Skocz do zawartości
hauhau1122

Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam poszukuje YouTubera, na serwer, wlasiciwie na powrót serwera, jestes w stanie zaplacic. Chodzi o to zeby to wyglodalo tak

<Trailer> Tu co ma pisac na trailerze 1. Serwer CraftBest, powraca! po chwili, nowe IP serwera, będzie pod nazwą CraftBest.net po chwili Znajdziesz tam takie tryby jak: FreeBuild wyrózniający od innych! Jedyny taki, miła atmosfera itp, potem Równiez znajdziesz tutaj epicki Survival tu cos tam po chwili SKyblock, tutaj.... Po chwili, Elegancki Tryb PVP! i to wszystko by pisalo na czarnym ekranie i po chwili, serwer jest w trakcie prac, zapraszamy na grupe na facebooku! Wyslij zaproszenie do grupy juz teraz, i czekaj razem z nami. NIE POZALUJESZ!

Pisać, chyba ze ktos ma mało subksrybcji a sporo wyswietlen pisac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 godzin temu, hauhau1122 napisał:

Witam poszukuje YouTubera, na serwer, wlasiciwie na powrót serwera, jestes w stanie zaplacic

??? Zapewne miało być, że płacisz, ale napisz ile i jakim sposobem ;)

ile to jest dla Ciebie sporo wyświetleń???

Kompletnie nie potrafisz pisać poprawnie po polsku, więc miałbym obawy co do współpracy, a dokładniej płatności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Witam poszukuje YouTubera, na serwer, wlasiciwie na powrót serwera, jestes w stanie zaplacic. Chodzi o to zeby to wyglodalo tak

<Trailer> Tu co ma pisac na trailerze 1. Serwer CraftBest, powraca! po chwili, nowe IP serwera, będzie pod nazwą CraftBest.net po chwili Znajdziesz tam takie tryby jak: FreeBuild wyrózniający od innych! Jedyny taki, miła atmosfera itp, potem Równiez znajdziesz tutaj epicki Survival tu cos tam po chwili SKyblock, tutaj.... Po chwili, Elegancki Tryb PVP! i to wszystko by pisalo na czarnym ekranie i po chwili, serwer jest w trakcie prac, zapraszamy na grupe na facebooku! Wyslij zaproszenie do grupy juz teraz, i czekaj razem z nami. NIE POZALUJESZ!

Ja mam mało wyświetleń, ok 20-50 na tydzień, a subów mam ok. 105

Jestem chętny za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.