Skocz do zawartości
Gonti

Współwłaściciel poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Współwłaściciel poszukiwany

O mnie:

Cześć! Nazywam się Michał, mam 16 lat oraz od 6 lat mieszkam w Szwecji. W wolnych czasie spotykam się ze znajomymi. Chętnie poznaje nowych ludzi, jestem miły, uczciwy, szczery oraz bardzo angażuje się w to, co robie. Łatwo się ze mną rozmawia oraz bardzo łatwo się ze mną skontaktować poprzez Discorda/Messengera.

Chciałbym stworzyć serwer o tematyce pvp i potrzebuje zaangażowana osobę która chciałaby mi w tym pomoc.

Oczekuje:

Od ciebie oczekuje pełnego zaangażowania w projekt, dis corda, mikrofon, 15+ oraz mutacje, messengera, kreatywności oraz częstej aktywności.

Oferuje:

Bardzo dobry kontakt poprzez discorda/messengera, zaangażowanie do pracy, zdobycie doświadczenia oraz mile spędzony czas.

Kontakt:

Discord: Gonti#2908

Edytowane przez Szifter
Szifter

Poprawiono czytelność

Notatka dodana przez Szifter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
38 minut temu, Lukiereczekk napisał:

Wersja?

Ma paczke bp jesli 1.8.8?

Jak z pluginami profesjonalne/pisane samodzielnie/z neta?

widzę kolega typowy napaleniec na izihace i nie rozumie, że jeśli plugin z internetu jest dobrym pluginem to można go używać, dla takiej osoby najważniejsze jest się chwalenie "ałtorskim corem!!1". Już teraz mogę powiedzieć, że serwer będzie miał prawdopodobnie raka, bo tak jak kolega wyżej zasugerował "bp", a jak wiadomo - jeśli serwer ma blazingpacka to wiadomo, że jest słaby i ma raka.

Pomysł o 1.8.8 jest dobry, cofnijmy się 4 lata wstecz, bo dzieci nie potrafią bić się na jedynych normalnych wersjach, czyli większych niż 1.13.1.
(powtarzanie ostatniej litery nicku oraz zdrabnianie go także pokazuje, że mam racje)

@Gonti, szczerze Ci powiem, że pvp nie jest dobrym pomysłem w aktualnym Minecraft, no chyba że chcesz być jak kolega wyżej, to już nie moja sprawa :/
Oczekujesz messengera, bo go używasz - spoko, tak Ci wygodnie. Musisz się liczyć z tym, że jakaś część społeczności nie chce podawać komuś losowemu swojego imienia i nazwiska.
Oczywiście powodzenia z projektem, bo przekonałeś mnie pisząc w taki sposób, że jest to bardziej fanowski projekt niż jakiś taki, no wiesz...

Słowem zakończenia, powodzenia, ale zastanów się dwa razy czy tego chcesz :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi