Skocz do zawartości
CodeczeQ

Strony Ivalla - opinia Codeczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik
1 minutę temu, ivall napisał:

Czyli nie masz dowodów i wyszło na to, że kłamiesz, no cóż, proszę o zamknięcie tematu.

Nie, podałem ci dowód. ale nie chce mi się z tobą dyskusji ciągnąć bo to bezsens. (dostałeś wyżej ss z datą modyfikacji :) )

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, CodeczeQ napisał:

Nie, podałem ci dowód. ale nie chce mi się z tobą dyskusji ciągnąć bo to bezsens.

Dałeś mi 1 zdjęcie wycięte z komputera, które jest edytowane poprzez zbadaj element, a ja Ci dałem 1 zdjęcie z telefonu gdzie śmiałem się z ceny 21 sierpnia, 2 zdjęcie GDZIE SAM PRZYZNAŁEŚ SIĘ DO 70ZŁ/H 16 SIERPNIA oraz powołałem się na świadka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Dałeś mi 1 zdjęcie wycięte z komputera, które jest edytowane poprzez zbadaj element, a ja Ci dałem 1 zdjęcie z telefonu gdzie śmiałem się z ceny 21 sierpnia, 2 zdjęcie GDZIE SAM PRZYZNAŁEŚ SIĘ DO 70ZŁ/H 16 SIERPNIA oraz powołałem się na świadka.

To ciekawe jak miałem sprawdzić responsywność strony nie używając zbadaj element, ps. nie edytowałem. bo błędy by wtedy nie wyskoczyły.

PS. Prowadzenie z tobą dyskusji nie ma sensu, więc tego nie robię. 

Proszę adm. o zamknięcie owego tematu bo prowadzenie go dalej sensu nie ma kompletnie.

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

To ciekawe jak miałem sprawdzić responsywność strony nie używając zbadaj element, ps. nie edytowałem. bo błędy by wtedy nie wyskoczyły

???? xDDD ja mówię o cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

wait, jak zmieniłem niby zbadaj element datę ostatniej modyfikacji? xD

na stronie :) a jeśli to był plik to pewnie pokazałeś index z jakiejś kompletnie innej strony, dałem o wiele więcej wartościowych dowodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

na stronie :) a jeśli to był plik to pewnie pokazałeś index z jakiejś kompletnie innej strony, dałem o wiele więcej wartościowych dowodów.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! to nice inna strona xD

@Kurotsuwa proszę o zamknięcie.

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść! to nice inna strona xD

@Kurotsuwa proszę o zamknięcie.

W takim razie zbadaj element, dałem o wiele więcej rzeczowych tematów, a ty tylko zdjęcie z strony z pc, no cóż wyszło na to, że kłamiesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
3 minuty temu, ivall napisał:

W takim razie zbadaj element, dałem o wiele więcej rzeczowych tematów, a ty tylko zdjęcie z strony z pc, no cóż wyszło na to, że kłamiesz. 

To nice zbadaj element typie xD weź nie warto z tobą dyskutować śmieszny jesteś dla mnie.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, CodeczeQ napisał:

To nice zbadaj element typie xD weź nie warto z tobą dyskutować śmieszny jesteś dla mnie.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Ciekawe, że od 14 sierpnia jest 15zł/h, a 16 sierpnia dałem zdjęcie z twojej strony i sam się przyznałeś do 70zł/h xD (zdjęcie wyżej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Jak chcecie się kłócić, to róbcie to na Discordzie czy innym komunikatorze. Forum nie jest najlepszym miejscem na to (chyba, że coś jest o sprawie forumowej). W ogóle takiej sytuacji nie powinno być.

Po prostu ignorujcie się nawzajem i tyle... Bo powiem tyle: obaj macie swoje zagrania i potwierdzi to nie jedna osoba. Nie chce się wtrącać, ani z nikim kłócić, tylko napisać coś od siebie, co o tym sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Ciekawe, że od 14 sierpnia jest 15zł/h, a 16 sierpnia dałem zdjęcie z twojej strony i sam się przyznałeś do 70zł/h xD (zdjęcie wyżej)

Dziwne że w filezilla nie ma zbadaj element. Ja skończyłem z tobą dyskusję. Proszę o zamknięcie tego tematu.

(Ja rozmowę z tym użytkownikiem zakończyłem)

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

Dziwne że w filezilla nie ma zbadaj element. Ja skończyłem z tobą dyskusję. Proszę o zamknięcie tego tematu.

xDD piszesz, że skończyłeś dyskusje od 10 minut, widocznie coś pomajstrowałeś, albo to nawet nie jest index z twojej strony. Dałem bardziej wartościowy dowód jakim jest zdjęcie z telefonu, gdzie przyznajesz się 16 sierpnia, że bierzesz 70zł/h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

xDD piszesz, że skończyłeś dyskusje od 10 minut, widocznie coś pomajstrowałeś, albo to nawet nie jest index z twojej strony. Dałem bardziej wartościowy dowód jakim jest zdjęcie z telefonu, gdzie przyznajesz się 16 sierpnia, że bierzesz 70zł/h.

Mogę się nawet dzisiaj przyznać że chciałem brać 70ZŁ/H i co? to nie dowód. I skończ pisać bo nie chce z tobą prowadzić konwersacji. SKOŃCZYŁEM

Administrator proszony o zamknięcie tego tematu.

Edytowane przez CodeczeQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, CodeczeQ napisał:

Mogę się nawet dzisiaj przyznać że chciałem brać 70ZŁ/H i co? to nie dowód. I skończ pisać bo nie chce z tobą prowadzić konwersacji. SKOŃCZYŁEM

wyszło, że kłamiesz, bo pokazałeś, że od 14 sierpnia jest 15zł/h, a ja dałem screena gdzie przyznałeś się do 70zł/h 16 sierpnia, czyli 2 dni po ostatniej edycji strony xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

wyszło, że kłamiesz, bo pokazałeś, że od 14 sierpnia jest 15zł/h, a ja dałem screena gdzie przyznałeś się do 70zł/h 16 sierpnia, czyli 2 dni po ostatniej edycji strony xD

2 minuty temu, CodeczeQ napisał:

xD weź typie ja z tobą nie prowadzę dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

57. odpowiedź! 

Zamykam temat skoro obie strony sobie tego życzą - ewentualne ostrzeżenia za treść postaram się nadać jeszcze dzisiaj.

@Edit: 
Miasto otwiera oczy. Tej nocy nikt nie dostał ostrzeżenia, bo nie złamano żadnych zasad. Czy są jakieś wnioski o ukaranie kogoś? Nie? W takim razie miasto idzie spać. Nawiązanie do Mafii. 

Miłej nocy,
Wasz host Kurotsuwa

Edytowane przez Kurotsuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.