Skocz do zawartości
Kraftowanyxd

Oryginalne paczki pluginów na WASZ serwer!

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

A27WufA.png

Witam, jestem Kraftowany - znany z tworzenia biomów na duże serwery oraz 

z tworzenia paczek pluginów(wcześniej na youtube).

Moje paczki były wykorzystywane na wiele serwerów początkujących jak i tych doświadczonych graczy.

Publicznie stworzyłem aż 83 paczki pluginów którymi podzieliłem się na moim już nieistniejącym kanale Kraftowany,

do tej pory w internecie można odnaleźć niektóre z nich.

A27WufA.png

Paczkami zajmuje się od roku 2012, w tych czasach powstawały pierwsze moje serwery na których była stosowana autorska konfiguracja dobranych pluginów,

posiadam współpracę z 3 prywatnymi osobami które piszą pluginy na zlecenie, obecnie paczki tworzone dla klientów zawierają co najmniej 30-40% autorskich pluginów,

na każdą paczkę nadaję gwarancję 30 dniową, w czasie tej gwarancji udzielam w 100% serwisu na rzeczy typu: Poprawienie błędu, usunięcie-dopisanie czegoś, pomoc w konfiguracji itp.

A27WufA.png

Tryby paczek oraz ich wersje stworzone przez zemnie:

- EasyHC (1.6.4-1.7.2-1.8.8-1.12.2-1.14)

- MegaDrop ( -=- )

- Survival ( -=- )

- Survival+Gildie (1.7.2-1.8.8-1.12)

- RealLife (1.8.8-1.12)

- Survival+Bronie - bez modów (1.7.2-1.8.8)

- Skyblock (1.7.2-1.8.8-1.12.2)

- Minigames (1.6.4-1.7.2-1.8.8)

- UHC + PvP + Arenki (1.7.2-1.8.8)

oraz wiele innych trybów...

A27WufA.png

Wiem również że nadejdą pytania typu: "Po co komu ktoś taki jak ja?"

Niestety nie każdy potrafi stworzyć oraz skonfigurować paczkę na swój serwer, dlatego też jestem.

A27WufA.png

Oferuję:

- Szybki kontakt

- Szybki czas realizacji

- Wiele metod płatności(SMS, PayPal, Przelew, Blik, BitCoin, PSC)

- Pełnoletność

Jako iż jestem współwłaścicielem spółki sp.z o.o oferuje również wystawienie paragonu oraz faktury VAT dla chętnych klientów.

A27WufA.png

Metoda kontaktu:

Adres email: [email protected] <-> Szybka odpowiedź

Facebook: fb.com/kraftowany

Edytowane przez Kraftowanyxd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 24.09.2019 o 16:25, TakiJakTy napisał:

A co dostanę u siebie za paczkę której nie dostane od innych? :kappa:

ciebie* 

Siedzę na rynku długi czas, i z mojego doświadczenia wiem że większość osób w dzisiejszych czasach które tworzą paczki m.in. na youtube prezentując je, często nie świadomie dodają do nich plugin który zawiera backdoory(dziury-luki), oraz nie odpowiednio dobierają pluginy do zabezpieczenia serwera przed najprostszymi rzeczami typu: boty, proxy itp. 

Tak jak wyżej napisane, staram się dopierać pluginy odpowiedzialnie, zawsze kilka razy przeglądam kod pluginu aby upewnić się że plugin ten nie zawiera jakiś luk.

Kolejna sprawa to jakość pluginów, większość paczek u konkurencji zawiera pluginy z wycieków, czyli ten rodzaj który jest wielką niewiadomą, ze względu na zaszyfrowanie, poza tym jako jedyny na rynku(aktualnie) jestem w stanie wystawić fakturę VAT, oraz udzielam legalnej gwarancji na którą również przyznaję warunki zwrotów, i co najważniejsze oferuje moje kilkuletnie doświadczenie.

Edytowane przez TakiJakTy
TakiJakTy

Usuwam formatowanie.

Notatka dodana przez TakiJakTy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
6 minut temu, Kraftowanyxd napisał:

poza tym jako jedyny na rynku(aktualnie) jestem w stanie wystawić fakturę VAT

Powątpiewam w to, rynek minecrafta jest bardzo ogromny, tak samo jak konkurencja, która również wystawia faktury, więc jak chcesz już podkreślić, że wystawiasz faktury to ujmij tylko to.Twój tok rozumowania* gra ponad 10mln graczy w minecrafta, nikogo jeszcze nie spotkałem aby wystawiał faktury to napiszę, że tylko ja to robię.Taka mała rada - jak się nie widziało, albo nie słyszało to załóżmy że nie wspominamy o tym.

11 minut temu, Kraftowanyxd napisał:

Tak jak wyżej napisane, staram się dopierać pluginy odpowiedzialnie, zawsze kilka razy przeglądam kod pluginu aby upewnić się że plugin ten nie zawiera jakiś luk.

Daj link do portfolio, wtedy unikniesz problemów z dowierzaniem na temat jakości Twoich pluginów, bo takie samo wychwalanie nie dając jakiegoś odniesienia 2/10 

W dniu 10.09.2019 o 19:26, Kraftowanyxd napisał:

Oferuję:

- Pełnoletność

Nw czemu ludzie to robią, ale to jest błąd...Jak można oferować "pełnoletność", jeżeli już się chcecie uprzeć przy tym to piszcie coś w stylu "Oferuję dojrzałe podejście do sprawy".

No bo słowo "pełnoletność" kojarzy mi się tylko z tym, że jesteś osobą pełnoletnią, ale co ma się to do Oferuję, to możesz sam się domyśleć o co mi chodzi.

w czasie tej gwarancji udzielam w 100% serwisu na rzeczy typu: Poprawienie błędu, usunięcie-dopisanie czegoś, pomoc w konfiguracji itp.

Trochę politycznie, to nie jest poprawnie, a jak jest to dziwnie się czyta.

Jako iż jestem współwłaścicielem spółki sp.z o.o oferuje również wystawienie paragonu oraz faktury VAT dla chętnych klientów.

To albo ma się spółkę i płaci się VAT, albo nie rejestruje się jako czynnego podatnika VAT i nie wystawia się, trochę dziwne mam uczucia co do tego.

I taka jedna ode mnie uwaga, nie trzeba mówić o tym jakim jest się świetnym programistą i wszystko inne tępić(o tych backdoorach mówię), to można wyjść bardziej profesjonalnie i powiedzieć, aby również zobaczyli oferty konkurencji i sami ocenili jak to wygląda(no bo kiedy już do Ciebie napiszą i są zainteresowani, to się nie liczy "konkurencja to ma to i tamto, a Ty tego nie masz", gdyby tak było to by zamówili u konkurencji, a nie pisali do Ciebie więc można mieć to na uwadze).

A tak poza tym, to fajny temat i czytelny 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi