Skocz do zawartości

jAnkieta [1.0a] - ankiety na Twój serwer

jaku49
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt nie będzie dalej uaktualniany.

yWGHceR.png

jAnkieta - skrypt dodający ankiety na Twój serwer, aktualnie można głosować tylko na "tak" oraz "nie".
Skrypt będzie rozwijany oraz będą realizowane propozycje użytkowników. Cały skrypt jest powodem nudy, wpadłem na pomysł i go zrealizowałem ;).
yEj9JQM.png
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - aby uruchomić skrypt,
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - aby wyświetlać klikalne wiadomości na nowszych wersjach.

5piuWfD.png

PTTJeln.png tworzenie ankiet,
cyn1Jhz.png wyświetlanie wyników (nawet z procentami),
uGh0zdv.png głosowanie kliknięciem w wiadomość,
S67zJyv.png wybór między tak oraz nie (będzie rozwijane, patrz TODO), 
eUfnmGp.png czasowe ankiety  (będzie rozwijane, patrz TODO).

pYubR3f.png
8DPf9qJ.pngkreator ankiet,
8DPf9qJ.png historia ankiet,
8DPf9qJ.png więcej opcji głosowania,
8DPf9qJ.pngrozwinięcie systemu czasowych ankiet,
8DPf9qJ.pngauto-aktualizacje,
8DPf9qJ.pngdodanie konfiguracji w YML (config oraz messages),
8DPf9qJ.png propozycje użytkowników forum,

8DPf9qJ.pngpoprawić błąd zgłoszony przez @xAxee (dzięki).
B5zf65o.png
fNzinVQ.png
B9GioEQ.png
Błędy, głosowanie i koniec ankiety:
j0VYjpn.png
Wygląd głosowania:

JYziVSb.png
Wyniki głosowania (/ankieta publikuj😞

NpWVyWv.png
Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
* kliknij w czerwony napis *
Poprzednie wersje (niezalecane):

Spoiler

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez jaku49
Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł fajny, wykonanie też, ale brakuje yml :D

Spoiler

add {_p} to {jAnkieta::aktualna::%{_p}%::*} - mały błąd w zmiennej powinno być {_t} a nie {_p} ponieważ tworzysz np taka zmienna: {jAnkieta::akutalna::xAxee::*} a chcesz {jAnkieta::akutalna::tak::*}

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 9.10.2019 o 22:13, xAxee napisał:

Pomysł fajny, wykonanie też, ale brakuje yml :D

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! Ukryj zawartość

add {_p} to {jAnkieta::aktualna::%{_p}%::*} - mały błąd w zmiennej powinno być {_t} a nie {_p} ponieważ tworzysz np taka zmienna: {jAnkieta::akutalna::xAxee::*} a chcesz {jAnkieta::akutalna::tak::*}

W tym tygodniu to poprawię :).  Wielkie dzięki za informację, dopiero zaczynam z funkcjami, ale to nie jest żaden argument.
-
Edit 11.10.2019 14:00: 
błąd został poprawiony.

Edytowane przez jaku49
Odnośnik do odpowiedzi

• 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Skrypt trochę jUnkieta bardziej niż jAnkieta. Obiecywałeś jego rozwój, a przy tak niewielkiej ilości kontentu na prawdę nie byłoby to problematyczne.

• Brak formy otwartej
  • Brak formy zamkniętej z większą ilością odpowiedzi
  • Brak wygodnej konfiguracji (z resztą nie ma też co konfigurować 😞)
  • Uwaga czysto stylistyczna: Nie wiem co to za moda (znaczy wiem, bo sam kiedyś w nią popadłem, choć nie do końca) żeby zmieniać normalne komendy na takie z przedrostkiem wynikającym z nazwy skryptu, ale już lepiej dodać jedną komendę /ja, niż tworzyć dwie niespójne stylowo komendy /ankieta i /jaglosowanie (tj. lepiej mieć /ja ankieta <cośtam> i /ja glosowanie <cośtam>  lub /ankieta <cośtam> i /glosowanie <cośtam> niż niespójna wersja, która jest teraz)

Wypadałoby albo nie popełniać mojego błędu i nie obiecywać gruszek na wierzbie, albo w ogóle napisać, że się nie będzie skryptu kontynuowało do odwołania i nie dawać nadziei, a może otworzyć potencjalnym osobom chcącym coś pisać drogę (dajesz zielone światło, że nie muszą z tobą konkurować - mogą wnieść coś ciekawego do społeczności, a tak to pseudokonkurent zniechęca 😜)

Odnośnik do odpowiedzi

16 godzin temu, PoweredDragon napisał:

Skrypt trochę jUnkieta bardziej niż jAnkieta. Obiecywałeś jego rozwój, a przy tak niewielkiej ilości kontentu na prawdę nie byłoby to problematyczne.

• Brak formy otwartej
  • Brak formy zamkniętej z większą ilością odpowiedzi
  • Brak wygodnej konfiguracji (z resztą nie ma też co konfigurować 😞)
  • Uwaga czysto stylistyczna: Nie wiem co to za moda (znaczy wiem, bo sam kiedyś w nią popadłem, choć nie do końca) żeby zmieniać normalne komendy na takie z przedrostkiem wynikającym z nazwy skryptu, ale już lepiej dodać jedną komendę /ja, niż tworzyć dwie niespójne stylowo komendy /ankieta i /jaglosowanie (tj. lepiej mieć /ja ankieta <cośtam> i /ja glosowanie <cośtam>  lub /ankieta <cośtam> i /glosowanie <cośtam> niż niespójna wersja, która jest teraz)

Wypadałoby albo nie popełniać mojego błędu i nie obiecywać gruszek na wierzbie, albo w ogóle napisać, że się nie będzie skryptu kontynuowało do odwołania i nie dawać nadziei, a może otworzyć potencjalnym osobom chcącym coś pisać drogę (dajesz zielone światło, że nie muszą z tobą konkurować - mogą wnieść coś ciekawego do społeczności, a tak to pseudokonkurent zniechęca 😜)

Tutaj się w pełni z Tobą zgadzam, obiecałem aktualizację a wyszło jak zawsze (brak czasu i chęci). Co do komend z przedrostkiem, faktycznie teraz to zrobiło się modne, więc postanowiłem nie być inny i też tak zrobić. Szczerze mówiąc zacząłem prace nad nową wersją ale szybko się zniechęciłem, poniżej to co zostało zaczęte i jednocześnie nie zostało zakończone. Najprawdopodobniej stworzyłem kolejny syf na forum, którego nie mam kiedy i nie mam chęci zaktualizować i dokończyć. 
 ZdJpHAS.png 

I z tego miejsca chciałem przeprosić wszystkich, którzy czekali na aktualizację do wersji 1.1.
Przepraszam. 

Edytowane przez jaku49
Odnośnik do odpowiedzi