Skocz do zawartości
4R71

1.12.2 survival Anarchia 1.12.2

Dot. Serwera  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Sprawdzi się taki koncept?

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Polski serwer zatytułowany Anarchia 

Bez administracji

Bez zasad

Non premium

Filozofia serwera:

Każdy może robić co mu się żywnie podoba, może kraść, oszukiwać, budować, cheatować itp.

Serwer ogólnie dopiero powstaje, można powiedzieć że jest w tak zwanej fazie "alfa"

ale i tak zapraszam na odwiedzenie świata i prosiłbym o nie griefowanie na sam start :)

Ip:anarchia.tasrv.com

Serwer pomieści maksymalnie dziesięciu graczy.

Jak sądzicie sprawdzi się? czy lepiej sobie odpuścić? Zapraszam do dyskusji pod postem. :)

Edytowane przez 4R71
brak tagów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Wydaje mi się, że pomysł nawet nawet :D 
Tylko spodziewaj się tego, że ludzie będą niszczyć sobie budowle i przez to niektórzy będą odchodzić, a co do serwera to przyzwoity pomysł.
Jakbyś mógł/mogła to dodaj potem zdjęcia z serwera.

Edytowane przez HeezQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Na początku tego roku zacząłem praktycznie identyczny projekt. Spotkał się z praktycznie zerowym zainteresowaniem. Niestety nasze polskie community nie ogarnia, że mogą być inne tryby niż easyhc :/

Tak czy inaczej, życzę powodzenia. Jeśli będziesz potrzebować pomocy technicznej to napisz mi pw, już miałem do czynienia z takim serwerem, więc ogarniam temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Dzięki za słowa otuchy

Spawn: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Więcej ss nie robiłem gdyż nie ma nic po za tym, znaczy jest gdzieś duża baza ale nie mogłem znaleść

Dzięki YouHaveTrouble (ogólnie to wzoruje się na 2b2t a że nie znalazłem takiego czegoś w PL to czm by nie skorzystać tym bardziej że czas oczekiwania w kolejce do serwera 2b2t to ok.4 godziny)

HeezQ

Łączę posty

Notatka dodana przez HeezQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Senior administrator

Ten temat został przeniesiony do nieestetycznych prezentacji.

W momencie, kiedy poprawisz estetykę prezentacji, zgłoś ten post(lub napisz prywatną wiadomość do moderatora) z prośbą o przywrócenie tematu do głównego działu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.