Skocz do zawartości
JanekMaSkrypta_

CooldownHelper - Klasa pomagająca w tworzeniu czasu oczekiwania

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam tak jak w temacie piszę jest to klasa która ma na celu wspomóc w tworzeniu czasu oczekiwania na np. Kita lub czegoś innego.

Sposób użycia:

createCooldown("TEST", "5s");

new BukkitRunnable(){
	public void run(){
    	if(isCooldownEnd("TEST")){
        	Bukkit.getOnlinePlayers().forEach(p -> {p.sendMessage("Odliczanie zakonczone.")}); 
        }
    }
}.runTaskTimer(plugin, 0L, 10L);

PS. Wiem że można to też zrobić na zwykłym Runnable'u albo wgl samemu do usera ale jak ktoś nie potrafi to ma taką klasę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
4 minuty temu, xAxee napisał:

Wszystko spoko na pewno zapisze, może kiedyś użyje, ale mogłeś dopisać, że się Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!. ;)

Wiem właśnie chciałem ale zapomniałem. W końcu to też plugin a nie skript :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

no takie sredniawe ;/

cała klasa dateutil nie jest twoja tylko z myhardow, tak trudno było zrobić fajny system przy uzyciu uuid, long? 

zamiast uuid jest string, nie można dać graczom kilku cooldownow, do tego klasa helper to ma być util a nie coś co trzyma dane o graczach;/ Niepotrzebne logi do konsoli, wystarczyłoby rzucac jakiś wyjatek (exception) a jakby ktoś chciał logować to do konsoli to lapal by wyjatek i sam to printowal, usuwasz cooldown w metodzie iscooldown, why? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi