Skocz do zawartości
ivall

Kurotsuwa

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam, zgłaszam użytkownika @Kurotsuwa, który od początku mojego odbanowania wyzywa mnie.

oehD.png

Dodatkowo twierdzi on, że po tym jak zrezygnował z próbnego moderatora może mnie on wyzywać od idiotów, co i tak robił podczas gdy był próbnym moderatorem

8vi0.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

XDDDDDDDDDDDD, czemu mnie uprzedziłeś z tematem

Spoiler
A tak na poważnie: nie zamierzam udawać miłości do kogokolwiek i używam terminów określających moją opinię o kimś. Osoba mówiąca, że nie potrzebuje wykształcenia, bo chce być tirowcem, która nawet nie potrafi mnożyć i dzielić, w dodatku chętnie się wypowiadająca o polityce i stanie społeczeństwa jest dla mnie idiotą i terminologii swej nie zmienię. Odnośnie „kurew” - wyznaje zasadę, iż wulgaryzmy służą do akcentacji emocji i bynajmniej nie były użyte błaho, ale fajnie wyciąć z kontekstu.

Co do ostatniego akapitu o moim „twierdzeniu” - po pierwsze stoi tam kappa, po drugie jest to bezpośrednie nawiązanie do wiadomości Libtera sprzed kilku dni, że jak nadal będę go „wyzywał” i on to zgłosi to mogę mieć problem z zachowaniem rangi.

By jeszcze spiąć - no ten, wiadomości z okresu miesiąca XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Regulamin (§2.1.2.1) w tej kwestii jest dosyć jasny - wyzwiska są niedopuszczalne.

Dlatego z powodu:

• wielokrotnej recydywy pomimo upomnień,
  • zajmowania poważanego stanowiska - moderatora, a następnie zasłużonego,
  • przyzwolenia niektórych użytkowników na takie zachowania,

wymierzam 1 tydzień bana w celu:

• uświadomienia, że takie zachowanie jest niewłaściwe,
  • zapobieżenia podobnym przypadkom w przyszłości.

Dodatkowo przypominam, że zgodnie z [Zasłużeni] §1.2, wprowadzanie negatywnej atmosfery na forum przez osoby legitymujące się ciemnoniebieskim nickiem nie jest mile widziane, więc na przyszłość proszę bardziej przestrzegać regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.