konfliktowość - odnosi się do głoszenia poglądów z pkt 5. Konflikty są jednak naturalne w każdej społeczności i nie uważam, żeby ivall miał w nich nadmierny udział.
  9. Przypominanie o posiadaniu zdjęcia z danymi - tu brak dowodów, więc nie mogę szybko rozpatrzyć, ale kategorycznie nakazuję usunięcie zdjęcia i niewypominanie więcej pod groźbą kary.

Podsumowując - większość zarzutów oddalam, a w części @ivall musi poprawić swoje zachowanie, ale nie jest to kaliber zasługujący na ukaranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.