Skocz do zawartości
Peridot

Skarga na Właściciela

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

Chciałem zgłosić skargę na właściciela tego forum (@Libter) ponieważ użył on niedozwolonego ruchu, nie możliwego do wykonania przeze mnie, użył on emotki na discordzie dostępnej tylko na discord nitro. Czuje się przez to gorszy i poniżony, sprawa trafia do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Tutaj są dowody:

image.png.4beeab884b530af5aadb5da477a6483e.png

Dodam również że emoji było animowane co poniżyło mnie jeszcze bardziej :( 

Edytowane przez Peridot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Proszę podać podstawę prawną, pozdrawiam :3

PS Wiadomo, że skarga ma charakter żartu, ale skoro sprawa trafiła oficjalnie na wokandę to przypominam, że sporo moich wiadomości stanowią żarty / ironia, które nie mają na celu urażenia kogokolwiek i w przypadku gdyby ktoś faktycznie czuł się źle z powodu moich wiadomości (nie dotyczy osób, które zalazły mi za skórę na tyle mocno, że się im to po prostu należy :P) to proszę o informację, przeproszę, obiecam poprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Zgadza się w pełni. Uważam, że Libter powinien zostać desygnowany na koordynatora Kaczmarski Underground, a jego posadę winien zajad @ivall, który zagoni niepracujących userów do obozów kodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
1 minutę temu, Libter napisał:

Proszę podać podstawę prawną, pozdrawiam :3

PS Wiadomo, że skarga ma charakter żartu, ale skoro sprawa trafiła oficjalnie na wokandę to przypominam, że sporo moich wiadomości stanowią żarty / ironia, które nie mają na celu urażenia kogokolwiek i w przypadku gdyby ktoś faktycznie czuł się źle z powodu moich wiadomości (nie dotyczy osób, które zalazły mi za skórę na tyle mocno, że się im to po prostu należy :P) to proszę o informację, przeproszę, obiecam poprawę :)

Żyjemy w świecie gdzie wszyscy powinni być równi, a Pan Libter próbował się nade mną wywyższyć co mnie poniżyło gdyż uznał mnie Pan z gorszego. Tak mówili mi w szkole i w szkole przecież wszystko jest prawdą bo przecież w szkole uczą takich bardzo przydatnych i prawdziwych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
1 minutę temu, Peridot napisał:

Żyjemy w świecie gdzie wszyscy powinni być równi, a Pan Libter próbował się nade mną wywyższyć co mnie poniżyło gdyż uznał mnie Pan z gorszego.

Nie jesteśmy i nie będziemy równi (chyba, że wobec prawa do czego oczywiście należy dążyć!), podkreślanie, a nawet generowanie różnic już na poziomie genetycznym wpisane jest w biologię. 

2 minuty temu, Peridot napisał:

Tak mówili mi w szkole i w szkole przecież wszystko jest prawdą bo przecież w szkole uczą takich bardzo przydatnych i prawdziwych rzeczy.

:lulkappa:

Dobra, koniec karuzeli śmiechu zanim się rozkręci. Zamykam i pozdrawiam :ancap:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.