Skocz do zawartości
skript.pl

Więcej aktywnych osób.

Rekomendowane odpowiedzi

skript.pl

Użytkownik @maxcom1Games dodał nowy wniosek:
Więcej aktywnych osób.

Hej. Moja propozycja jest dobra i prosta.
Na skript.pl zarejestrowanych jest 20 839 osób.
Z czego 5-10/10% to multikonta...
Teraz użytkowników aktywnych w ciągu ostatniego miesiąca jest gdzieś max. 1000 - 1500.
Jeżeli ludzie mają być aktywni i formum ma tętnić życiem, wprowadźcie moją propozycje.
Możecie wprowadzić giveawaye.
Według mnie w giveawayach mogą być produkty ze sklepu sklep.skript.pl
Jest to dobry pomysł dla użytkowników forum i was (administrację), dlatego że możecie mieć bardziej aktywne forum.
Dodatkowo:
Giveawaye mogły być na giveaway/gv.skript.pl lub na jakiejś stronie do giveaway/discord lub w specjalnej zakładce na forum. Aby gracze byli bardziej aktywni, można dodać od ilu postów można brać udział w giveaway. Zgodnie też z regulaminem, posty spamu nie są zaliczanie.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Poniżej znajduje się dyskusja wniosku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Powiem tak, i tak by się zarejestrowali tylko po to by wygrać, odebrać nagrodę i pójść. lepsze by były konkursy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

TL;DR Na forum jest mniej aktywnych osób nic zarejestrowanych (kto by się spodziewał :lulkappa:), więc dodajcie giveawaye, a aktywność wzrośnie i wszyscy będą szczęśliwi. 

To nie jest propozycja, to nie jest argumentacja. Proszę:

• Opisać szczegółowo działanie proponowanych giveawayów. 
  • Wykazać związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy realizacją propozycji, a aktywnością na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Według mnie mogłoby to wejść w życie pod warunkiem, że do wygrania były by tylko produkty związane z forum (rangi, promo tematu, zmiana nicku itp.), a nie żadnego rodzaju gadżety. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi