Skocz do zawartości
CodeczeQ

Strony Ivalla - opinia Codeczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Czm twoje strony mają błędy z podstawowym JS z teamplate? XD 

NP. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! xD

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

(PSS. Da się zrobić beż żadnego błędu w JS'ie na tym teamplate Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! )

Rozumiem korzystanie z teamplate, sam to robię, ale podpiąć podstawowy JS no xD

(PS. Wyzywałeś mnie że prosta strona z teamplate, a teraz sam to robisz :/  🤷‍♂️ 

A jakbyś chciał wiedzieć to nie jest statyczna strona w bootstarp ;) 

)

Edytowane przez CodeczeQ
Kurotsuwa

Temat wydzielony z 

Notatka dodana przez Kurotsuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 minuty temu, CodeczeQ napisał:

Czm twoje strony nie mają podstawowego JS z teamplate? XD 

NP. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! xD

(PSS. Da się zrobić beż żadnego błędu w JS'ie na tym teamplate Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! )

Ale to nie jest żaden błąd, nie wymagały js, więc nie mają ;) 

4 minuty temu, CodeczeQ napisał:

Rozumiem korzystanie z teamplate, sam to robię, ale podpiąć podstawowy JS no xD

(PS. Wyzywałeś mnie że prosta strona z teamplate, a teraz sam to robisz :/  🤷‍♂️ 

)

Wyzywałem? Jeśli te zdjęcie co zapodałeś to jest dla Ciebie wyzywanie to xD, zrobiłeś BETE prostej strony.

5 minut temu, CodeczeQ napisał:

??? a gdzie ja tak napisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, ivall napisał:

Ale to nie jest żaden błąd, nie wymagały js, więc nie mają ;) 

Aha to navbar będzie przeźroczysty podczas przeglądania strony i wcale nie jest wymagany?

Wyzywałem? Jeśli te zdjęcie co zapodałeś to jest dla Ciebie wyzywanie to xD, zrobiłeś BETE prostej strony.

Chodziło mi ogólnie że miałeś problem o to, ps. do strony cały czas dopisuję funkcję. i nie jest statyczną stroną.

??? a gdzie ja tak napisałem

Chodzi mi o tą moją stronę, bo napisałeś Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

Aha to navbar będzie przeźroczysty podczas przeglądania strony i wcale nie jest wymagany?

Tak, BrixNW edytował trochę stronę pod siebie ;)

Taka informacja dla innych, CodeczeQ jest to "konkurencja", która robi strony na prawie takim poziomie jak ja za 70zł/h xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 minuty temu, ivall napisał:

Tak, BrixNW edytował trochę stronę pod siebie ;)

Taka informacja dla innych, CodeczeQ jest to "konkurencja", która robi strony na prawie takim poziomie jak ja za 70zł/h xD

No nie wiem, robię za 15zł/H, ale takiego braku profesjonalizmu jak u ciebie to nie posiadam, u mnie działa responsywność oraz navbar itp. jak używam teamplate, a u ciebie nic :/  ( demo Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ) 

PS. Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! vs Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! nie powidział bym że reprezentuje prawie taki sam poziom jak ty dot. witryn www :/ 

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, CodeczeQ napisał:

No nie wiem, robię za 15zł/H

ooo, z tego co widzę szybciutko zmieniłeś, dowód: unknown.png, zdjęcie z twojej strony, może to potwierdzić @Latek;)

2 minuty temu, CodeczeQ napisał:

ale takiego braku profesjonalizmu jak u ciebie to nie posiadam

Takiego, czyli jakiego? To nie ja popełniam co drugie zdanie błąd ortograficzny/interpunkcyjny (mam dowody, że takowe popełniasz co chwilę), na stronach też popełnisz takie błędy ;)

3 minuty temu, CodeczeQ napisał:

u mnie działa responsywność oraz navbar itp. jak używam teamplate, a u ciebie nic :/  ( demo Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! ) 

ooo i perfidna reklama, u mnie też działa responsywność ;) navbar też działa, tak jak mówię, brixnw dostosował go pod siebie i wywalił zmianę przezroczystości podczas scrollowania, ale widocznie nie potrafisz czytać, ponieważ napisałem to już wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, ivall napisał:

ooo, z tego co widzę szybciutko zmieniłeś, dowód: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!, zdjęcie z twojej strony, może to potwierdzić @Latek;)

Zmienilem już dawno ;) 

Teraz, ivall napisał:

Takiego, czyli jakiego? To nie ja popełniam co drugie zdanie błąd ortograficzny/interpunkcyjny (mam dowody, że takowe popełniasz co chwilę), na stronach też popełnisz takie błędy ;)

Popełniam i co? wolno mi, lecz u mnie wszystko działa i konsola nie pluje błędami...

ooo i perfidna reklama, u mnie też działa responsywność ;) navbar też działa, tak jak mówię, brixnw dostosował go pod siebie i wywalił zmianę przezroczystości podczas scrollowania, ale widocznie nie potrafisz czytać, ponieważ napisałem to już wyżej.

na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! tego nie widać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Zmienilem już dawno ;) 

ok. 10 minut temu to dla Ciebie dawno?

Popełniam i co? wolno mi, lecz u mnie wszystko działa i konsola nie pluje błędami...

Tak jak powiedziałem, konsola pluje błędami, ponieważ BrixNW jeszcze trochę zmienił pod siebie stronę :)

na Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! tego nie widać ;) 

Widocznie masz problem ze wzrokiem, ponieważ cała responsywność tam działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 minuty temu, ivall napisał:

ok. 10 minut temu to dla Ciebie dawno?

? XD 

Pozdro twoje 10 min

https://prnt.sc/ozapgp

Tak jak powiedziałem, konsola pluje błędami, ponieważ BrixNW jeszcze trochę zmienił pod siebie stronę :)

Widocznie masz problem ze wzrokiem, ponieważ cała responsywność tam działa.

Responsywność tak, rozwijanie navbara oraz usuwanie przeźroczystości podczas scrolowania nie.

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
6 minut temu, CodeczeQ napisał:

? XD 

10-15 minut temu było 70, wchodziłem i sprawdzałem nawet, dałem Ci zdjęcie.

Szkoda, że do drugiego cytatu nie potrafisz się odnieść :/

Responsywność tak, rozwijanie navbara oraz usuwanie przeźroczystości podczas scrolowania nie.

rozwijanie navbara w pełni działa, a brak usuwanie przezroczystości podczas scrollowania był zamierzony.

No i po co używasz zbadaj element, KŁAMIESZ? mam nawet screena jak się z Ciebie śmiałem co @Latek potwierdzi, datę widać na zdjęciu, VpbLFmk.png.

Kurotsuwa

Łączę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

10-15 minut temu było 70, wchodziłem i sprawdzałem nawet, dałem Ci zdjęcie.

Szkoda, że do drugiego cytatu nie potrafisz się odnieść :/

Czemu kłamiesz? ss przedstawia datę ostatniej modyfikacji.

rozwijanie navbara w pełni działa, a brak usuwanie przezroczystości podczas scrollowania był zamierzony.

O nie przed chwilą dodał 😮 

No i po co używasz zbadaj element, KŁAMIESZ? mam nawet screena jak się z Ciebie śmiałem co @Latek potwierdzi, datę widać na zdjęciu, Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!.

Data modyfikacji podana powyżej. a że wysyłasz stary ss wszędzie to myślisz że wtedy zostało to na stronie? XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

O nie przed chwilą dodał 😮 

Dodał, bo zobaczył, że tak to lepiej wygląda i tyle, co do 1 cytatu już się odniosłem wyżej i wychodzi na to, że ty kłamiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Moja strona, która wykonał ivall była edytowana przeze mnie, oryginał działał jak powinien.

Cytat

Rozwijanie navbara nie działało przed udostępnieniem strony, od momentu udostępnienia działa jak powinien. Usuwanie przezroczystości to mój błąd, jak już wspomniałem edytowałem stronę, przez co to zespułem i nawet nie wiedziałem, że coś takiego tam jest :nokappa:

Edytowane przez BrixNW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Czemu kłamiesz? ss przedstawia datę ostatniej modyfikacji.

Data modyfikacji podana powyżej. a że wysyłasz stary ss wszędzie to myślisz że wtedy zostało to na stronie? XD

na twoim zdjęciu widać, że edytowałeś 14 sierpnia, a na moim widać, że śmiałem się z twojego 70zł/h 21 sierpnia :) 

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, ivall napisał:

na twoim zdjęciu widać, że edytowałeś 14 sierpnia, a na moim widać, że śmiałem się z twojego 70zł/h 21 sierpnia :) 

A na twoim screenshot jest gdzieś data jego wykonania? bo nie widzę widzę tylko wysłane zdjęcie na discordzie, a to nie dowód.

3 minuty temu, BrixNW napisał:

Moja strona, która wykonał ivall była edytowana przeze mnie, oryginał działał jak powinien.

Dobrze. Dziękuje za odniesienie się, nie wiedziałem że była edytowana przez ciebie. To tu zwrócę honor. 

Kurotsuwa

Istnieje opcja edycji posta. Łączę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

A na twoim screenshot jest gdzieś data jego wykonania? bo nie widzę widzę tylko wysłane zdjęcie na discordzie, a to nie dowód.

To jest dowód, wysłałem screena z tym 70zł/h 21 sierpnia, screena wykonałem 5 minut temu po przeszukaniu mojej rozmowy z xiggi 

Kurotsuwa

Actually udowodnisz, że zrobiłeś tego screena w tym momencie? Nie. Poza tym żyjemy w świecie, w którym większość osób wie co to zbadaj element; a nawet klient discorda da się edytować bez fotomontażu, co nawet osobiście robiłem raz dla zartu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, ivall napisał:

To jest dowód, wysłałem screena z tym 70zł/h 21 sierpnia, screena wykonałem 5 minut temu po przeszukaniu mojej rozmowy z xiggi 

Raczej wątpie, skoro edytowałem w tym dniu w którym podałem screenshota z datą ostatniej modyfikacji.

PS. Też teraz mogę wysłać screenshota i za pare dni wysłać że to było w tamtym dniu, to nie dowód. 

A już ponoć na forum xxxxxx fałszowałeś dowody.

Dlatego ci nie wierzę.

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

Raczej wątpie, skoro edytowałem w tym dniu w którym podałem screenshota z datą ostatniej modyfikacji.

PS. Też teraz mogę wysłać screenshota i za pare dni wysłać że to było w tamtym dniu, to nie dowód.

czyli 14 sierpnia? to dziwne, bo tak jak napisałem na moim screenshocie jest data 21 sierpnia, czyli wychodzi na to, że kłamiesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, ivall napisał:

czyli 14 sierpnia? to dziwne, bo tak jak napisałem na moim screenshocie jest data 21 sierpnia, czyli wychodzi na to, że kłamiesz.

Ten screenshot to wycinka wiadomości na DC a nie dowód że screenshot na mojej stronie został wykonany 21'szego. 

Więc tu masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

Ten screenshot to wycinka wiadomości na DC a nie dowód że screenshot na mojej stronie został wykonany 21'szego. 

Więc tu masz problem.

Screenshot_2019-08-29-21-09-01-369_com.d

screenshot z telefonu z datą + mam świadka @Latek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.