Skocz do zawartości
Losowy awatar

Skarga i odwołanie od notatek Szifter oraz TakiJakTy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Gość XANT3R   
Losowy awatar

Witam wszystkich zgromadzonych w tymże temacie. Respektuję regulamin tego forum, ale nigdy nie znalazłem zapisku, który zakazuje podawania serwera Discord w dziale Giełda, gdy wszędzie indzie ten sam serwer discorda można podawać na forum i nie jest to respektowane jako jego reklama.

Myślałem, że tylko jeden mode o nicku @TakiJakTy robi takie rzeczy i dodaje głupie notatki kasując linki do discordów (Akurat wtedy był podany link do serwera Discord mojego własnego serwera Minecraft, więc pojawił się on także w prezentacji tego serwera i nikt w niej nie robił takich problemów), dzisiaj tym razem @Szifter dodała notatkę w kolejnym temacie na gieldzie, bo podobno promocja discorda ... nowego discorda, który ma zresztą 2 osoby i był stworzony specjalnie pod fora/dla znajomych i nazywany jest XNTPriv, czyli jak nazwa wskazuje discord prywatny. Zawszę podaję Discorda w takich tematach, bo jest to moim zdaniem ułatwienie kontaktu ze mną. Mam w 100% pewność, że ktoś kliknie w ten link i napisze do mnie, a takiej pewności nie mam gdy podam sam DiscordTAG (Bo może ktoś nie będzie wiedział gdzie go wpisać, albo coś nie będzie działać i nie będzie mógł do mnie napisać). 

W waszym regulaminie nie ma nigdzie zakazu jak wy to nazywacie "promocji discorda" . Nie ma go ani w głównym regulaminie, ani w lokalnym regulaminie działu 

Dlaczego więc usuwa mi się discorda bezpodstawnie, skoro nigdzie na tym forum nie jest zakazany?

Najpierw wprowadźcie całkowity zakaz, a potem sobie dodawajcie jakieś idiotyczne notatki w moich obu tematach na Gieldzie.

Na żadnym innym forum nie usuwa się komuś discorda, bo tam ludzie ogarniają, że to żadna promocja a ułatwienie kontaktu z daną osobą.

Proszę o przywrócenie moich linków do discorda i koniec zbędnego dodawania/usuwania go z moich tematów na giełdzie.

Edytowane przez XANT3R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

To przez to, że mode wykonują to co osoba zgłaszająca napiszę, nie zwracając uwagi na regulaminy.

Co do twojego zgłoszenia przywróciłem Ci link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel
2 minuty temu, Szifter napisał:

Link usunęłam ponieważ reklamy serwerów discord powinny być w odpowiednim dziale

Co nie oznacza, że nie można wstawiać linków w charakterze formy kontaktu. Poza tym "karą" za nieprawidłowy dział nie jest usunięcie, a przeniesienie tematu - jak sobie to wyobrażasz w tym przypadku? :P

Co nie jest zabronione jest dozwolone, więc podawanie linków do discordów także. Notatki zostały usunięte, linki możesz przywrócić na własną rękę i w przypadku dalszych problemów proszę pisać bezpośrednio do jednego z administratorów powołując się na tego posta.

@Szifter, @TakiJakTy niniejszym ostrzegam i upominam, żeby w przypadku wątpliwości czy dane działanie jest zakazane pytać na discordowym kanale ekipy zamiast realizować to co ktoś napisze w zgłoszeniu. Moderacja działa wyłącznie w granicach regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.