Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam, mam do sprzedania i zaoferowania wiele ciekawych i oryginalnych skryptow za przyzwoita cene:

Skrypty oraz cena:

*Zostawianie sladow* - 5zl

*Herbalism* - 10 zl

*Mining* - 10 zl

*WoodCutting* - 10 zl

*Podnoszenie przedmiotow podczas schylenia sie* - 5zl

Oraz wszelkie zlecenia przyjme z przyjemnoscia i niezbyt duzym kosztem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Moje skrypty glownie robie wymyslajac rozne pomysly i urozmaicajac rozgrywke malym obciazeniem serwera. Tak wiec moze wydawac sie to blache ale napewno wszystko dziala dobrze :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

67620285016280338123.png

Dzialanie skryptu:  Podczas chodzenia po trawie co jakiś czas zostawiasz wydeptaną trawę która wraca do swojej formy po krótkim czasie i dzięki której możesz tropić swoich przeciwników.

Skrypt nie posiada żadnych błędów i nie obciąża serwera.

44449936018129724214.png57902333918862483805.png

Dzialanie skryptu: Po kliknieciu na rosline (kazda procz traw) mozesz ja zerwac i np przykladowo sprzedac u NPC. Roslina automatycznie odnowi sie w tym samym miejscu po 15 minutach od zerwania.

Szifter

Łącze posty

Notatka dodana przez Szifter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@KochamReggae Jeszcze nie zobaczyłem skryptu a już znalazłem błąd! Założę się że używasz "wait x minutes". Czy wiesz że po przypadkowym lub celowym restarcie serwera rośliny nie odnowią się? Jak dla mnie prawdziwe odnawianie się roślin powinno mieć wsparcie YAML i Unix date.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

@MrJuliusz Tak uzywam "wait x minutes" lecz przy restarcie serwera zastosowana jest blokada ktora w razie crashu odnawia dane surowce.

Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!

72207022959512976779.png

Dzialanie skryptu: Podczas kopania surowca w danym terenie wykopujesz dany surowiec a ruda którą wykopales odnawia sie po 15 minutach. W innym miejscu niz dany teren kopanie surowcow jest zablokowane. (Oczywiscie moge wszystko zmodyfikowac, kazdy z tych skryptow powyzej tez)

Edytowane przez KochamReggae
Szifter

Łączę posty

Notatka dodana przez Szifter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi