Skocz do zawartości
Uzi

Plugin na serwer mc dający vipa za wejście na serwer dc.

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witaj,

Mam do sprzedania plugin, który daje nagrody za wejście na discord serwera.
Oczywiście musi się zweryfikować komendą np. mc!skyblock nick (daje automatycznie vipa).
Plugin posiada config który możecie edytować oraz nie jest zakodowany.
Koszt 30-40 zł (cena do uzgodnienia).
+ nie musicie posiadać bota na jakimś hostingu dla botów dc... wystarczy mieć serwer na jakimś hostingu mc/vps ;)

Edytowane przez Uzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 minutę temu, MrJuliusz napisał:

Polecam dodadek do skryptu vixo, fajny fukcjonalny. Ja to zrobiłem w skript.

Jeśli ktoś chciałby mieć "skryptowo" czysty serwer to lepiej mieć plugin + można dodawać inne opcję bo jest do tego miejsce a w skrypcie niektórych rzeczy nie zrobisz ;/

Edytowane przez Uzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 minuty temu, MrJuliusz napisał:

@Uzi szczerze wątpie, stworzyem wszystko czego potrzebowałem. 

Oczywiście nie mówię, że się nie da, ale jeśli masz większy serwer a chcesz mieć coś takiego i piszesz do xayanixa w takiej sprawie, który chce Ci to sprzedać za 50 zł to lepiej kupić to samo (lub coś podobnego działające tak samo) w niżej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Teraz, xAxee napisał:

Myślę że lepiej zrobić skrypt niz wydawać 30-40zl na plugin ale jak kto woli. 

Ta a potem ktoś wbije na flux/jakiś inny program i sprawdzi listę pluginów...

Edytowane przez Uzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP++
7 minut temu, Uzi napisał:

Ta a potem ktoś wbije na flux/jakiś inny program i sprawdzi listę pluginów...

Nom i co to zmieni? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
53 minuty temu, Uzi napisał:

Witaj,

Mam do sprzedania plugin, który daje nagrody za wejście na discord serwera.
Oczywiście musi się zweryfikować komendą np. mc!skyblock nick (daje automatycznie vipa).
Plugin posiada config który możecie edytować oraz nie jest zakodowany.
Koszt 30-40 zł (cena do uzgodnienia).
+ nie musicie posiadać bota na jakimś hostingu dla botów dc... wystarczy mieć serwer na jakimś hostingu mc/vps ;)

mogę Ci dać taki za darmo pff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Jak za 40 zeta to jednak wolałbym napisać skrypt i być Januszem. Mógłbym tam zaimplementować to co chcę, tylko że skrypt to nie to samo co plugin. Vixio załatwiłby po części sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
2 godziny temu, xAxee napisał:

Nom i co to zmieni? 

Ocenę serwera ;/

2 godziny temu, VIPEQ napisał:

mogę Ci dać taki za darmo pff

Daj plugin ;/

45 minut temu, jaku49 napisał:

Jak za 40 zeta to jednak wolałbym napisać skrypt i być Januszem. Mógłbym tam zaimplementować to co chcę, tylko że skrypt to nie to samo co plugin. Vixio załatwiłby po części sprawę.

No jeśli nie będzie lagować skrypt to tak naprawdę to samo, ale jeśli ktoś chciałby jest to tylko propozycja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
16 godzin temu, Uzi napisał:

Ocenę serwera ;/

Daj plugin ;/

No jeśli nie będzie lagować skrypt to tak naprawdę to samo, ale jeśli ktoś chciałby jest to tylko propozycja ;)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
18 godzin temu, Uzi napisał:
20 godzin temu, xAxee napisał:

Nom i co to zmieni? 

Ocenę serwera ;/

ah no tak, posiadanie np. Essentials czy Skript to -8 do oceny serwera XD
serwer ma działać, nie ważne czy są te pluginy "autorskie" czy z internetu, jeśli działa to jest to najważniejsze.
Serwer który patrzy na to czy wszystko jest "autorskie" i ukrywa listę pluginów to automatycznie staje się on słabym serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
45 minut temu, boleknowak napisał:

ah no tak, posiadanie np. Essentials czy Skript to -8 do oceny serwera XD
serwer ma działać, nie ważne czy są te pluginy "autorskie" czy z internetu, jeśli działa to jest to najważniejsze.
Serwer który patrzy na to czy wszystko jest "autorskie" i ukrywa listę pluginów to automatycznie staje się on słabym serwerem.

Posiadasz jakiś serwer? Jeśli tak ile graczy poniżej 50? Jeśli nie to popatrz na to czego oczekują tacy "lepsi" youtuberzy community minecrafta, którzy mogą zareklamować twój serwer jeśli posiadałbyś go za grosze.
"Brak lagów, jakieś nowości czego inni nie mają, zablokowane komendy /pl, brak skryptów i ogarnięty spawn" Niby nic wielkiego, ale "brak skryptów" zgodzisz się że jest to pewnie absurd. Ale ogarnięcie dobrej reklamy za 50-100 zł gdzie będzie 100-200 graczy na serwerze jest ciężko ;/

2 godziny temu, VIPEQ napisał:

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

Nie działa wywala jakiś dziwny błąd + nie włącza się serwer ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
1 godzinę temu, Uzi napisał:

Posiadasz jakiś serwer?

nie, ale mogę zdradzić że mam pewien mały projekt i na tym etapie tworzenia mogę stwierdzić, że jest on już teraz lepszy niż 70% polskich serwerów (mam świadków).

Jeśli tak ile graczy poniżej 50?

odnosząc się do wyższego zdania powiem Ci, że ten mój serwer posiadałby 20 slotów, a potem może i więcej więc heh. a po za tym słabe porównanie, bo mogę się Ciebie o to samo spytać i powiesz pewnie "no no, ja to 300 graczy mam ciągle", a taki hypixel ma >30k, o czym tu mowa w ogóle.

zablokowane komendy /pl

ukrywanie listy pluginów jest słabe, bo pokazuje że serwer chce coś ukryć przed wszystkimi, czyli taki YouTuber powinien unikać takich serwerów, bo kto wie czy nie ma tam pluginów z np. blackspigot.

Ale ogarnięcie dobrej reklamy za 50-100 zł gdzie będzie 100-200 graczy na serwerze jest ciężko ;/

no i tu też nie masz racji, bo jeśli serwer jest dobry to każdy będzie chciał go reklamować, no chyba że to kolejny słaby serwerek izi hace, to się nie dziwie :P

Wiadomość do moderacji, bo ja wiem że zaraz będzie "hurr durr offtopic, warna mu i ukrywamy!". wydzielcie to do osobnego tematu i nie będzie kłopotu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 20.06.2019 o 18:22, Uzi napisał:

Posiadasz jakiś serwer? Jeśli tak ile graczy poniżej 50? Jeśli nie to popatrz na to czego oczekują tacy "lepsi" youtuberzy community minecrafta, którzy mogą zareklamować twój serwer jeśli posiadałbyś go za grosze.
"Brak lagów, jakieś nowości czego inni nie mają, zablokowane komendy /pl, brak skryptów i ogarnięty spawn" Niby nic wielkiego, ale "brak skryptów" zgodzisz się że jest to pewnie absurd. Ale ogarnięcie dobrej reklamy za 50-100 zł gdzie będzie 100-200 graczy na serwerze jest ciężko ;/

Nie działa wywala jakiś dziwny błąd + nie włącza się serwer ;/

moglbys podac blad, to bylbym w stanie jeszcze dzis naprawic ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 20.06.2019 o 20:15, boleknowak napisał:

nie, ale mogę zdradzić że mam pewien mały projekt i na tym etapie tworzenia mogę stwierdzić, że jest on już teraz lepszy niż 70% polskich serwerów (mam świadków).

odnosząc się do wyższego zdania powiem Ci, że ten mój serwer posiadałby 20 slotów, a potem może i więcej więc heh. a po za tym słabe porównanie, bo mogę się Ciebie o to samo spytać i powiesz pewnie "no no, ja to 300 graczy mam ciągle", a taki hypixel ma >30k, o czym tu mowa w ogóle.

ukrywanie listy pluginów jest słabe, bo pokazuje że serwer chce coś ukryć przed wszystkimi, czyli taki YouTuber powinien unikać takich serwerów, bo kto wie czy nie ma tam pluginów z np. blackspigot.

no i tu też nie masz racji, bo jeśli serwer jest dobry to każdy będzie chciał go reklamować, no chyba że to kolejny słaby serwerek izi hace, to się nie dziwie :P

Wiadomość do moderacji, bo ja wiem że zaraz będzie "hurr durr offtopic, warna mu i ukrywamy!". wydzielcie to do osobnego tematu i nie będzie kłopotu.

Każdy krzyknie, że ma lepszy serwer... a co dopiero wychwalanie się jakimś serwerkiem na 1.13/1.14 z przeniesionymi rzeczami z 1.8 to wow super ku.... ile razy już wchodziłem na takie g.... i to z tego forum bo każdy się zachwalał ściągniętymi z spigotmc rzeczami jeszcze nie przetłumaczonymi xD lub po prostu czymś co jest nowe na forum i nikt (w ogóle nikt) nie widział tego na zagranicznym serwerze....
Bo tak naprawdę serwer jest mega dobry i można powiedzieć, że jest lepszy niż 70% polskich serwerów jeśli już działa od dłuższego czasu oraz potrafi utrzymać graczy.. postawić jakiekolwiek wyzwanie *takie nie trudne nie za łatwe* (`Janusz Biznesu albo jakieś dzieciak, który nie chce grać 10 h aby być dobrym) gdzie tutaj widzimy na 1.8 zbyt łatwe a na 1.12 w górę zbyt trudne bo zdobycie mega dobrych itemów w 5 min to przesada a zdobycie czegokolwiek git w kilka godzin też nie jest zbyt dobre ;/

Co do ilości graczy...  Tak naprawdę jeśli są gracze a np. takie 300 wyżej wymienione przez Ciebie to coś na pewno musi ich przyciągać... albo dobra rozgrywka albo coś innego.... a nie pisanie, że serwer jest lepszy od 70% Polskich serwerów gdzie tak naprawdę może być ściągnięty z neta lub dodane coś z wersji 1.8 tylko trochę ulepszone ;/

Ah i jakbyś zapomniał wiesz, że reklamy niszczą kanały a jeśli ktoś ma 3k-15k subów i ceni sobie je to się nie przesiądzie z serwera x na y za 50 zł bo na serwerze y ma autorskie innowacyjne rozwiązana na 1.14 ściągnięte z 1.8 czy też na serwerze x gra 300 osób i może się reklamować na 1.8 ile się chce, robić live, dille z właścicielem np. jeden z lepszych serwerów craftcore wykupuje yt aby robili live/odcinki tylko z ich serwerach przez jakiś tam czas aby utrzymać jak najdłużej graczy i zrobić wyzwanie innym a na serwerze y jest 10-50 graczy (standard na najnowsze wersję) i typ chce za 50 zł reklamę z której wbije 2k osób czy też za free reklamę bo serwer jest dobry ponieważ jest na najnowszej wersji i jest coś nowego.

Może się ze mną nie zgodzisz i dobry serwer to jest coś innego niż kopanie stone na easyhc na jakieś wersji 1.13/1.14 ale niestety wbij na jakieś forum easyhc albo fb (to raczej będzie większej przypadków) są tam mega duże grupy ludzi grające na megadropie/easyhc od dawna.... nazywane przez innych na tym forum "dziećmi easyhc" itp.  ale niestety nie zdobędziesz takich samych wyników przez pisanie, że się ma najlepszy serwer bez pokazania graczom jego oprócz garstki świadków, którzy mają w interesie trzymanie z tobą ;/ A jedynie pokaże, że jesteś osobą naiwną i głupią (nie jest to napisane aby Ciebie obrazić, ale żeby pokazać jak to wygląda od kogoś kto nie grał u Ciebie) bo tak naprawdę nie wiesz co ludzie powiedzą o twoim serwerze i nawet nie wiesz czy przyciągnie uwagę na 5 min...

PS: Podeślij reklamę jakiegoś serwera na 1.14 gdzie konkretnie widać, że yt zaprasza ludzi i jednocześnie trafia do nich bo serwer jest dobry i trzeba go "reklamować"

Edytowane przez Uzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi