Skocz do zawartości
gucciMatix

Prosta aplikacja na chat [Bootstrap & CodeIgniter]

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik

Witam, chciałbym przedstawić swój pierwszy projekt, który bazuje na frameworkach.
FrontEnd - Bootstrap
BackEnd - CodeIgniter.
Projekt jest to prosta aplikacja na chat w której można wysłać wiadomość oraz jest lista wiadomości pod tym.
Wszystko ładnie się łączy z bazą danych itp.
Fajnym dodatkiem jest to, że dodałem animację w załadowaniu zawartości strony ;D
Proszę o niezwracanie uwagi na to, że jest to proste do wykonania lecz ja chciałbym się dowiedzieć jakie błędy popełniam by się udoskonalać.
Projekt: Zarejestruj się lub zaloguj, aby zobaczyć ukrytą treść!
Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik

Wow! Sam używam bootstrapa w swoich wszystkich projektach.. i jestem w szoku normalnie :D jeżeli nie masz nic przeciwko to użył bym tego chatu w swojej stronie jak już będzie dokończona i tak dalej :D oczywiście będziesz mieć pełne prawa i nic nie podwale! To jest jak dla mnie genialne (bo sam się dopiero uczę xd). a i dzięki że podałeś takiego frameworka ,  na pewno mi sie na informatyce przyda hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Użytkownik
W dniu 14.05.2019 o 12:56, DulekYT napisał:

Wow! Sam używam bootstrapa w swoich wszystkich projektach.. i jestem w szoku normalnie :D jeżeli nie masz nic przeciwko to użył bym tego chatu w swojej stronie jak już będzie dokończona i tak dalej :D oczywiście będziesz mieć pełne prawa i nic nie podwale! To jest jak dla mnie genialne (bo sam się dopiero uczę xd). a i dzięki że podałeś takiego frameworka ,  na pewno mi sie na informatyce przyda hehe :D

Nie mam nic przeciwko i tak to był projekt ku poduczeniu się tego frameworka także powodzenia! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi