Skocz do zawartości
Mefuuu

Skrypt na logi komend graczy

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Skrypt może wydać się banalny i łatwy, ale czemu nie. Siedze w Skrypcie jakis tydzien i nie uwazam ze duzo potrafie, lecz skrypt jak dla mnie fajny

Ogolnie skrypt polega na logowaniu na chatcie komend graczy mozna wylaczyc/wlaczyc widocznosc dla siebie uzywajac komendy /logi on/off
Mi by sie nie chcialo co chwile zagladac do konsoli, a tak od razu mam uzyte komendy na chatcie
Istnieje blacklista komend (ktore sie nie wyswietlaja w logach), mozecie tam dodac swoje

No wiec, tutaj skrypt:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@Radocha1212 widzę że nie jesteś rozgarnięty. Jak język skryptowania może wyjść z mody? Sam jestem użytkownikiem dwóch "języków" i nadal uważam że skrypty napisane przez odpowiednią osobę są 100 razy lepsze niż pluginy. Sam używam skryptów do pewnych czynności bo jest ŁATWIEJ I SZYBCIEJ. Założę się że nie jesteś dobry ani w tym ani w tamtym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
Godzinę temu, Radocha1212 napisał:

Tak nie umiem ale skrypty lagują a pluginy nie psuje serwerowi wydajności :)

Jeżeli twój skrypt ma 2000 tysiące niepotrzebnych linijek, których da się skrócić o aż 1500 linijek to na 100% wydajność serwera przez te niepotrzebne 1500 linijek spadnie...

Skrypty będą ciągle pisane bo są prostsze i szybsze.

Sam skrypt jest Ok :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 14.05.2019 o 10:34, MrJuliusz napisał:

@Radocha1212 widzę że nie jesteś rozgarnięty. Jak język skryptowania może wyjść z mody? Sam jestem użytkownikiem dwóch "języków" i nadal uważam że skrypty napisane przez odpowiednią osobę są 100 razy lepsze niż pluginy. Sam używam skryptów do pewnych czynności bo jest ŁATWIEJ I SZYBCIEJ. Założę się że nie jesteś dobry ani w tym ani w tamtym.

Zgadzam się ;D
Większość komend/funkcji które posiadam na serwerze jest właśnie w skryptach i jestem z nich zadowolony :D

Cytat

Jeżeli twój skrypt ma 2000 tysiące niepotrzebnych linijek, których da się skrócić o aż 1500 linijek to na 100% wydajność serwera przez te niepotrzebne 1500 linijek spadnie...

Skrypty będą ciągle pisane bo są prostsze i szybsze.

Tu też się zgodzę ^^

Cytat

Sam skrypt jest Ok :P

Dziękuję :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi