Skocz do zawartości
Losowy awatar

PGMC.pl - Krytyka Xantera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Gość XANT3R   
Losowy awatar

Pan @maxcom1Games mimo bana dalej nie rozumie za co go dostał i nie potrafi zrozumieć czym jest plagiat

UfHBcRj.jpg

Po pierwsze maxcom1 skopiował nasze grafiki, nie chodziło nam o sam pomysł. Skopiował grafiki z naszego bloga, zrobione przez @Patbox, co zostało to tutaj już udowodnione i za to właśnie przyznano mu bana.

Teraz Pan maxcom1 uważa, że to my papugujemy od niego, bo opisaliśmy ten sam snapshot co on, ale czy to zabronione? MCBlog.eu i PGMC.pl są blogami minecraftowymi, wiec mają prawo pisać nawet o tym samym. Czy Mojang wyznaczył jakiś priorytet, że tym blogiem, który może opisywać snapshoty w polsce może być tylko i wyłącznie PGMC.pl? Zdecydowanie nie. 

Toczy się jakąś gówno burze na jego discordzie, że odgapiamy od niego treści, a on nie rozumie co tak naprawdę zrobił kopiując nasze grafiki.

rwuOYxy.png

n0pNtt4.png

Do tego pan maxcom1 pyta jaki mamy styl, co sugeruje kolejną próbę inspiracji mcblogiem i stworzenie identycznego wygląda jak ma on sam. Skopiowano już tło, układ strony, a teraz w planach jest cały styl? Nieźle sobie pogrywasz panie maxcom1.

04Mo5CD.png

Nie wziąłbym od Was stylu, ale inspirowałem się tłem mcbloga i zrobiłem tą samą białą przezroczystość ;)

Do tego skasowano wszystkie moje wiadomości z jego Discorda mające związek z odpowiedzią dla maxcom1. 

OAiwVGl.png

Gdy chciałem dać linka do imgcura (a wcześniej do jego własnego bloga) to bot o nazwie MEE6 wywalił mnie z serwera. Naucz się choć trochę ustawiać te boty skoro banuje za link do twojego własnego bloga na jego discordzie ....

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! - a tu skasowane wiadomości z jego discorda, foty nie idą po kolei ale raczej dojdziecie co i jak :)

Kończąc tą konwersację: PGMC.pl jest nic nie wartym blogiem, a jego właściciel wiecznie robi awantury o wszystko. Przy tym wszystkim nie zna definicji plagiatu i błędnie sugeruje komuś plagiaty. Nie współpracujcie z nim, bo jedyne co zdobędziecie to wstyd w internecie i będziecie skończeni jako redaktorzy minecraftowi.

To tyle co miałem do przekazania w tym temacie. Znając właściciela tego owego "bloga" nie będzie to ostatnia rozmowa na ten temat.

Edytowane przez XANT3R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Gość XANT3R   
Losowy awatar

@Szifter Nie nie, teraz było na odwrót: On stwierdził, że skopiowaliśmy jego artykuł, ale nie ogarnął że mamy prawo napisać o tym samym snapshocie i to nie jest plagiat xD Napisałem ten temat, bo już mnie zdenerwował wiecznymi wojenkami i mówieniem że on bezprawnie dostał bana na skript.pl

Chyba, że masz na myśli wygląd strony to tak widać mocną inspirację i klonowanie mcbloga 😛 

Edytowane przez XANT3R

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Dla mnie ta cała sytuacja byłaby wyjaśniona wtedy, gdyby maxcom wiedział w ogóle, w co się wmieszał, a on tylko odpowiada, że nic nie zrobił, przy czym to nas oskarża o plagiaty, co nie jest normalne. Wyjaśniać próbowałem wiele razy, ale kończy się na tym, że chce skopiować MCBloga od podstaw, co widać po pytaniu o styl bloga. Dla mnie po prostu maxcom powinien wiedzieć, że to co robi jest ZŁE i będą z tego problemy, ale on tego nie widzi więc jest ta cała drama...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ten temat jest nieaktywny od dłuższego czasu. Nie odkopuj go bez potrzeby.