Skocz do zawartości
maxcom1Games

Odwołanie od warna Mroczekk

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Niestety screenshot'ów nie mam, ponieważ nie mogę znaleźć tego tematu (może został usunięty).

Otóż sprawa wygląda tak, że zwróciłem uwagę na to, że użytkownik ("fitotep") prawdopodobnie nabija sobie posty tworząc tematy które były już dawniej tworzone na skript.pl, i zawierał poprawną odpowiedź. Wspomniałem także, że żeby następnym razem użył wyszukiwarki, żartobliwie dodając, że użytkownik pewnie nie wie gdzie jest wyszukiwarka.

W następnym poście, (autora tematu) znalazły się wyzwiska na mnie (dokładnie tego nie opisze, bo nie wiem gdzie zniknął temat).

Później odpowiedziałem mu coś w stylu że jest początkującym, i że powinien dostać warna.

Następnie gdy później wchodzę na skript.pl, widzę, że dostałem warna od MroczeKK z powodem "Wyzwiska i oszczerstwa".

Moim zdaniem ten warn był niesłuszny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Dostałeś warna z powodu tego postu: 

To ty nie obrażaj. Ja mam taki nick. Z ciebie jest krzyżyk na białym tle ("dla ciebie i według ciebie oznacza to mroki twojego myślenia")

Pisanie że ktoś jest krzyżykiem na białym tle uznaje za obrazę więc dostałeś z tego powodu warna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Brwi drwina wspina się ku skroni!
Mroczek, wykastrowana przepiórko, co znaczy krzyżyk na białym tle i dlaczego to jest obraźliwe... 

Z poważaniem, chociaż trudnym w obliczu kuriozum sytuacji,
Kurotsuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
12 minut temu, Mroczekk napisał:

Z ciebie

Myślę jak napisałeś "Z ciebie" to raczej nie opisujesz avataru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

CENZURUJĄ SZTUKĘ. ZAKLĘTA BUTELKO ZAKORKUJ SIĘ.

//Edit. Kolega zrobił zabawną uwagę, ty podciągasz to pod wyzwiska i obrazę. Coś tu jest nie tak! Na twoich zasadach panie Mroczek mrok by spłyną na moją karierę na skript.pl. 

Z wyrazami pobłażliwości dla pensjonariuszy azylu "Skript.pl",
Kurotsuwa

Edytowane przez Kurotsuwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
3 godziny temu, Mroczekk napisał:

dla ciebie i według ciebie oznacza to mroki twojego myślenia

@Kurotsuwa zamiast powiedzieć, że jesteś debilem bez mózgu, ujmę to w ładne słówka i już nie będzie to obrazą :) Warn jak najbardziej słuszny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Jak dla mnie ten warn jest słuszny, no bo szczerze mówiąc nie opisałeś jego avataru, tylko go obraziłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Losowy awatar
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.