Skocz do zawartości
Centurion

Podejmę współpracę z średnim/większym serwerem.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam,

Nawiąże współpracę z średnim/większym serwerem minecraft posiadającym 15/20 - w górę codziennie graczy.

Oferuję nawiązanie współpracy na obustronnej korzyści.
W tym ode mnie:
- Antycrasher na wersji 1.8 dla serwera dołączającego do lobby (Cena dla normalnych serwerów to około 250 zł msc, można przetestować wszystkie metody na aktualną chwilę nic nie wywali serwera)
- Antybot na wersji 1.8-1.14 (Pochodzi z jednego mega większego serwera i został przeze mnie zakupiony na daną chwilę jedynie małe przebitki mogą się jedynie dostać, które i tak nic nie zrobią a nawet pewno crash typu "allboots" czy jak to tam nazywa nie zadziała)
- Opłacenie maszyny 30-50 zł w fazie początkowej potem dużo więcej jeśli nadal utrzyma się poziom graczy.
- Reklama na yt np. u Doggy_/Gruby (ten od Dominka Ł.) itp.
- Reklama oraz rangi na moim serwerze dc Play Zone Ashmc.pl (około 1300 osób i mogę też na innych zaoferować jeden 2300 osób drugi 4500)
- Dodanie serwera do mojego lobby oraz zaproponowanie ułożenia gui w lobby, mój serwer może być na drugim miejscu.
- Cały $$ z itemshopu idzie do właściciela serwera, NIC nie biorę i nie chcę zwrotu za opłatę maszyny.

Co oczekuję od osoby mającej taki serwer:
- Brak oszustw na graczach itp.
- Dodanie domeny na bungeecord'a

Mały FAQ:
Jak to będzie działać?
Ludzie będą nadal wbijać poprzez ip znanego serwera oraz w motd zostanie zmieniona nazwa wspólna lub tylko danego serwera.

Chcesz tylko zabrać graczy?
Domena nadal będzie należeć do właściciela serwera, który dołączy do lobby.

Co będziesz miał z tego?
Ładną liczbę graczy na bungeecordzie.

Oczywiście jeśli ktoś myśli, że moim trybem przyciągnie graczy to mogę dodać, że przestanę robić długie edycję i będę zapraszał ludzi na drugi serwer aby tylko utrzymać współpracę.
Już robiłem kilka takich współprac i naprawdę się niektórym opłaciło, ale postanowili mieć więcej osób beze mnie i tak naprawdę upadli do stopnia, że nie mają już serwera ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Antycrasher za 250zl/msc? XD Trochę śmieszne się to wydaje, i to tylko na 1.8, a co do botow - masz świadomość tego że wystarczy kilka tysięcy połączeń na sekundke i taki antibot padnie? 

Może podałbys nazwę serwera z takim twoim anty crashem? Mój kosztuje 12zl (a używa go 300+ serwerow) i to na zawsze, wysoko się cenisz, chętnie bym to stestowal w przyszlosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 godziny temu, yooniks napisał:

Antycrasher za 250zl/msc? XD Trochę śmieszne się to wydaje, i to tylko na 1.8, a co do botow - masz świadomość tego że wystarczy kilka tysięcy połączeń na sekundke i taki antibot padnie? 

Może podałbys nazwę serwera z takim twoim anty crashem? Mój kosztuje 12zl (a używa go 300+ serwerow) i to na zawsze, wysoko się cenisz, chętnie bym to stestowal w przyszlosci

Ashmc.pl
Gdyby się udało wywalić podaj godzinę zdarzenia nie chodzi mi o twój nick czy też ip, ale o to jak się stało i dowód do twórcy, że coś nie działa ;)

Edytowane przez Centurion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, dudimsp2 napisał:

250zl? tak crafthost ci pisze przecież oni każdemu klientowi dają "promocje" na antycrasher 😜

Nie używam antycrashera od crafthosta ;)

W dniu 15.09.2019 o 13:04, yooniks napisał:

Dostaniemy tutaj jakiś werdykt? Serwer dość stabilnie chodzi, zdarzają się ataki botów po 1k czy też próby crash'u ale nic one nie robią. Nie chcę nic mówić, że to ty byłeś czy ktoś inny lecz jeśli śmiejesz się otwarcie z czegoś powinieneś to udowodnić a nie pozostawiać wątek bez odpowiedzi ;)

to tylko na 1.8,

Jest na wersję 1.7-1.14

a używa go 300+ serwerow

Skąd takie statystyki? 302 pobrania (290 na tamten czas jak napisałeś tamtą odpowiedź) to nie oznacza, że tyle samo serwerów go używa. Ktoś może pobrał a jego serwer upadł :seemskappa:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, Centurion napisał:

Nie używam antycrashera od crafthosta ;)

Dostaniemy tutaj jakiś werdykt? Serwer dość stabilnie chodzi, zdarzają się ataki botów po 1k czy też próby crash'u ale nic one nie robią. Nie chcę nic mówić, że to ty byłeś czy ktoś inny lecz jeśli śmiejesz się otwarcie z czegoś powinieneś to udowodnić a nie pozostawiać wątek bez odpowiedzi ;)

Jest na wersję 1.7-1.14

Skąd takie statystyki? 302 pobrania (290 na tamten czas jak napisałeś tamtą odpowiedź) to nie oznacza, że tyle samo serwerów go używa. Ktoś może pobrał a jego serwer upadł :seemskappa:

Napisałem że potestuje, ale nie napisalem kiedy - jak na razie to realizuje pełno zleceń dla polskich jak i zagranicznych klientów, więc każdy wolny czas (po szkole itp) przeznaczam na coś ciekawszego niż testowanie twojego serwera. Ten serwer nie osiąga nawet 10 graczy, u mnie za 10zl serwery 100+ osób miały poważne problemy z crasherkami a stoją stabilnie, no a cena się różni, twoja to jakaś kosmiczna 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
6 minut temu, yooniks napisał:

Napisałem że potestuje, ale nie napisalem kiedy - jak na razie to realizuje pełno zleceń dla polskich jak i zagranicznych klientów, więc każdy wolny czas (po szkole itp) przeznaczam na coś ciekawszego niż testowanie twojego serwera. Ten serwer nie osiąga nawet 10 graczy, u mnie za 10zl serwery 100+ osób miały poważne problemy z crasherkami a stoją stabilnie, no a cena się różni, twoja to jakaś kosmiczna 😆

Wiesz no każdy może pisać głupoty i ty to robisz ;/
Obczaj listę serwerów minecraft i wynik jaki mieliśmy (lista serwerów jest podłączona pod serwer megadrop więc boty nie przeszły)

/Edit:
Nie jestem autorem antycrashera i nie sprzedaję jego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, Centurion napisał:

Wiesz no każdy może pisać głupoty i ty to robisz ;/
Obczaj listę serwerów minecraft i wynik jaki mieliśmy (lista serwerów jest podłączona pod serwer megadrop więc boty nie przeszły)

/Edit:
Nie jestem autorem antycrashera i nie sprzedaję jego.

Co ty wgl napisałeś xD? Na co ty teraz odpisałeś? Może w niedzielę będę miał czas to się pobawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, yooniks napisał:

Co ty wgl napisałeś xD? Na co ty teraz odpisałeś? Może w niedzielę będę miał czas to się pobawie ;)

A co wcześniej napisałeś?

6 minut temu, Centurion napisał:

Ten serwer nie osiąga nawet 10 graczy,

Piszesz, że serwer nie wyciąga 10 graczy? A tutaj 80 było niedawno ;) iksde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 20.09.2019 o 23:28, Centurion napisał:

A co wcześniej napisałeś?

Piszesz, że serwer nie wyciąga 10 graczy? A tutaj 80 było niedawno ;) iksde

80 pff chyba 6 miesięcy temu XD w wrzesniu najwiecej bylo okolo 25osob :0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, dudimsp2 napisał:

80 pff chyba 6 miesięcy temu XD w wrzesniu najwiecej bylo okolo 25osob :0

Nie było całkowicie 80, ale było 71 osób po reklamie u Gruby ten od Dominika Ł.

/Edit
(pierwszy dzień edycji 33 osoby max drugi 71)
Możesz zawsze do niego napisać mega szybko odpisuje na pw. itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi